Vdaná, rozvedená nebo svobodná? A jak je to s tím sexem…

Neexistuje nic krásnějšího než žena, která je zcela a naprosto sama sebou. Žena, která se cítí dobře ve své dokonalé nedokonalosti. Toto považuji za skutečnou a jedinou esenci krásy. Dr. Steve Maraboli

Myslím, že je velmi zavádějící, když máme vyplňovat nebo oznamovat na úřadech, jaký je náš stav. To znamená, že když se vdáme, tak ztrácíme svobodu? Už nejsme svobodní? Když se rozvedeme, tak zase nejsme svobodní, ale rozvedení?

Když jsem byla vdaná a velmi mladá, nebyla jsem zrovna v euforickém stavu a o pocitu svobody se nedalo vůbec mluvit. Byly osmdesátá léta a já slavila 18 let jako vdaná, s pocitem, že té pomyslné svobody, kdy už konečně budu mít 18 a budu si dělat, co budu chtít, jsem se jaksi nedočkala.
Když jsem se rozvedla, tak pocit svobody kolem mě proběhl velice rychle a vystřídaly ho pocity, které se svobodou neměly nic společného. Právě naopak. Uzamkly mou duši na deset západů.

Až když jsem našla sama sebe, kdo jsem, došlo k uvědomění, že jsem svobodná. Svobodná duše. Ať už s partnerem nebo bez partnera. Uf ta nekonečná úleva na duši.
Ego dalo pokoj se svou nekonečnou hrou závislostí, zoufalství a samoty. Duše už neměla zájem o žádné hry různých vztahových manipulací.
A pak jsem poznala, jak úžasný je vlastně dar samoty.

V samotě a tichu dochází k poznání a můžeme objevovat, to, co je pro nás důležité a jaký smysl chceme svému životu dát. Naučíme se být sami se sebou. Staneme se sebepozorovatelem a vlastní sebereflexe nás přivádí k mistrovství.
Ale pokud chceme dále růst, protože v přírodě je to tak zařízeno, co neroste, to pomalu umírá…tak potřebujeme zrcadlo. A tím nejlepším kouzelným zrcadlem je náš životní partner.

Někde jsem četla:
Duše očekává vědomého partnera, který je na podobné duchovní úrovni.
Dává svobodu a očekává totéž od partnera.
A taky oba očekávají společný dotyk duše, protože šukání už bylo dost. 😍🤪

Jednou jsem se zeptala jednoho muže: „A co láska?“
A on odpověděl: „Na lásku se vyser, ta neexistuje. Jenom sex vládne světu.“

Hmm. Můj svět je jiný. Mám jiný pohled. Pro mě je světem Lásky a Svobody.

Sex může přivést do nebe nebo svrhnout do hluboké propasti. A to záleží na tom, s kým se o svou životní energii dělíme a vzájemně si ji vyměňujeme.
Sexuální energie je zdrojem nesmírné moci. A pokud sexuální akt probíhá na duchovní úrovni, může se člověk přiblížit dimenzi skutečné lásky, kdy muž spatřuje v ženě bohyni a žena v muži boha.
Přirozeným způsobem tak oba vstoupí do dimenze nekonečné Lásky a cítí se přitom svobodně, přestože současně s tím cítí vzájemné osudové spojení. Vznikne zcela přirozeně energetické pouto a splynutí na úrovni duší.

Intimita není fyzická. Je to tak hluboké propojení s druhou osobou, že máte pocit, že vidíte do jeho duše. Richard Bach

A co se týká tématu svobody a sexu, ještě pár sexybožských slov na závěr, které jsou od Andrea Raab:

Ona: „…a teď hodně pomalu.“
On: „Jak pomalu?“
Ona: „Tak pomalu, abych cítila, jak vstupuješ do mé duše.“ 🌠

Tak já se potichoučku vzdálím…
a vám přeju takové partnery, kteří umí pohladit duši a s kterými se cítíte jako v nebi. 🥰😍❤️

Ikdyž… co si budeme povídat, někdy i ty „rychlovky“ mají něco do sebe.

S láskou Milena ❤️

Můj příběh lásky si můžete přečíst zde ⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci 🥰😍❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře