Jsem žena, která už jako dítě byla citlivá

a velmi silně jsem vnímala emoce. Měla jsem svůj vnitřní svět,  s velikou touhou po lásce, svobodě, poznání a vědění. Když jsem cítila radost, tak jsem vnímala i silné pocity štěstí. Když jsem byla smutná, tak tyto emoce byly velmi hluboké a já jsem vnímala, jak se necítím ve svém těle dobře. 

Pocity jsem vnímala extrémně a proto mě už od malička zajímalo, jak se cítí druzí lidé ve svém těle. Jaké pocity mají a jestli tyto prožitky pociťují stejně intenzivně tak jako já a nebo to mají jinak.

Když jsem dospěla, mým cílem bylo zbavit se psychické a fyzické bolesti,

kterou jsem si v průběhu života na sebe nevědomě nabalovala. Moje touha po poznání, s mým vnímáním, že všechno je jinak, byla tak silná, že i v období kdy moje finanční situace byla špatná a já rozvažovala jestli koupit něco na jídlo nebo koupit knihu, která mě zrovna oslovila, zvítězila vždy touha mojí duše. Výživa pro duši byla  pro mě nejdůležitější.

Pamatuji si jeden velmi silný moment, kdy jsem se cítila zase špatně, jak jsem si v duchu řekla: "Takhle to přece nemůže fungovat, přece mě nemůže ovládat moje tělo. To musí být jinak."

Den po dni jsem hledala, pátrala a objevovala.

Moje vědomí a poznání se začalo probouzet a otevírat. A s tímto rostoucím vědomím se mi zároveň otevíralo hlubší poznání, které mi vytvářelo další nové vnitřní obrazy.  Měla jsem pocit jako bych se znovu narodila.  Pochopila jsem, že pouze vědomé vnímání s " otevřenýma očima"  je tím probuzením v životě. Až ted vím, že když se necítím dobře ve svém těle, je třeba něco změnit v mém myšlení. Pochopení a uvědomění, že jsem  sama zodpovědná za to, jak se cítím a jakou realitu si vytvářím.

 Je to doslova Nový život. Je to život po jakém jsem toužila. Ten největší zázrak života je ukrytý v hlubinách naší duše. Tam jsem totiž našla Lásku, Svobodu, Klid a Mír. A mou vášní bylo, je a bude v těchto hlubinách pátrat a s nadšením očekávám, co dalšího mi Vesmír z jeho tajemných hlubin nabídne k poznání... s radostí toto poznání předávám dále, pro všechny, kteří o to budou mít zájem.

Více o mém příběhu a lásce najdete zde.  Příběh o velké lásce a velkém psychickém boji...

Poznání sebe sama a setkání s naší pravou podstatou je tím nejdůležitějším úkolem, který tady na Zemi máme.

A když se znovu setkáte a objevíte svou duši, své vnitřní Já, hluboce pocítíte, že už si o nic nemusíte dělat starosti a že ve vašem světě je všechno v pořádku.

Přeji vám na vaší cestě hledání a objevování, hory radostí, moře úspěchů a štěstí a především oceány té úžasné a nekonečné Lásky, která je v nás ...

                                                   S Láskou Milena              Láska  


Věřte, zázraky se dějí  :-)