Ebook Restart emocí 

                                                        Úžasná síla emocí   

                            "Věřte svým pocitům. Vaše pocity vám nikdy nelžou.

                                       Je to božská navigace k vašemu srdci."

                                                                                                     Milena Machurová

                                                              

Tento ebook je krátkým úvodem a nahlédnutím do osobního rozvoje. Co jsou to emoce a naše vnitřní nastavení. Co je to práce s emocemi. Transformace pocitů začíná uvědoměním a procítěním.Uvědomit si a připustit si. Pak už jen stačí zmáčknout tlačítko restart a pustit.

V eBooku na vás čeká inspirace a návod

  • Jak přijmout své emoce a zažít emoční svobodu.
  • Jak se zbavíte psychické a fyzické bolesti.
  • Jak se začnete cítit skvěle.

Zájímá vás kolik lidí si už stáhlo eBook? 

Rozhodujete se podle většiny nebo se rozhodujete vědomě sami za sebe. :-)

I o tom je Restart emocí... co si myslíte, co cítíte, o rozhodnutí... :-)

0
Jak se rozhodnete vy? A co když vám naťuknu, že v ebooku vás čeká minimálně jedno zázračné překvapení. A to doslova. :-)
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

O eBooku napsali

S velikým zájmem jsem si přečetla všechna ta rozmanitá "povídání" od paní Mileny Machurové. A mohu říct, že mne některá dost oslovila. Vycítila jsem z nich, že jde o mimořádně citlivou a též vnímavou ženu, která o svém životě a událostech, jichž je účastna, přemýšlí do hloubky. Svůj život tím doopravdy "prožívá" a tím se nepochybně stává i pro lidi, kteří ji obklopují, o to cennější.

Doc. PhDr. et Mgr. Maria Vašutová, Ph.D., Katedra psychologie Ostravská univerzita Filozofická fakulta

Milu super knížka! Ještě jednou si jí musím přečíst, protože TO ZA TO STOJÍ. Dokonce mi to pomohlo v pár věcech a rozsvítílo se mi v hlavě :-) Jen tak dál :-)

Bára Šeberová FB Bara Photography

Ebook Restart emocí je velmi zajímavým zamyšlením nad naším každodenním vnímáním okolního světa a sama sebe. Ukazuje, že ne vše je v životě statické, že změna je možná a žádaná, pokud se sami v sobě necítíme spokojeně. Dává náměty k zamyšlení nad naším současným plynutím v řece života. Klade otázky, které jsou vodítkem a nastiňuje možnosti, jak případné změny dosáhnout skrze pochopení a přijetí sama sebe.

Rozhodně jej doporučuji všem, kteří hledají odpovědi na otázky širších životních souvislostí a zároveň by rádi našli cestu k restartu emocí ve svém životě. Všem, kteří pociťují vnitřní neklid a tápou, jak dosáhnout své vnitřní rovnováhy a oživení radosti v sobě. Všem, kteří stojí na křižovatce, začínají se ptát a hledají svou vlastní cestu...

Šárka Hošková autorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA" www.sarkahoskova.cz