Objednávka

    Výklad z Magických karet emocí

V případě vašeho zájmu mi napište na email:

milenamachurova

@seznam.cz

a já vám obratem odpovím nebo mi napište na 733 791 289

 

 

 

Dopřála jsem si dostatek času na vstřebávání všeho, co jste mi napsala a nyní bych Vám o to upřímněji chtěla poděkovat. Všechno jsem si přecetla už několikrát a ráda bych, abyste věděla, že mi to určitě moc pomohlo. Cítím se mnohem líp, silnější a odolnější než kdykoli předtím. Každý den pracuji se "svou" litostí, kdykoliv citim strach a svojí domnělou nedostatečnost. A pak zase jindy se o to s větším nadšením zaměřují vědomě na radost a obdiv. K vašemu výkladu se dle vašich rad budu často vracet, ale už ted musím říct, ze vnímám svůj posun a to hlavně ve svých doprovázejících pocitech. Věřím, že tím, že jsem se vědomě rozhodla, chtít žít líp a hlavně cítit se dobře, jdu již po té správné cestě sama k sobě a tím pádem i lepšímu radostnějšímu žití. Ještě jednou mnohokrát děkuji. Také bych Vám ještě chtěla popřát i mnoho úspěchů ve vaší krásné práci. Je radost vědět, že jsou takové ženy jako Vy, které pomáhají ostatním ženám citit se a žít lépe.
Mgr. Berenika
Úchvatné, překvapivé, pravdivé... doporučím každému, kdo chce zažít trošku magii. Měl jsem z toho jen příjemný pocit, který bych chtěl určitě později zopakovat.
Nikolas, manažer firmy
Na Milenin výklad jsem se těšila. Věděla jsem, že používá skvělé pomocníky, emoční karty, které už mám doma. Tušila jsem, že mi dá samé andělské rady. A to se také stalo. Po jejím výkladu jsem se cítila uvolněně, jako kdyby ze mě spadla velká tíha. Výklad určitě doporučuji všem, co potřebují poradit a najít řešení.
Jana Svobodová

Těším se na vás  🙂

Výklad karet dělám osobně, telefonicky(volám já) nebo přes Skype.  Záleží na vás, co vám bude vyhovovat.

Po vyplnění a odeslaní objednávky, dostanete mail s  info, ohledně domluvy termínu.

Můj mobil pro bližší informace:  733 791 289

Nebo mi napište na mail: milenamachurova@seznam.cz

Pokud chcete o výkladu karet vědět víc, můžete si přečíst článek Mají karty pravdu?  

Můžete se podívat na další recenze výkladu karet zde: http://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka/

Mějte se krásně.