RESTART EMOCÍ

 

     EMOCE JSOU BOŽSKÁ NAVIGACE

                  K VAŠEMU SRDCI 💗

  Ebook  RESTART EMOCÍ

 

  • Jak přijmout své emoce
  • Jak se zbavíte psychické a fyzické bolesti.
  • Jak získat emoční svobodu
  • Jak se cítit skvěle
  • Co si myslíte, co cítíte, čemu věříte...?
  • Umíte se správně rozhodnout?
  • Jaké je vaše vnitřní nastavení?
0
Tolik lidí už si přečetlo tento ebook. Jak se rozhodnete vy? A co když vám naťuknu, že v ebooku vás čeká minimálně jedno zázračné překvapení. A to doslova. :-)
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

O eBooku napsali...

S velikým zájmem jsem si přečetla všechna ta rozmanitá "povídání" od paní Mileny Machurové. A mohu říct, že mne některá dost oslovila. Vycítila jsem z nich, že jde o mimořádně citlivou a též vnímavou ženu, která o svém životě a událostech, jichž je účastna, přemýšlí do hloubky. Svůj život tím doopravdy "prožívá" a tím se nepochybně stává i pro lidi, kteří ji obklopují, o to cennější.

Doc. PhDr. et Mgr. Maria Vašutová, Ph.D., Katedra psychologie Ostravská univerzita Filozofická fakulta

Milu super knížka! Ještě jednou si jí musím přečíst, protože TO ZA TO STOJÍ. Dokonce mi to pomohlo v pár věcech a rozsvítílo se mi v hlavě :-) Jen tak dál :-)

Bára Šeberová FB Bara Photography

Ebook Restart emocí je velmi zajímavým zamyšlením nad naším každodenním vnímáním okolního světa a sama sebe. Ukazuje, že ne vše je v životě statické, že změna je možná a žádaná, pokud se sami v sobě necítíme spokojeně. Dává náměty k zamyšlení nad naším současným plynutím v řece života. Klade otázky, které jsou vodítkem a nastiňuje možnosti, jak případné změny dosáhnout skrze pochopení a přijetí sama sebe.

Rozhodně jej doporučuji všem, kteří hledají odpovědi na otázky širších životních souvislostí a zároveň by rádi našli cestu k restartu emocí ve svém životě. Všem, kteří pociťují vnitřní neklid a tápou, jak dosáhnout své vnitřní rovnováhy a oživení radosti v sobě. Všem, kteří stojí na křižovatce, začínají se ptát a hledají svou vlastní cestu...

Šárka Hošková autorka projektu "Život s lehkostí nejen v USA" www.sarkahoskova.cz