Emoční svoboda

 "Za každým přesvědčením jsou emoce.

Změnou přesvědčení, můžete změnit celý svůj život."

                                                                                            Milena Machurová

    Výklad z Magických karet emocí

"Kolikrát si na tyto otázky odpovíte ano?"

 • Toužíte po psychické úlevě v těžké životní situaci?
 • Vaše tělo volá úpěnlivě po změně a neví si rady?
 • Chcete zatočit s problémy a jednou provždy je vyřešit?
 • Cítíte se špatně a chcete to opravdu změnit?
 • Přejete si, ať se vám splní konečně vaše přání?
 • Chcete vědět, po čem touží vaše duše?
 • Potřebujete se rozhodnout a nevíte jakým směrem?

 Proč si nechat udělat výklad z karet?

Říkáte jsem v pohodě, ale hluboko uvnitř cítíte, že to není pravda.

Zruší se popírání pocitů a vytáhnou se ven na světlo.

Najde se přesvědčení, které je pro vás nepříjemné až destruktivní.

Karty při výkladu ukážou, jaké jsou vaše emoce a jak ovlivňují váš život. Když jsou emoce negativní, blokují spokojený život.

Důležité je pochopení, že vy nejste emoce.

Je to energie, která plyne přes vaše tělo a nebo je někde zaseknutá, uvězněná v těle, ve formě emocí. Zážitky podložené emocemi se ukládají z mysli (forma vzpomínek) do srdce a do dalších částí těla.

Pomůžu vám najít příčinu a pomůžu vám změnit vaše vnitřní nastavení.

Pocítíte úlevu na těle i na duši.

 

 

Nabízím výklad z Magických karet emocí

"Neuveriteľné, ako mi tie karty vyšli a úplne sadli na mňa a na situáciu, ktorú práve riešim.Ak ste čo i len trochu zvedaví, tak smelo do toho.U mna to fungovalo a čo viem nie som jediná. Mili je skvelá,ďakujem."

Gabriela, podnikatelka

Dopřála jsem si dostatek času na vstřebávání všeho, co jste mi napsala a nyní bych Vám o to upřímněji chtěla poděkovat. Všechno jsem si přecetla už několikrát a ráda bych, abyste věděla, že mi to určitě moc pomohlo. Cítím se mnohem líp, silnější a odolnější než kdykoli předtím. Každý den pracuji se "svou" litostí, kdykoliv citim strach a svojí domnělou nedostatečnost. A pak zase jindy se o to s větším nadšením zaměřují vědomě na radost a obdiv. K vašemu výkladu se dle vašich rad budu často vracet, ale už ted musím říct, ze vnímám svůj posun a to hlavně ve svých doprovázejících pocitech. Věřím, že tím, že jsem se vědomě rozhodla, chtít žít líp a hlavně cítit se dobře, jdu již po té správné cestě sama k sobě a tím pádem i lepšímu radostnějšímu žití. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Také bych Vám ještě chtěla popřát i mnoho úspěchů ve vaší krásné práci. Je radost vědět, že jsou takové ženy jako Vy, které pomáhají ostatním ženám citit se a žít lépe.

Mgr. Berenika

Jsou rána, kdy jsem cítila, že jsem na dně. Věděla jsem, že potřebuju pomoc, podporu. Potřebovala jsem se zbavit napětí a strachu. Pekelné myšlenky, které vyvolala má nechtěná onkologická nemoc. Proto jsem požádala svou kamarádku Milenu, ať mi pomůže, zbavit se toho strachu, úzkosti a napětí. Nepředstavitelná bolest duše, kterou si zdravý člověk neumí ani představit. Je neuvěřitelné, jak mi má kamarádka v tomto těžkém období, což znamená už skoro rok, neskutečně pomáhá. A přidávám tuto recenzi, ne proto, že je to má kamarádka. Pokaždé když ji požádám o pomoc, bere to jako samozřejmost a neodmítne. V hloubi duše se sama sebe ptám, proč mi ty emoční karty pomáhají, když jsem se zařekla, že ke kartářkám chodit nebudu. Nechápu jak mě po těchto svých kartách dokáže postavit na nohy a můžu zapomenout na své vnitřní šílenství. Díky výkladu z těchto karet jsem se dokázala radovat i z vánoc. Protože mě pozitivně nabíjela, z karet četla mé duševní rozpoložení a vždy mi to podala tak, abych se cítila lépe a odhodila strach, beznaděj a hrůzu. Dodnes jsem ji vděčná, co pro mě dělala a dělá. Nikdy nezapomenu a děkuji ti za to, že díky tobě věřím v zázraky.

Katka

Výklad karet mi pomohl, byla jsem překvapena úplně odlišným přístupem, než jakou mám zkušenost z výkladu Tarotu. Psala jsem si poznámky, ke kterým se vracím a budu vracet jako k afirmacím. Dá se říct, že jsem neříditelný člověk, tj jsem se hned po výkladu nechovala, jak mi karty naznačovaly či bylo doporučeno. Ale pokračování, navzdory "mé počáteční neposlušnosti" se začalo řešit nakonec jinak, a dle toho, co karty skrz Milenu říkaly. Bylo a je to pro mě zvláštní. Tj jednala jsem jinak, stejně se to stočilo tam, jak bylo kartami a Milenou vyprávěno:) Je to uplně jiný přístup, než znám. Určitě se na Tebe Mileno zase obrátím. Co nabízíš je naprosto ojedinělé, funkční, srozumitelné. Doporučuji tvé služby komukoli, kdo hledá zamyšlení, pomoc, podporu. Musím říct, že jsi opravdu dobrá a způsob, jakým vše prezentuješ, kolik energie a laskavosti, nadání v tobě je... Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost. Děkuji!

Lenka, podnikatelka

Úchvatné, překvapivé, pravdivé... doporučím každému, kdo chce zažít trošku magii. Měl jsem z toho jen příjemný pocit, který bych chtěl určitě později zopakovat.

Nikolas, manažer firmy

Na Milenin výklad jsem se těšila. Věděla jsem, že používá skvělé pomocníky, emoční karty, které už mám doma. Tušila jsem, že mi dá samé andělské rady. A to se také stalo. Po jejím výkladu jsem se cítila uvolněně, jako kdyby ze mě spadla velká tíha. Výklad určitě doporučuji všem, co potřebují poradit a najít řešení.

Jana www.jana-svobodova.cz

Moc vám děkuji za výklad. Potvrdila jste mi to, co už mi jeden člověk před vámi řekl, ale já tomu nevěřila. Protože se mi nyní dělo v osobním životě vše opačně a nevypadalo to, že by se měla situace změnit. Začínala jsem se smiřovat s rozchodovou variantou a pomalu pálila mosty. Den před výkladem se začala karta obracet a vy jste mi výkladem potvrdila, že tomuto vztahu a hlavně jemu věřit můžu a že moje nedůvěra je jen pozůstatek z minulosti, kdy jsem byla klamána a podle toho soudila i jeho. Váš výklad mi nalil energii do žil, kterou jsem už ztrácela. Před 20 lety jsem si nechala vyložit karty a bylo mi řečeno, že ten třetí je ten pravý. Že s ním budu mít i tu svatbu i děti. On je ten třetí a vypadá to, že je opravdu ten pravý. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů v životě a ať se vám daří.

Jitka

Milenko, chtela bych poděkovat za perfektní výklad karet, který se nám skutečně vyplnil, děkujeme. :-) :-) :-) :-)

Xenie

Výklad karet od Mileny určitě doporučuji, odhalí vám to, co ve skutečnosti už vnitřně cítíte nebo víte a potvrdí vám, že jdete správnou cestou nebo kde děláte chyby a díky výkladu,je můžete odstranit a zamyslet se. Výklad odpoví i na otázky zdraví či parnerských vztahů a dá odpověď na otázky u kterých váháte a nejste si jistí, zda do toho jít či ne. Takže výklad karet stojí opravdu za to a jako bonus si popovídáte s někym inteligentním v podobě paní Mileny:-) ,takže vřele všem doporučuji :-)

Josef

Děkuji mojí dobré letité kamarádce Milence za skvělý výklad karet. Její empatické karty mi vždy ukázaly cestu k pozitivnímu myšlení a zjednodušení každé situace. Pokaždé když jsem měla jakýkoliv problém, výkladem karet mě Milenka vždy uklidnila a ukázala pozitivní cestu. Rozbory z karet jsou hodně hluboké a pracují s intuicí a s podvědomím. Mění negativní na pozitivní. Přesně, jak jsem otevírala svůj nový kosmetický salón a měla jsem pochybnosti, díky výkladu karet, které mě vždycky uklidnily, mám teď skvělý pocit harmonie a klidu ve svém luxusním salónu. Děkuji za tak skvělou kamarádku.

Irina www. studioempatia.cz

Děkuji moc za podporu, jsem ti moc vděčná..🙏🍀❤

Elena

Kdo jsem?

Jsem žena, která už jako dítě byla citlivá a velmi silně jsem vnímala emoce. Měla jsem svůj vnitřní svět s velikou touhou po lásce, svobodě, poznání a vědění. Když jsem cítila radost, tak jsem vnímala i silné pocity štěstí. Když jsem byla smutná, tak tyto emoce byly velmi hluboké a já jsem vnímala, jak se necítím ve svém těle dobře. Pocity jsem vnímala extrémně a proto mě už od malička zajímalo, jak se cítí druzí lidé ve svém těle. Jaké pocity mají a jestli tyto prožitky pociťují stejně intenzivně tak jako já a nebo to mají jinak.
 
 

Naslouchejte své duši. :-)

Nahlédněte do svého nitra.

 

 Potřebujete psychickou úlevu?

S čím vám pomůžu?

 

 • s vašim trápením
 • se starostmi a obavami
 • s vašim zdravím a vztahy
 • pomoc při rozhodování
 • nabízím motivaci a povzbuzení
 • dodám vám odvahu, získáte energii a sílu

Tajemství výkladu Magických karet emocí

Pomůžu vám najít spolu s Magickými kartami, které emoce vás podporují, které emoce vám vytvářejí bloky a jak je můžete změnit.

Uvězněné emoce způsobují závažné fyzické a pychické problémy.

Při výkladu karet emocí vnitřně vnímám souvislosti a jakou mají spojitost tyto emoce s vašimi přesvědčeními.

Je to jazyk emocí, který mluví formou energie. Emoce je energeticky připojena k vašemu přesvědčení.

Pokud se uvolní energie emoce, uvolní se i přesvědčení a změní se pocit. Už se vás to nedotýká.

Zbavíte se bloků, které vás brzdí.      

Pocítíte výraznou úlevu.

Rozproudí se vaše energie.

Budete se cítit silnější.

Začnete se cítit dobře.

"Jestli si myslíš, že to dokážeš nebo nedokážeš, vždycky máš pravdu."

 

Jsem autorkou magických, naprosto jedinečných a originálních karet.  O  emoce se zajímám snad celý svůj život a jednoho dne jsem inspirací vytvořila 42 karet emocí.

Karty emocí dokážou zrcadlit emoční vnitřní nastavení. To umožňuje postavit se tomu, co vám ubližuje a škodí. Magické karty emocí vám odhalí přístup k vašim vnitřním zdrojům - schopnostem.

Přes tyto karty emocí vám jasně a srozumitelně podám výklad a zároveň vám odpovím na jakoukoliv otázku, kterou potřebujete zodpovědět. Třeba zatím netušíte, kterým směrem se vydat a co by pro vás bylo právě teď, to nejlepší. Mluvit s někým, kdo je laskavý, empatický a chápající, v situaci, která je pro člověka v daném momentu nebo období, složitá a těžká, je velmi uklidňující a zároveň léčivé pro vaši duši. Psychika je velmi důležitá, protože ovlivňuje náš imunitní systém.

Emoce jsou jednou z nejvýznamnějších složek našeho života. Být šťastní, zdraví, bohatí atd. je záležitost emocí. Mají zásadní vliv a dopad na  život člověka. Emoce daly tu největší sílu a náboj vašemu přesvědčení.

Váš život je výsledkem, čemu věříte a to je vaše přesvědčení.

A kdo to všechno řídí a je šéf šéfů? 

Emoce! Pokud chcete cokoliv změnit, začněte u emocí.

Nevíte jak? Nerozumíte formě energie emocí a nevíte, co to je a jak se to dělá?

Nechte to na mně, jsem na to expert.  :-)
Rozumím jazyku emocí, vnímám všechny spodní proudy energie každé emoce. Je to moje vášeň, můj dar, mé poslání. Pomůžu vám s radostí, protože tuhle hru emocí miluji. 🙂

Je to magické? Ano. Je to zázrak?  Ano.

A proč?

Protože když se vám změní přesvědčení, které vždy souvisí s emocí, změní se celý váš život. Naučte se naslouchat svému tělu a svým emocím, protože  k nám jejich prostřednictvím promlouvá naše duše. 

A naše duše touží po jediném...

...ať prožijeme svůj život v hojnosti, lásce, zdraví a šťastní.

"Největším darem, jakého se lidstvu dostalo, je schopnost empatie."          Meryl Streep

Je to moje vášeň, můj dar, mé poslání.

 

                  Úleva pro duši, tělo a mysl.

       Načerpejte podporu, motivaci a naději.

Těším se na vás 🙂

Výklad karet dělám osobně, telefonicky (volám já) nebo přes Skype.  Záleží na vás, co vám bude vyhovovat.

Po vyplnění a odeslaní objednávky, dostanete mail s info, ohledně domluvy termínu.

Můj mobil pro bližší informace:  733 791 289

Nebo mi napište na mail: milenamachurova@seznam.cz

Pokud chcete o výkladu karet vědět víc, můžete si přečíst článek Mají karty pravdu?  

A nebo si karty emocí  můžete rovnou pro sebe pořídit. Najdete je zde: Magické karty emocí

Můžete se podívat na další recenze výkladu karet zde: http://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka/

Mějte se krásně.