Emoční svoboda

 "Za každým přesvědčením jsou emoce.

Změnou přesvědčení, můžete změnit celý svůj život."

                                                                                            Milena Machurová

                                                                                            Koučovací kartářka

    Výklad z Magických karet emocí

Jsem motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů.Mohu být na vaší cestě průvodkyní, která má dar vidět hlubší souvislosti.

 • Toužíte po psychické úlevě v těžké životní situaci?
 • Chcete zatočit s problémy a jednou provždy je vyřešit?
 • Cítíte se špatně a chcete to opravdu změnit?
 • Přejete si, ať se vám splní konečně vaše přání?
 • Chcete vědět, po čem touží vaše duše?
 • Potřebujete se rozhodnout a nevíte jakým směrem?
 • Zklamal vás partner? Opustil vás? Má jinou? Potřebujete se konečně rozhodnout mezi dvěma muži?

                                                   Proč si nechat udělat výklad z karet?

Říkáte jsem v pohodě, ale hluboko uvnitř cítíte, že to není pravda.

Zrušíme popírání pocitů a pravda se vytáhne ven na světlo.

Najdeme přesvědčení, které je pro vás nepříjemné až destruktivní.

Karty při výkladu ukážou, jaké jsou vaše emoce a jak ovlivňují váš život. Když jsou emoce negativní, blokují spokojený život.

Pomůžu vám najít příčinu a pomůžu vám změnit vaše vnitřní nastavení - přesvědčení.

                                                          Pocítíte úlevu na těle i na duši.

 

 

Co o výkladu z karet emocí říkají:

"Neuveriteľné, ako mi tie karty vyšli a úplne sadli na mňa a na situáciu, ktorú práve riešim.Ak ste čo i len trochu zvedaví, tak smelo do toho.U mna to fungovalo a čo viem nie som jediná. Mili je skvelá,ďakujem."

Gabriela, podnikatelka

Dopřála jsem si dostatek času na vstřebávání všeho, co jste mi napsala a nyní bych Vám o to upřímněji chtěla poděkovat. Všechno jsem si přecetla už několikrát a ráda bych, abyste věděla, že mi to určitě moc pomohlo. Cítím se mnohem líp, silnější a odolnější než kdykoli předtím. Každý den pracuji se "svou" litostí, kdykoliv citim strach a svojí domnělou nedostatečnost. A pak zase jindy se o to s větším nadšením zaměřují vědomě na radost a obdiv. K vašemu výkladu se dle vašich rad budu často vracet, ale už ted musím říct, ze vnímám svůj posun a to hlavně ve svých doprovázejících pocitech. Věřím, že tím, že jsem se vědomě rozhodla, chtít žít líp a hlavně cítit se dobře, jdu již po té správné cestě sama k sobě a tím pádem i lepšímu radostnějšímu žití. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Také bych Vám ještě chtěla popřát i mnoho úspěchů ve vaší krásné práci. Je radost vědět, že jsou takové ženy jako Vy, které pomáhají ostatním ženám citit se a žít lépe.

Mgr. Berenika

Jsou rána, kdy jsem cítila, že jsem na dně. Věděla jsem, že potřebuju pomoc, podporu. Potřebovala jsem se zbavit napětí a strachu. Pekelné myšlenky, které vyvolala má nechtěná onkologická nemoc. Proto jsem požádala svou kamarádku Milenu, ať mi pomůže, zbavit se toho strachu, úzkosti a napětí. Nepředstavitelná bolest duše, kterou si zdravý člověk neumí ani představit. Je neuvěřitelné, jak mi má kamarádka v tomto těžkém období, což znamená už skoro rok, neskutečně pomáhá. A přidávám tuto recenzi, ne proto, že je to má kamarádka. Pokaždé když ji požádám o pomoc, bere to jako samozřejmost a neodmítne. V hloubi duše se sama sebe ptám, proč mi ty emoční karty pomáhají, když jsem se zařekla, že ke kartářkám chodit nebudu. Nechápu jak mě po těchto svých kartách dokáže postavit na nohy a můžu zapomenout na své vnitřní šílenství. Díky výkladu z těchto karet jsem se dokázala radovat i z vánoc. Protože mě pozitivně nabíjela, z karet četla mé duševní rozpoložení a vždy mi to podala tak, abych se cítila lépe a odhodila strach, beznaděj a hrůzu. Dodnes jsem ji vděčná, co pro mě dělala a dělá. Nikdy nezapomenu a děkuji ti za to, že díky tobě věřím v zázraky.

Katka

Výklad karet mi pomohl, byla jsem překvapena úplně odlišným přístupem, než jakou mám zkušenost z výkladu Tarotu. Psala jsem si poznámky, ke kterým se vracím a budu vracet jako k afirmacím. Dá se říct, že jsem neříditelný člověk, tj jsem se hned po výkladu nechovala, jak mi karty naznačovaly či bylo doporučeno. Ale pokračování, navzdory "mé počáteční neposlušnosti" se začalo řešit nakonec jinak, a dle toho, co karty skrz Milenu říkaly. Bylo a je to pro mě zvláštní. Tj jednala jsem jinak, stejně se to stočilo tam, jak bylo kartami a Milenou vyprávěno:) Je to uplně jiný přístup, než znám. Určitě se na Tebe Mileno zase obrátím. Co nabízíš je naprosto ojedinělé, funkční, srozumitelné. Doporučuji tvé služby komukoli, kdo hledá zamyšlení, pomoc, podporu. Musím říct, že jsi opravdu dobrá a způsob, jakým vše prezentuješ, kolik energie a laskavosti, nadání v tobě je... Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost. Děkuji!

Lenka, podnikatelka

Úchvatné, překvapivé, pravdivé... doporučím každému, kdo chce zažít trošku magii. Měl jsem z toho jen příjemný pocit, který bych chtěl určitě později zopakovat.

Nikolas, manažer firmy

Na Milenin výklad jsem se těšila. Věděla jsem, že používá skvělé pomocníky, emoční karty, které už mám doma. Tušila jsem, že mi dá samé andělské rady. A to se také stalo. Po jejím výkladu jsem se cítila uvolněně, jako kdyby ze mě spadla velká tíha. Výklad určitě doporučuji všem, co potřebují poradit a najít řešení.

Jana www.jana-svobodova.cz

Moc vám děkuji za výklad. Potvrdila jste mi to, co už mi jeden člověk před vámi řekl, ale já tomu nevěřila. Protože se mi nyní dělo v osobním životě vše opačně a nevypadalo to, že by se měla situace změnit. Začínala jsem se smiřovat s rozchodovou variantou a pomalu pálila mosty. Den před výkladem se začala karta obracet a vy jste mi výkladem potvrdila, že tomuto vztahu a hlavně jemu věřit můžu a že moje nedůvěra je jen pozůstatek z minulosti, kdy jsem byla klamána a podle toho soudila i jeho. Váš výklad mi nalil energii do žil, kterou jsem už ztrácela. Před 20 lety jsem si nechala vyložit karty a bylo mi řečeno, že ten třetí je ten pravý. Že s ním budu mít i tu svatbu i děti. On je ten třetí a vypadá to, že je opravdu ten pravý. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů v životě a ať se vám daří.

Jitka

Milenko, chtela bych poděkovat za perfektní výklad karet, který se nám skutečně vyplnil, děkujeme. :-) :-) :-) :-)

Xenie

Výklad karet od Mileny určitě doporučuji, odhalí vám to, co ve skutečnosti už vnitřně cítíte nebo víte a potvrdí vám, že jdete správnou cestou nebo kde děláte chyby a díky výkladu,je můžete odstranit a zamyslet se. Výklad odpoví i na otázky zdraví či parnerských vztahů a dá odpověď na otázky u kterých váháte a nejste si jistí, zda do toho jít či ne. Takže výklad karet stojí opravdu za to a jako bonus si popovídáte s někym inteligentním v podobě paní Mileny:-) ,takže vřele všem doporučuji :-)

Josef

Děkuji mojí dobré letité kamarádce Milence za skvělý výklad karet. Její empatické karty mi vždy ukázaly cestu k pozitivnímu myšlení a zjednodušení každé situace. Pokaždé když jsem měla jakýkoliv problém, výkladem karet mě Milenka vždy uklidnila a ukázala pozitivní cestu. Rozbory z karet jsou hodně hluboké a pracují s intuicí a s podvědomím. Mění negativní na pozitivní. Přesně, jak jsem otevírala svůj nový kosmetický salón a měla jsem pochybnosti, díky výkladu karet, které mě vždycky uklidnily, mám teď skvělý pocit harmonie a klidu ve svém luxusním salónu. Děkuji za tak skvělou kamarádku.

Irina www. studioempatia.cz

Děkuji moc za podporu, jsem ti moc vděčná..🙏🍀❤

Elena

Tak to je síla, Mileno, jak ses trefila. Před dvěma lety jsem měla zápal plic alergického původu, málem mě stál život. Pořád a asi napořád jsem v léčbě, když nejsem zrovna v kondici, mám pocit, jako bych tam měla jizvy. Autoimunitní poruchy jsou v rodině. Strach z budoucnosti, o existenci, co budu dělat, jak se uživím. Ruku v ruce s tím, že si nevěřím. A přesně, neklid, bolest myšlenek. Ještě k tomu smutek, když nejsem s blízkými a starost o ně. Děkuju za rozebrání i za povzbuzení. Ať se ti daří.

Iva

Mileno, moc děkuji za vyložení, dám na Tvou radu a pochybnosti budu posílat ihned pryč. Je pravda, že směr určený mám, jen ty pochybnosti, ale už nebudou, budu se o to snažit. Jinak je zajímavé, jak jsi říkala, že pochybnost má souvislost s kyčelními klouby... Naše rodina je zatížená na kyčle.

Jana

Chci moc poděkovat za dnešní výklad. Nedávno jsem ukončila vztah a i když jsem se z tohoto rozhodnutí pomalu dostávala, pořád jsem byla špatná z toho, že jsem mu hrozně ublížila. Já nerada někomu ubližuji a už vůbec ne tomu, koho miluji. Ale dál už to prostě nešlo. A Milena mi pomocí karet dokázala, že jsem udělala dobře. A že to co jsem slušnou formou v rozchodu napsala, bylo to, co mi sama řekla, abych udělala. Děkuji Mileně, že mi pomohla udělat věc, ke které jsem se už delší dobu odhodlávala. Vyšly tím najevo věci které mi "partner" tajil. Už když se o mě zajímal a usiloval o vztah, tak přede mnou něco skrýval. Milena není jen kartářka, ale i vztahová koučka, která řekne, jak by to mělo být. Člověk většinou dokáže poradit druhým ale sobě už ne. Naštěstí je tu někdo, kdo nám s tím umí pomoci. A hlavně, dokud se ta situace neprobere, tak ten hovor v půlce neukončí. Čas tak hrozně letí při řešení problémů, ale Milena je tu nejprve pro vás a potom sleduje čas. Jste u ní na prvním místě. Takže já vám Mileno moc a moc děkuji. Děkuji vám i Bohu že mě osvítil, abych si nechala vyložit karty.

Jitka

Můj příběh

Je rok 1998. Je ráno nějakého měsíce a nějakého dne, je mi to jedno, každý den je stejný. Vím jen, že nevím, jak ten den přežiju.

Musím vyjít z domu a čeká mě víc jak hodinová cesta do práce, s přestupy, autobus, metro, tramvaj. Jsem zavalená úzkostí a nemám sílu ani energii, abych se vypotácela ven.

Vidina celého dne, co mě čeká a jaké úsilí mě bude celý den stát, než se dostanu zpátky domů, vytvářela v mé hlavě mrákoty.

Naslouchejte své duši. :-)

Nahlédněte do svého nitra.

 

 Potřebujete psychickou úlevu?

S čím vám pomůžu?

 

 • odstraníme spolu pocit trápení a úzkost
 • odstraníme spolu starosti a obavy
 • s otázkami na vaše zdraví a vztahy
 • pomůžu vám při rozhodování
 • můžete ode mně očekávat, podporu, motivaci a povzbuzení
 • nasměruji vás na vaši odvahu, napojíte se na svou energii a sílu

Tajemství výkladu Magických karet emocí

Karty jsou terapeutické.

Je to práce s emocemi, ale taky zábavná hra, poznávání sama sebe.

Práce s  podvědomím a s vnitřními bloky.

Pomůžu vám najít, které emoce vás podporují, které emoce vám vytvářejí bloky a jak je můžete změnit.

Uvězněné emoce způsobují závažné fyzické a pychické problémy.

Při výkladu vnímám souvislosti a jakou mají spojitost tyto emoce s vašimi přesvědčeními.

Je to jazyk emocí, který mluví formou energie. Emoce je energeticky připojena k vašemu přesvědčení.

Pokud se uvolní energie emoce, uvolní se i přesvědčení a změní se pocit. Už se vás to nedotýká.

 

 

 • Zbavíte se bloků, které vás brzdí.
 • Pocítíte výraznou úlevu.
 • Rozproudí se vaše energie.
 • Budete se cítit silnější.
 • Začnete se cítit dobře.

               "Jestli si myslíš, že to dokážeš nebo nedokážeš, vždycky máš pravdu."

Jsem autorkou magických, naprosto jedinečných a originálních karet emocí.  O  emoce se zajímám snad celý svůj život a jednoho dne jsem inspirací vytvořila 42 karet emocí.

Vytvořila jsem je původně pro sebe, protože mi ostatní karty nevyvohovovaly a takový druh karet mi na trhu scházel.

Tyto karty emocí dokážou zrcadlit emoční vnitřní nastavení, to znamená, ukážou aktuální pocity, které máte spojené s danou situací.  Tímto uvědoměním se můžete postavit tomu, co vám ubližuje a škodí.

Jasně a srozumitelně vám podám výklad a budu vám pokládat otázky, které vás nasměrují více do hloubky, k vašim přesvědčením. Zároveň vám odpovím na jakoukoliv vaši otázku, kde si nejste jistí odpovědí.

Třeba zatím netušíte, kterým směrem se vydat a co by pro vás bylo právě teď, to nejlepší a nebo stále váháte nad svým rozhodnutím.

Mluvit s někým, kdo je laskavý, empatický a chápající, v situaci, která je pro člověka v daném momentu nebo období, složitá a těžká, je velmi uklidňující a zároveň léčivé pro vaši duši. Psychika je velmi důležitá, protože ovlivňuje náš imunitní systém. Čím déle člověk váhá nad svým rozhodnutím, tím více vzrůstá tlak v těle. Tento tlak je příčinou stresu a stres narušuje imunitu. A jak víme, imunita je základem našeho zdraví.

Emoce jsou jednou z nejvýznamnějších složek našeho života. Být šťastní, zdraví, bohatí atd. je záležitost emocí. Mají zásadní vliv a dopad na  život člověka. Emoce daly tu největší sílu a náboj vašemu přesvědčení.

Váš život je výsledkem, čemu věříte a to je vaše přesvědčení.

A kdo to všechno řídí a je šéf šéfů? 

Emoce! Pokud chcete cokoliv změnit, začněte u emocí.

Nevíte jak? Nerozumíte formě energie emocí a nevíte, co to je a jak se to dělá?

Nechte to na mně, jsem na to expert.  :-)
Rozumím jazyku emocí, vnímám všechny spodní proudy energie každé emoce.

Je to moje vášeň, můj dar, mé poslání. Pomůžu vám s radostí, protože tuhle hru emocí miluji. 🙂 Mám dar empatie   a mám dar vidět hlubší souvislosti.

Je to magické? Ano! Je to zázrak?  Ano!

Protože když se vám změní přesvědčení, které vždy souvisí s emocí, změní se celý váš život. Naučte se naslouchat svému tělu a svým emocím, protože  k nám jejich prostřednictvím promlouvá naše duše. 

A naše duše touží po jediném...

...ať prožijeme svůj život v hojnosti, lásce, zdraví a šťastní.

                  A k tomu stačí jediné. 

           Rozhodnout se.

 

 

Jsem motivátorka a podporovatelka

dobrých pocitů.

Mohu být na vaší cestě průvodkyní, která má dar vidět hlubší souvislosti.

 

           Načerpejte podporu,  

            motivaci a naději.

            Dopřejte si úlevu

            pro duši, tělo a mysl.

Těším se na vás 🙂

Výklad karet dělám osobně, telefonicky (volám já) nebo přes Skype.  Záleží na vás, co vám bude vyhovovat.

Po vyplnění a odeslaní objednávky, dostanete mail s info, ohledně domluvy termínu.

Můj mobil pro bližší informace:  733 791 289

Nebo mi napište na mail: milenamachurova@seznam.cz

Pokud chcete o výkladu karet vědět víc, můžete si přečíst článek Mají karty pravdu?  

A nebo si karty emocí  můžete rovnou pro sebe pořídit a začít si vykládat, což vede k poznání sama sebe,svého nitra a své duše.

Najdete je zde: Magické karty emocí

 

Podnikám srdcem, s láskou k tobě.

Mějte se krásně.