Začnu otázkou...

„Jsi kočka?“

A proč se ptám?

Je to snad důležité?

Já říkám ano,ano,ano!

Protože tvoje odpověď totiž okamžitě prozradí, jak jsi na tom se čtyřmi S  🙂

  • sebevědomím
  • sebehodnotou
  • sebeuvědoměním
  • sebedůvěrou

To je základní ingredience, aby byla žena se svým životem a sama se sebou v pohodě a cítila se po většinu času skvěle.

Hlavní téma tohoto ebooku je  osobní rozvoj, sebevědomí, emoce a přesvědčení.

Jeho posláním je inspirace a motivace ženy, aby udělala změnu, pokud není spokojená a šťastná. Život je příliš krátký na čekání až…

V čem je ebook jiný než ostatní?

Tento ebook Zázraky se dějí je jako Tiramisu. 🙂

Jak už je obsaženo v tomto italském slově. Vytáhne vás pocitově nahoru.

Jsou ženy, které negativní pocity potlačují jídlem. Tento úchvatný, přímo božský pokrm, nepřidá vašemu tělo ani gram. Ale přidá "něco" do vaší duše. Čtěte dál a poznáte sami, jestli to "něco" inspirujícího, vaší duši právě teď schází.

Jak to celé vzniklo?

Jednoho krásného dne jsem dostala inspiraci, že dám dohromady obrázky na Facebooku, z mé Fanpage Zázraky se dějí. Napadla mě souvislost, že jak padají obrázky dolů a přitékají další a další, je to jako s naším životem. Pomyslela jsem si, že můžu dát dohromady minulost, přítomnost i budoucnost, do jedné časové osy. Můžu vrátit čas. 🙂

 Netušila jsem, co se začne dít.

Často může být všechno jinak, než jak si původně naplánujeme. Rozum nemá šanci, pokud do všeho zasahuje naše srdce.

Mým záměrem měl být krátký ebook s obrázky a motivačními větami. Najednou zázrakem nečekaně vyrostl na 80 stránek, které na vás navíc nedočkavě čekají, až je navštívíte. Chtějí vám něco důležitého sdělit.

Můžu vám už dopředu prozradit, že se mi opravdu podařilo vrátit čas. A ty to můžeš dokázat taky. Pro mě to mělo veliký význam a věřím, že pro vás to může mít stejnou hodnotu.

V ebooku jsou příběhy minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Vrátit čas do dětství, do velmi významných a důležitých vzpomínek, je léčivý a očisťující proces. Je to jako vytáhnout krabici nebo album s fotografiemi. Které se nám líbí, tak ty uložíme s láskou zpátky. Ty, které se nám už nelíbí nebo stále způsobují bolest, můžeme docela jednoduše vyhodit. Tak je to i s našimi programy přesvědčení, které nám škodí. Dají se stejně jednoduše odstranit.

"Ty to taky dokážeš."

To co jste si mysleli včera, tak je pravděpodobné, že si to myslíte i dnes, ale pokud jsou to věty…jsem tlustá…cítím se na nic…nejsem hezká…jsem zklamaná… nic mi nevychází…všechno je na nic…mám smůlu… jsem často unavená…a další podobné věty s doprovodem falešných fanfár sebekritika…tak víte, co vám prozradím?

Vyvedu vás z omylu, že nemusíte mít vždy pravdu, obzvlášť takovou, která vám škodí.  Je to jen pocit z minulosti, kdo vám to namlouvá a ten se dá jednoduše odstranit. Stačí vytáhnout z krabice váš obrázek vzpomínek, podívat se na něj a dát pryč. Místo něho si vložíte nový, z kterého budete mít dobrý pocit. 

A co takhle věta…cítím se dobře…jsem plná energie…jsem úspěšná žena… jsem krásná žena...jsem prostě kočka! Že to není možné? Nechcete tomu věřit? A proč? Je to jen váš pocit. A ten se dá změnit.

Zkuste si takový malý test. Můžete si určit, jak se právě teď cítíte. Od jedničky do desítky… s tím, že desítka je "úžasně" a jednička je pocit „úplně nanic.“ Určete si číslo. Máte?

A proč není toto číslo vyšší ? 🙂

Až začnete číst tento ebook, už u prvních stránek se vám začne tento pocit nebo jemu podobný, měnit.  Když dočtete poslední stránky, znovu si určete, jak se cítíte… věřím, že ucítíš velký posun 🙂

 A co když vám prozradím, že uvnitř na vás čeká někdo, kdo vás chce slovy obejmout, kdo má pro vás pohlazení a útěchu, poradí, inspiruje a bude vaší průvodkyní na společné cestě na Horu, které se říká osobní rozvoj. 

Zapomenete na minulost, zapomenete na budoucnost, když budete číst, začnete být blíž sami k sobě…a nakonec?

Nakonec budete mít pocit, že byste se samou láskou snědla… 🙂

A možná si hluboce uvědomíš, že jsi opravdu úžasná kočka! 🙂

Tak co, jdete do toho nebo tomu stále nevěříte?

Jak se cítíte? Pokud skvěle, tak po přečtení ještě líp. A proč?

Protože tento ebook má naladěné tóny na tvou duši.

Tento ebook ovšem není pro každého. Musí s tebou rezonovat a to vnímáš už teď.

Je pro ty, co jsou připraveni nahlédnout dovnitř a hledat odpovědi v sobě. Pouze tehdy z něho můžete mít maximální užitek...tak jako čtenářky níže.

"Čekám tu na tebe a moc se těším na naše setkání."

Co říkají o ebooku jeho čtenáři?

Ebook "Zázraky se dějí aneb Jsi kočka!" jsem přečetla jedním dechem. Pokud jste ve fázi, kdy potřebujete pohladit po duši, vyladit se a získat naději, že bude líp, určitě vám doporučuji si eBook přečíst. Narazila jsem na několik AHA momentů se kterými jsem připravená pracovat a změnit díky nim některé "zavedené" momenty ve svém životě. Je vidět, že autorka je charismatická žena s velkými "životními" zkušenostmi, s obrovskou "životní" energií a s velkým "životním" nadhledem!!!
Jiřina Oršlová učitelka MŠ a autorka blogu Písničková dílna; https://jirinaorslova.cz/
Tento ebook je laskavý a moudrý poklad. Často používám větu: Co by na to řekla láska, kterou jsem se naučila díky ebooku. Najdete v něm i spoustu dalších uvědomění a inspirace. Doporučuji všem, kdo se chcete posunout nebo přesvědčit, že máte svůj život ve svých rukách.
Jana Svobodová SVOBODA MYSLI; www.jana-svobodova.cz
eBook Zázraky se ději, Jsi kočka! jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbí, jak poutavě a čtivě je napsaný. Také v něm nechybí několik praktických cvičení, což je podle mě hodně přínosné, protože nás to donutí k nějaké akci a poté i změně. 🙂 Celkově na mě působí velice milým a pozitivním dojmem. Jeho čtení člověka krásně naladí na pozitivní vlnu a navíc se v něm dozví spoustu důležitých a užitečných věcí. Já ho tedy doporučuji všema deseti a autorce přeji hodně štěstí! 🙂
Andrea Kmentová www.andreakmentova.cz
Ebook „Zázraky se dějí, aneb jsi kočka,“ jsem přečetla jedním dechem. Velmi se mi líbí pohled autorky, ale také praktické otázky, na které najdete ty správné odpovědi. Jsem z něj nadšená a doporučuji všem, kdo se chcete do sebe zdravě zamilovat.
Anička Kabotová, expert na meditace a afirmace, původkyně na cestě v poznání vnitřního já. https://vecnemladi.cz , https://livemedi.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Navíc jsem pro vás vytvořila ještě něco, co máte ode mě jako dárek. Osobní rozvoj není zas taková sranda a  procházka růžovou zahradou, je to práce každodenní, rosteme den za dnem, padáme do různých temných údolí, kde nás přepadají strachy, obavy a další nepříjemná bubububu, která brzdí v pohybu vpřed a občas se nám hodí zaručená podpora, nejlépe aby byla hned po ruce.

Pro náš osobní rozvoj je velmi důležité zadávání otázek. Pokud nevíte jaké jsou ty Magické otázky, které vás posunou, hledejte takové odpovědi, které vás nadchnou a dodají energii. Jako by na vás padl magický prach řešení. 🙂

 Přesvědčení mysl uzavírá, otázky mysl otevírají.

Einstein řekl: „Nikdy se nepřestaňte ptát.“

Nabízím vám ebook Dobré otázky, ve kterém najdete 42 Magických otázek. Koučovací otázky pro váš osobní rozvoj. (V hodnotě 149 kč, vy ho máte zdarma)

Úspěch? Ano!

Láska? Ano!

Emoční svoboda? Ano!

Tak se nechte překvapit!

Důležitý návod máte uvnitř...i s vaším tajemným příběhem o dobrodružné plavbě na moři. 🙂

BONUS č. 1

A protože dávám ráda dárečky, mám pro vás ještě něco. Pokud by vám přece jen zůstal „zaseknutý“ pocit, že nejste dost dobrá, že se necítíte být kočka, nebo jakýkoliv jiný, který vám brání cítit se dobře, tak nabízím druhý dárek –

Jedna věc je zaručeně jistá a doložená příběhy lidí po celém světě. Jedna jediná věta, která se vás dotkne, vám může zavřít, ale taky otevřít vaše srdce.

Je to jako klíč od poštovní schránky. Klíčem otevřete a vytáhnete zevnitř obsah, který je pro vás určen. Tento vzkaz si přečtete, uvědomíte a zaujmete stanovisko na zprávu. Ale určitě nebudete vzkaz vracet zpátky do schránky. Nebo nezahodíte klíč od schránky, protože se zlobíte na vzkaz, který tam byl. To by přece nedávalo žádný smysl. Každá vzpomínka uložená s emocí je zároveň vaším přesvědčením. A vzpomínky buď pohladí nebo zabolí.

Přesto je to základní problém mnoha lidí, držet v srdci staré vzkazy. Dávno už zpráva ztratila smysl a důležitost, ale stále tam smutně leží, že si jí nikdo nevšímá a ona už dávno chtěla schránku opustit. Čeká, kdy se konečně majitel schránky rozhodne vzít klíč a odemkne, aby smutná zpráva mohla konečně ze schránky vylétnout ven do světla.

Takovou klíčovou větu můžete potkat kdykoliv a kdekoliv.

Třeba právě teď!

Klíčové věty a otázky, které mohou otevřít vaše srdce najdete zde.

Jak se osvobodit od toho, co vás v minulosti nutilo bojovat se životem?

Změnou přesvědčení. A vy o něm nemusíte mít ani ponětí. Vaše vědomá mysl se dívá do vesmíru jen přes malé okýnko. Dám vám příklad.

Představte si, že letíte v letadle a tím malým okýnkem vidíte ven jen určitou část, která se stále mění. Nemáte ani ponětí, co se děje kolem vás, v prostoru mimo letadlo. Jsou to pouze vaše domněnky a vaše přesvědčení.

A tak vypadá i váš život. Co vlastně „vidíme“… Co my jen víme? Vidíme jen malinkou část naší reality.

Jsme přesvědčeni o něčem a jsme si jisti svou pravdou. A je to opravdu pravda?

Dám vám příklad. Pravděpodobně mě vůbec neznáte. Jsem pro vás čistý, bílý nepopsaný list. Nabízím vám ebook, kde jsou mé autentické příběhy ze soukromého života. Rady, zkušenosti, názory, má přesvědčení a kus mého srdce.

Na základě toho, jak si přečtete tyto částečky mého života, si na mě vytvoříte názor a přesvědčení. Nebudete o tom přemýšlet vědomě, ale bude to tam. Přestože jste viděli z „okýnka“ pouze tuto malinkatou část mé osobnosti. Vy už budete mít vytvořeno přesvědčení na celou mou osobu. A jste si jisti, že je to pravda? 🙂

A co si myslíš o sobě?

Kdo vlastně jsi?

Jaké máš přesvědčení o sobě a o svém životě?

 Jak se v životě rozhoduješ?

 Máš ráda změny nebo máš strach ze změn v životě?

Před dvaceti lety u mě nastartovaly změny moje dvě věty:

"Takhle to přece nemůže fungovat, přece mě nemůže ovládat moje tělo. To musí být jinak."

Tyto věty mě nutily hledat, objevovat, pátrat a zkoušet sama na sobě spousty metod. Dnes vám s radostí předávám to, co jsem testováním objevila a že všechno může být jinak. Vy už nemusíte dlouze pátrat a máte obsah balíčku tři v jednom. Neztrácejte drahocenný čas.

Člověk se častěji rozhoduje na úrovni vědomí a ve většině případů je to rozhodnutí chybné. Vystihuje to přesně ruské přísloví: „Chtěli jsme jak nejlépe, povedlo se jako vždy.“ 🙂 Podvědomí říká:  Udělej to takhle. Ale mysl odporuje: Tak se to nepovede, je třeba to udělat jinak – a chybuje. Existuje jen velmi málo lidí, kteří umějí poslouchat vlastní podvědomí, které nikdy nechybuje. 

A co říká tvůj rozum?

A co na to říká tvoje duše?

Je to ve shodě?

Anebo jsi touhu duše umlčela... logikou rozumu?

Emoční svoboda

Pokud se ve vašem životě děje něco, co se vám nelíbí a navíc máte pocit, že se to pořád dokola opakuje, tak se jedná především o zákon přitažlivosti a vaše přesvědčení, které je uložené v podvědomí.

Dá se s tím něco dělat? Ano!

Je to můj druhý dárek pro vás.

 Nabízím vám ebook Magické metody.

11 transformačních metod.

Metody, které jsou zázračné a dokážou změnit nejen vaše přesvědčení, ale i váš život. Vyzkoušejte si je a uvidíte sami.

Možná si najdete tu svou… jedinečnou.

Tento ebook v hodnotě 149 kč máte zdarma, tak už vám nic nestojí v cestě a můžete se do něj s chutí zakousnout. 🙂

BONUS č. 2

Pokud jsi ale dočetla až sem...jsem si stoprocentně jistá, že tvoje duše po něčem touží.  

Rozhodni se a až se ohlédneš za nějaký čas zpátky, budeš stoprocentně ráda, že jsi to udělala.

Nezapomeň, že i jen jedna jediná věta, tě může natolik hluboce ovlivnit, že tě posune pozitivním směrem.

I jen jedna věta, která se člověka dotkne, do hloubi jeho srdce, může mít tu sílu a moc, změnit celý jeho život.

Cesta osobního rozvoje začíná tehdy, když se rozhodneš a uděláš první krok.

Pokud jsi vyslyšela volání své duše

   TĚŠÍM SE UVNITŘ NA TEBE  A GRATULUJI TI K TVÉMU ROZHODNUTÍ !

Získáš  - Ebook Zázraky se dějí aneb Jsi kočka.

 Teď tě možná ještě zajímá, kolik tento ebook stojí.

490

                                              390 Kč a ZDARMA :

     - Ebook Magické otázky v hodnotě 149 Kč

       - Ebook Magické metody v hodnotě 149 Kč