Už jako dítě jsem byla extrémně citlivá a velmi silně jsem vnímala emoce. Když jsem cítila radost, tak jsem byla zaplavena pocity štěstí. Když jsem byla smutná, tak tyto emoce byly velmi hluboké a temné. Uvědomovala jsem si, jak se necítím ve svém těle dobře. 

Od malička mně zajímalo, jak se asi cítí druzí lidé, ve svém těle. Jaké pocity mají a jestli to pociťují stejně intenzivně tak jako já a nebo to mají jinak. Představovala jsem si, jaké by to bylo, být v těle druhého člověka. Naciťovala jsem se na druhé lidi a vnímala tak jejich pocity.

Je rok 1998. Je ráno nějakého měsíce a nějakého dne, je mi to jedno, každý den je stejný. Vím jen, že nevím, jak ten den přežiju.

Musím vyjít z domu a čeká mě víc jak hodinová cesta do práce, s přestupy, autobus, metro, tramvaj. Jsem zavalená úzkostí a nemám sílu ani energii, abych se vypotácela ven. Vidina celého dne, co mě čeká a jaké úsilí mě bude celý den stát, než se dostanu zpátky domů, vytvářela v mé hlavě mrákoty.

Nakonec je to jedno, úzkost nepolevuje ani doma, ale alespoň nic nemusím. Ani jíst. Stejně jsou dny, kdy do sebe jídlo nedostanu. Myšlenky na jídlo by byly, ale tělo jídlo nepřijímá. Musím nějak přežít. Každý den je trošku procházka peklem. Často se opakují dny, které jsou pro mě náročné jako výšlap na Mont Everest.

Nevím, jak dlouho to vydržím.Hlavně na mě nesmí nikdo nic poznat. Jsem silná žena, přece neprojevím slabost.

Jsou dny, kdy je každý krok jako v minovém poli. Nevím, kdy mě to odstřelí.

Bylo mi 35 a byla jsem uvnitř psychicky vyčerpaná až k smrti...ale čekal mě ještě pořádný kus cesty.

 

Mým cílem bylo zbavit se psychické a fyzické bolesti, kterou jsem si v průběhu života na sebe nevědomě nabalovala. Moje touha po poznání byla tak silná, že i při kritickém stavu mých financí, jsem nerozvažovala jestli koupit něco na jídlo nebo koupit knihu, která mě zrovna oslovila. Výživa pro duši byla byla pro mně tím nejdůležitějším. Každý, kdo si něčím podobným prošel, určitě tuší o čem mluvím, a co se za tím skrývá. Pamatuji si jeden velmi silný moment, kdy jsem se cítila zase špatně, jak jsem si v duchu řekla:

"Takhle to přece nemůže fungovat, přece mě nemůže ovládat moje tělo. To musí být jinak."

Den po dni jsem hledala, pátrala a objevovala.

Začala jsem pátrat a prošla desítky kurzů, přečetla stovky knih a strávila tisíce hodin studiem a učením v oblasti osobního rozvoje, online podnikání, marketingu a spirituality.

Moje vědomí se začalo probouzet a otevíralo mi cestu k hlubšímu poznání. Měla jsem pocit jako bych se znovu narodila. Pochopila jsem, že pouze vědomé vnímání s " otevřenýma očima"  je tím probuzením v životě.

A došla jsem k jednoduchému závěru, že když se necítím dobře ve svém těle, je třeba něco změnit v mém myšlení. Pochopení a uvědomění, že jsem  sama zodpovědná za to, jak se cítím a jakou realitu si vytvářím.

 Ten největší zázrak života je ukrytý v hlubinách naší duše.

Tam jsem našla Lásku, Svobodu, Klid a Mír. A mou vášní bylo, je a bude v těchto hlubinách pátrat a s nadšením očekávám, co dalšího mi Vesmír z jeho tajemných hlubin nabídne k poznání...protože život je růst a myslím, že je hloupé říkat, všechno už vím, všechno už znám.

 S radostí toto poznání předávám dále, pro všechny, kteří o to mají zájem. Jsem fascinovaná tvořením vlastní reality svou myslí, jak se mohou zhmotňovat naše přání. Jak se dějí zázraky.

Našla jsem svůj smysl a poslání, pomáhat druhým lidem, na cestě k Dobrým pocitům. Inspiruji, jak se ladit na svou intuici a na svou Duši.

Jsem autorkou Magických karet emocí, které pomáhají, jak se naučit pracovat s emocemi.

Protože, každý člověk má právo být informovaný, jakým způsobem funguje naše mysl, tělo a emoce.

Protože každý člověk má právo, CÍTIT SE DOBŘE.

Buď můžeme přežívat a nebo si svou realitu můžeme tvořit sami. A k tomu je potřeba začít uvnitř nás. S dobrými pocity si přitahujete do svého života zákonitě další dobro.

Můžete mít všechno, co si jen člověk může přát, ale pokud nebudete mít vnitřní klid na duši, nemůžete prožít kvalitní život, takový jaký byste si zasloužili.

A věta, která se často říká v legraci říká:

"Lepší je brečet ve svém  Ferrari než v autobuse," je jen planá útěcha na bolest v duši a v těle.

Potřebujete nakopnout a nasměrovat tak, že se zbavíte nepříjemných obav? Ráda vám pomůžu... podívejte se zde a třeba to bude právě pro vás. Výklad z karet emocí.

 

Více o mém příběhu a lásce najdete zde.  Příběh o velké lásce a velkém psychickém boji...

Poznání sebe sama a setkání s naší pravou podstatou je tím nejdůležitějším úkolem, který tady na Zemi máme.

A když se znovu setkáte a objevíte svou duši, své vnitřní Já, hluboce pocítíte, že už si o nic nemusíte dělat starosti a že ve vašem světě je všechno v pořádku.

Přeji vám na vaší cestě hledání a objevování, hory radostí, moře úspěchů a štěstí a především oceány té úžasné a nekonečné Lásky, která je v nás ...

                                                                  S Láskou Milena               


       Věřte, zázraky se dějí  🙂