Emoční svoboda

Kvantová fyzika už naprosto jasně ukázala propojení mezi naším myšlením,

našimi emocemi a naším zdravím.

                                         

                                            Za každým přesvědčením, jsou emoce.

                                           Věřím, že emoce jsou hnací silou života

                              Jak do toho dáte správné emoce, můžete dokázat cokoliv.

                                          Podporujete tak svou svobodu a zdraví.

                                                           
                                                            

                                                   Co je smyslem výkladu karet?

                                                            Dozvědět se pravdu.

                                                                   Pocítit úlevu.

                                                                  Cítit se dobře.

                                                     

                                                             Na pocitech záleží.           

 

                                                                                           

    Výklad z Magických karet emocí

Poznej sám sebe.

Recept na šťastný život.

To, jak myslíte, čemu věříte, co cítíte, tím si tvoříte svůj osud, svou realitu. Když je tato osa v souladu, život jde lehce a vše se daří. Chováte se tak, že si nešlapete po štěstí. Když to v životě drhne, znamená to, že není v souladu to, co si myslíte a to, co cítíte.

Osa minulosti, přítomnosti a budoucnosti, je druhou osou, kde můžete ladit svou realitu tak, jak si přejete. Rovnoramenný kříž je symbolem rovnováhy a zároveň je tento symbol hojně používaný v technikách osobního rozvoje. Na stejném principu je i ikigai. (Japonský recept na šťastný život). Důležité je uvědomění a pochopení. 

Tento způsob výkladu karet znám z mého dětství, kdy mě babička učila a vykládala karty: "Co máš v srdci, co v hlavě, po čem si šlapeš, co bylo a co bude." Až při mém vlastním osobním rozvoji jsem si to uvědomila... a spojilo se mi to v jedno velké pochopení, jak všechno souvisí se vším.

Díky výkladu z Magických karet emocí máte možnost získat uvědomění, které emoce vás podporují a které blokují. Pochopením a uvědoměním máte možnost udělat změny ve svém životě tak, aby to pro vás bylo transformační a proměnilo váš život na ještě lepší a šťastnější. To vám ze srdce přeji. Milena

 

Jsem motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů.Mohu být na vaší cestě průvodkyní, která má dar vidět hlubší souvislosti.

 • Toužíte po psychické úlevě v těžké životní situaci?
 • Chcete zatočit s problémy a jednou provždy je vyřešit?
 • Cítíte se špatně a chcete to opravdu změnit?
 • Přejete si, ať se vám splní konečně vaše přání?
 • Chcete vědět, po čem touží vaše duše?
 • Potřebujete se rozhodnout a nevíte jakým směrem?
 • Zklamal vás partner? Opustil vás? Má jinou? Potřebujete se konečně rozhodnout mezi dvěma muži?

                                                  Proč si nechat udělat výklad z karet?

"Dopřejte si, ať je o vás pečováno. Nechte pečovat někoho druhého o to, abyste se cítili dobře. Dobré slovo také léčí duši...když potřebujete, aby vás někdo podržel, potěšil a dodal vám kuráž. :-)"

                                                  "Dopřejte si šťastnou hodinku."

 

Říkáte jsem v pohodě, ale hluboko uvnitř cítíte, že to není pravda.

Zrušíme popírání pocitů a pravda se vytáhne ven na světlo.

Najdeme přesvědčení, které je pro vás nepříjemné až destruktivní.

Karty při výkladu ukážou, jaké jsou vaše emoce a jak ovlivňují váš život. Když jsou emoce negativní, blokují spokojený život.

Pokud jste zaplaveni negativní energií, trpí tím vnitřní orgány a celé tělo!

 Zbavíte se emocionálních okovů.

 Přestanete negativní pocity ignorovat a potlačovat.

 Uvolníte vnitřní tlaky.

 Pomáhate si s odstraňováním stresu.

 Zbavujete se nejistoty.

 Cítíte znovu duševní pohodu.

 Pečujete o své duševní a tím i fyzické zdraví

 Dostáváte se znovu do proudu radostné energie.

Pomůžu vám najít příčinu a pomůžu vám změnit vaše vnitřní nastavení - přesvědčení.

                                                          Pocítíte úlevu na těle i na duši.

 

 

Co o výkladu z karet emocí říkají:

Děkuji "náhodě" která mě přivedla na stránky Mileny Machurové a k objednání výkladu. Delší dobu jsem měla pocit jakéhosi zacyklení a propadala jsem zoufalství. Po rozhovoru s paní Milenou se mi nesmírně ulevilo. Najednou se věci zdají být tak jednoduché a jasné a hned v den rozhovoru se vše pohnulo lepším směrem. Pomohla mi rozklíčovat, co mě neustále brzdí. Věřím, že se mi podaří udržet si to, co je pro mě důležité a posunout se dál. Každopádně už jenom rozhovor s ní, byl plný pozitivní energie, která mě nesmírně povzbudila. Moc děkuji a všem, kteří se cítí chyceni v pasti svých problémů, vřele doporučuji.
Mirka
Výklad karet paní Mileny mohu vřele všem doporučit, díky výkladu jsem si ujasnila a potvrdila svou životní situaci a pomohlo mi to v důležitých životních rozhodnutích. Výkladu si moc vážím a snad to všem ostatním pomůže stejně jako mi. Na výkladu jsem byla již dvakrát a určitě znovu využiji služeb paní Mileny.
Andrea
Milá paní Milenko, chtěla bych Vám poděkovat za dnešní výklad karet. Na Vaše webové stránky jsem narazila "náhodou", ale náhody neexistují. Dlouhodobé problémy v životě mě postupně nasměrovaly na duchovní cestu. Věnuji se jí již několik let, ale stále velmi tápu, zažívám chaos a vlastně nevím, "Kdo jsem " , i když na tuto otázku hledám dlouho odpověď. Kladu si otázky po smyslu mého pozemského bytí v téhle inkarnaci, chápu, že vše, čím jsem si v životě prošla má nějaký vyšší smysl. Jsem však velmi citlivá, neumím si nastavit hranice , jsem snadno zneužitelná a ovlivnitelná a zažívám proto obrovské strachy ze všeho a úzkosti, které jsou již trvalou součástí mé osobnosti. Se svým trápením ohledně těchto otázek i mého vztahu s partnerem jsem se na Vás obrátila a Vy jste mi velmi laskavým způsobem potvrdila to, co prožívám a ukázala mi také cestu ke dvěma potlačeným emocím, které je potřeba uvolnit. Pomohla jste mi také zorientovat se v mém vztahu s partnerem, kdy jsem zažívala obrovskou nejistotu, zda ve vztahu pokračovat. Jsem ráda, že ano, že je cesta , jak se spolu můžeme doplňovat a vzájemně léčit svá vnitřní zranění. Snad tak dokážeme spolu žít naplněný a láskyplný vztah. Také velmi oceňuji, že jste se nedívala na čas, který jsme přetáhly a s láskou jste se mnou dokončila celý výklad. Děkuji také za Váš milý hlas a laskavý přístup, díky kterému ze mne spadly obavy, které mívám.
Hanka
"Neuveriteľné, ako mi tie karty vyšli a úplne sadli na mňa a na situáciu, ktorú práve riešim.Ak ste čo i len trochu zvedaví, tak smelo do toho.U mna to fungovalo a čo viem nie som jediná. Mili je skvelá,ďakujem."
Gabriela
Dopřála jsem si dostatek času na vstřebávání všeho, co jste mi napsala a nyní bych Vám o to upřímněji chtěla poděkovat. Všechno jsem si přecetla už několikrát a ráda bych, abyste věděla, že mi to určitě moc pomohlo. Cítím se mnohem líp, silnější a odolnější než kdykoli předtím. Každý den pracuji se "svou" litostí, kdykoliv citim strach a svojí domnělou nedostatečnost. A pak zase jindy se o to s větším nadšením zaměřují vědomě na radost a obdiv. K vašemu výkladu se dle vašich rad budu často vracet, ale už ted musím říct, ze vnímám svůj posun a to hlavně ve svých doprovázejících pocitech. Věřím, že tím, že jsem se vědomě rozhodla, chtít žít líp a hlavně cítit se dobře, jdu již po té správné cestě sama k sobě a tím pádem i lepšímu radostnějšímu žití. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Také bych Vám ještě chtěla popřát i mnoho úspěchů ve vaší krásné práci. Je radost vědět, že jsou takové ženy jako Vy, které pomáhají ostatním ženám citit se a žít lépe.
Berenika
Jsou rána, kdy jsem cítila, že jsem na dně. Věděla jsem, že potřebuju pomoc, podporu. Potřebovala jsem se zbavit napětí a strachu. Pekelné myšlenky, které vyvolala má nechtěná onkologická nemoc. Proto jsem požádala svou kamarádku Milenu, ať mi pomůže, zbavit se toho strachu, úzkosti a napětí. Nepředstavitelná bolest duše, kterou si zdravý člověk neumí ani představit. Je neuvěřitelné, jak mi má kamarádka v tomto těžkém období, což znamená už skoro rok, neskutečně pomáhá. A přidávám tuto recenzi, ne proto, že je to má kamarádka. Pokaždé když ji požádám o pomoc, bere to jako samozřejmost a neodmítne. V hloubi duše se sama sebe ptám, proč mi ty emoční karty pomáhají, když jsem se zařekla, že ke kartářkám chodit nebudu. Nechápu jak mě po těchto svých kartách dokáže postavit na nohy a můžu zapomenout na své vnitřní šílenství. Díky výkladu z těchto karet jsem se dokázala radovat i z vánoc. Protože mě pozitivně nabíjela, z karet četla mé duševní rozpoložení a vždy mi to podala tak, abych se cítila lépe a odhodila strach, beznaděj a hrůzu. Dodnes jsem ji vděčná, co pro mě dělala a dělá. Nikdy nezapomenu a děkuji ti za to, že díky tobě věřím v zázraky.
Katka
Výklad karet mi pomohl, byla jsem překvapena úplně odlišným přístupem, než jakou mám zkušenost z výkladu Tarotu. Psala jsem si poznámky, ke kterým se vracím a budu vracet jako k afirmacím. Dá se říct, že jsem neříditelný člověk, tj jsem se hned po výkladu nechovala, jak mi karty naznačovaly či bylo doporučeno. Ale pokračování, navzdory "mé počáteční neposlušnosti" se začalo řešit nakonec jinak, a dle toho, co karty skrz Milenu říkaly. Bylo a je to pro mě zvláštní. Tj jednala jsem jinak, stejně se to stočilo tam, jak bylo kartami a Milenou vyprávěno:) Je to uplně jiný přístup, než znám. Určitě se na Tebe Mileno zase obrátím. Co nabízíš je naprosto ojedinělé, funkční, srozumitelné. Doporučuji tvé služby komukoli, kdo hledá zamyšlení, pomoc, podporu. Musím říct, že jsi opravdu dobrá a způsob, jakým vše prezentuješ, kolik energie a laskavosti, nadání v tobě je... Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost. Děkuji!
Lenka
Úchvatné, překvapivé, pravdivé... doporučím každému, kdo chce zažít trošku magii. Měl jsem z toho jen příjemný pocit, který bych chtěl určitě později zopakovat.
Nikolas
Na Milenin výklad jsem se těšila. Věděla jsem, že používá skvělé pomocníky, emoční karty, které už mám doma. Tušila jsem, že mi dá samé andělské rady. A to se také stalo. Po jejím výkladu jsem se cítila uvolněně, jako kdyby ze mě spadla velká tíha. Výklad určitě doporučuji všem, co potřebují poradit a najít řešení.
Jana
Moc vám děkuji za výklad. Potvrdila jste mi to, co už mi jeden člověk před vámi řekl, ale já tomu nevěřila. Protože se mi nyní dělo v osobním životě vše opačně a nevypadalo to, že by se měla situace změnit. Začínala jsem se smiřovat s rozchodovou variantou a pomalu pálila mosty. Den před výkladem se začala karta obracet a vy jste mi výkladem potvrdila, že tomuto vztahu a hlavně jemu věřit můžu a že moje nedůvěra je jen pozůstatek z minulosti, kdy jsem byla klamána a podle toho soudila i jeho. Váš výklad mi nalil energii do žil, kterou jsem už ztrácela. Před 20 lety jsem si nechala vyložit karty a bylo mi řečeno, že ten třetí je ten pravý. Že s ním budu mít i tu svatbu i děti. On je ten třetí a vypadá to, že je opravdu ten pravý. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho úspěchů v životě a ať se vám daří.
Jitka
Milenko, chtela bych poděkovat za perfektní výklad karet, který se nám skutečně vyplnil, děkujeme. 🙂 🙂 🙂 🙂
Xenie
Výklad karet od Mileny určitě doporučuji, odhalí vám to, co ve skutečnosti už vnitřně cítíte nebo víte a potvrdí vám, že jdete správnou cestou nebo kde děláte chyby a díky výkladu,je můžete odstranit a zamyslet se. Výklad odpoví i na otázky zdraví či parnerských vztahů a dá odpověď na otázky u kterých váháte a nejste si jistí, zda do toho jít či ne. Takže výklad karet stojí opravdu za to a jako bonus si popovídáte s někym inteligentním v podobě paní Mileny:-) ,takže vřele všem doporučuji 🙂
Josef
Děkuji mojí dobré letité kamarádce Milence za skvělý výklad karet. Její empatické karty mi vždy ukázaly cestu k pozitivnímu myšlení a zjednodušení každé situace. Pokaždé když jsem měla jakýkoliv problém, výkladem karet mě Milenka vždy uklidnila a ukázala pozitivní cestu. Rozbory z karet jsou hodně hluboké a pracují s intuicí a s podvědomím. Mění negativní na pozitivní. Přesně, jak jsem otevírala svůj nový kosmetický salón a měla jsem pochybnosti, díky výkladu karet, které mě vždycky uklidnily, mám teď skvělý pocit harmonie a klidu ve svém luxusním salónu. Děkuji za tak skvělou kamarádku.
Irina
Jsi úžasná a všechno co jsi mi řekla, to se splnilo. Děkuji moc za podporu, jsem ti moc vděčná. 🙏🙏🍀❤
Elena
Tak to je síla, Mileno, jak ses trefila. Před dvěma lety jsem měla zápal plic alergického původu, málem mě stál život. Pořád a asi napořád jsem v léčbě, když nejsem zrovna v kondici, mám pocit, jako bych tam měla jizvy. Autoimunitní poruchy jsou v rodině. Strach z budoucnosti, o existenci, co budu dělat, jak se uživím. Ruku v ruce s tím, že si nevěřím. A přesně, neklid, bolest myšlenek. Ještě k tomu smutek, když nejsem s blízkými a starost o ně. Děkuju za rozebrání i za povzbuzení. Ať se ti daří.
Iva
Mileno, moc děkuji za vyložení, dám na Tvou radu a pochybnosti budu posílat ihned pryč. Je pravda, že směr určený mám, jen ty pochybnosti, ale už nebudou, budu se o to snažit. Jinak je zajímavé, jak jsi říkala, že pochybnost má souvislost s kyčelními klouby... Naše rodina je zatížená na kyčle.
Jana
Chci moc poděkovat za dnešní výklad. Nedávno jsem ukončila vztah a i když jsem se z tohoto rozhodnutí pomalu dostávala, pořád jsem byla špatná z toho, že jsem mu hrozně ublížila. Já nerada někomu ubližuji a už vůbec ne tomu, koho miluji. Ale dál už to prostě nešlo. A Milena mi pomocí karet dokázala, že jsem udělala dobře. A že to co jsem slušnou formou v rozchodu napsala, bylo to, co mi sama řekla, abych udělala. Děkuji Mileně, že mi pomohla udělat věc, ke které jsem se už delší dobu odhodlávala. Vyšly tím najevo věci které mi "partner" tajil. Už když se o mě zajímal a usiloval o vztah, tak přede mnou něco skrýval. Milena není jen kartářka, ale i vztahová koučka, která řekne, jak by to mělo být. Člověk většinou dokáže poradit druhým ale sobě už ne. Naštěstí je tu někdo, kdo nám s tím umí pomoci. A hlavně, dokud se ta situace neprobere, tak ten hovor v půlce neukončí. Čas tak hrozně letí při řešení problémů, ale Milena je tu nejprve pro vás a potom sleduje čas. Jste u ní na prvním místě. Takže já vám Mileno moc a moc děkuji. Děkuji vám i Bohu že mě osvítil, abych si nechala vyložit karty.
Jitka
Zázračné uzdravení. Byla jsem zablokovaná a nemohla jsem pohnout hlavou ani doprava ani doleva. Dva dny jsem spala na židli. Další den jsem zavolala Mileně, ať mi vyloží karty, o co se jedná. Jestli jít k doktorovi anebo to přejde samo. Výkladem z karet emocí mi Milena řekla o příčině mé bolesti. A mým uvědoměním, že to je přesně ono, jsem ucítila, jak mě píchlo v žaludku a vnímala jsem, jak mi nějaký proud vyšel pusou ven. A bolest se začala uvolňovat. Druhý den to bylo mnohem lepší a další den už jsem byla úplně bez bolestí a dělala vánoční úklid. Věřte tomu, že to funguje. Že uvolněním potlačených emocí v těle se uzdravíte a odstraníte bolest i bez lékaře. Když si uvědomíte, kde jsou kořeny, příčiny problému nebo bolestí, tak dojde k uvolnění energií emocí. Příčinou mého zablokovaného krku a velkých bolestí byly emoce smutku, deprese, zoufalství a lítosti. Žiju v zahraničí a celý rok jsem se těšila až pojedu na vánoce do Česka za blízkými a užiju si tam atmosféru českých vánoc. Když jsem to vzdala, že letos to nepůjde, tak jsem tyto emoce silného smutku, lítosti a zklamání potlačila v sobě. A vůbec by mě nenapadlo, že jsem si zablokovala krk a měla bolesti z tohoto důvodu. Díky Mileně, která mi sdělila příčinu jsem nemusela k doktorovi a ušetřila si cestu. V den výkladu jsem byla připravená k němu jít kvůli bolesti. Už to nebylo třeba. Pro mě to bylo naprosto zázračné a rychlé uzdraveni. Moc děkuji.
Katka
Dobrý den, ráda bych Vám paní Mileno poděkovala. Rozbor mé osoby mi pomohl si uvědomit, co bych měla na sobě změnit a v čem jsem se vlastně sama blokovala. Odstupem času si říkám, že to bylo vlastně zbytečné. Pomohla jste mi, jak pracovat se strachem a tím si nepřivádět negativní myšlenky, které jen člověka ničí a vedou špatnou cestou. Nejdůležitejší pro mne je, že díky Vám jsem odrazila v životě dál a odhodila věci, které neovlivním a vypustila ze života člověka, který mi jen bral energii a hlavně čas. Tohle je teď pro mne obrovská hnací síla a věřím, že se blýská na lepší časy a vše se teď bude směrovat úplně jinam.... Děkuji moc a mohu Vás jen doporučit dál 🙂 jste člověk, co nabíjí 🙂 Přeji krásné dny
Pavlína

"Dopřejte si, ať je o vás pečováno. Nechte pečovat někoho druhého o to, abyste se cítili dobře. Dobré slovo také léčí duši...když potřebujete, aby vás někdo podržel, potěšil a dodal vám kuráž. :-)"

Naslouchejte své duši. 🙂

Nahlédněte do svého nitra.

 

 Potřebujete psychickou úlevu?

S čím vám pomůžu?

 

 • odstraníme spolu pocit trápení a úzkost
 • odstraníme spolu starosti a obavy
 • s otázkami na vaše zdraví a vztahy
 • pomůžu vám při rozhodování
 • můžete ode mně očekávat podporu, motivaci a povzbuzení
 • nasměruji vás na vaši odvahu, napojíte se na svou energii a sílu

Tajemství výkladu Magických karet emocí

Karty jsou terapeutické.

Je to práce s emocemi, ale taky zábavná hra, poznávání sama sebe.

Práce s  podvědomím a s vnitřními bloky.

Pomůžu vám najít, které emoce vás podporují, které emoce vám vytvářejí bloky a jak je můžete změnit.

Uvězněné emoce způsobují závažné fyzické a pychické problémy.

Při výkladu vnímám souvislosti a jakou mají spojitost tyto emoce s vašimi přesvědčeními.

Je to jazyk emocí, který mluví formou energie. Emoce je energeticky připojena k vašemu přesvědčení.

Pokud se uvolní energie emoce, uvolní se i přesvědčení a změní se pocit. Už se vás to nedotýká.

 

 

 • Zbavíte se bloků, které vás brzdí.
 • Pocítíte výraznou úlevu.
 • Rozproudí se vaše energie.
 • Budete se cítit silnější.
 • Začnete se cítit dobře.

               "Jestli si myslíš, že to dokážeš nebo nedokážeš, vždycky máš pravdu."

Jsem autorkou magických, naprosto jedinečných a originálních karet emocí.  O  emoce se zajímám snad celý svůj život a jednoho dne jsem inspirací vytvořila 42 karet emocí.

Vytvořila jsem je původně pro sebe, protože mi ostatní karty nevyvohovovaly a takový druh karet mi na trhu scházel.

Tyto karty emocí dokážou zrcadlit emoční vnitřní nastavení, to znamená, ukážou aktuální pocity, které máte spojené s danou situací.  Tímto uvědoměním se můžete postavit tomu, co vám ubližuje a škodí.

Jasně a srozumitelně vám podám výklad a budu vám pokládat otázky, které vás nasměrují více do hloubky, k vašim přesvědčením. Zároveň vám odpovím na jakoukoliv vaši otázku, kde si nejste jistí odpovědí.

Třeba zatím netušíte, kterým směrem se vydat a co by pro vás bylo právě teď, to nejlepší a nebo stále váháte nad svým rozhodnutím.

Mluvit s někým, kdo je laskavý, empatický a chápající, v situaci, která je pro člověka v daném momentu nebo období, složitá a těžká, je velmi uklidňující a zároveň léčivé pro vaši duši. Psychika je velmi důležitá, protože ovlivňuje náš imunitní systém. Čím déle člověk váhá nad svým rozhodnutím, tím více vzrůstá tlak v těle. Tento tlak je příčinou stresu a stres narušuje imunitu. A jak víme, imunita je základem našeho zdraví.

Emoce jsou jednou z nejvýznamnějších složek našeho života. Být šťastní, zdraví, bohatí atd. je záležitost emocí. Mají zásadní vliv a dopad na  život člověka. Emoce daly tu největší sílu a náboj vašemu přesvědčení.

Váš život je výsledkem, čemu věříte a to je vaše přesvědčení.

A kdo to všechno řídí a je šéf šéfů? 

Emoce! Pokud chcete cokoliv změnit, začněte u emocí.

Nevíte jak? Nerozumíte formě energie emocí a nevíte, co to je a jak se to dělá?

Nechte to na mně, jsem na to expert.  🙂
Rozumím jazyku emocí, vnímám všechny spodní proudy energie každé emoce.

Je to moje vášeň, můj dar, mé poslání. Pomůžu vám s radostí, protože tuhle hru emocí miluji. 🙂 Mám dar empatie   a mám dar vidět hlubší souvislosti.

Je to magické? Ano! Je to zázrak?  Ano!

Protože když se vám změní přesvědčení, které vždy souvisí s emocí, změní se celý váš život. Naučte se naslouchat svému tělu a svým emocím, protože  k nám jejich prostřednictvím promlouvá naše duše. 

A naše duše touží po jediném...

...ať prožijeme svůj život v hojnosti, lásce, zdraví a šťastní.

                  A k tomu stačí jediné. 

           Rozhodnout se.

 

 

Tik Tok Milena - výklad karet

Jsem motivátorka a podporovatelka

dobrých pocitů.

Mohu být na vaší cestě průvodkyní, která má dar vidět hlubší souvislosti.

 

           Načerpejte podporu,  

            motivaci a naději.

            Dopřejte si úlevu

            pro duši, tělo a mysl.

Těším se na vás 🙂

Výklad karet dělám osobně, telefonicky (volám já).

Můj mobil pro bližší informace:  733 791 289

Nebo mi napište na mail: milenamachurova@seznam.cz

Pokud chcete o výkladu karet vědět víc, můžete si přečíst článek Mají karty pravdu?  

Pokud vás baví osobní rozvoj, můžete si karty rovnou objednat a začít si vykládat, což vede k poznání sama sebe, svého nitra a své duše. Magické karty emocí jsou nastavené zrcadlo vašeho vnitřního světa.

Najdete je zde: Magické karty emocí

 

S láskou k tobě.

Mějte se krásně.