MAJÍ KARTY PRAVDU?

oracle-cards-242767__480

Už jako malé holčičce mi babička často vykládala karty. Nechala mi je zamíchat a pak je po jedné pokládala do pěti hromádek, se slovy: „co máš v srdci, co máš v hlavě, co bylo, co bude, po čem si šlapeš.“ Vždycky jsem byla dychtivá, co mi vyjde a poslouchala s napětím, co ty obrázky znamenají. Když už jsem byla větší, nechala jsem si vykládat od babičky karty na kluka, který mně zrovna zajímal. Pamatuju si dodnes její častý dovětek, kdy říkala : „na jazyku med, pod jazykem jed, dej si holka velký pozor aby tě nepodved.“ Vždycky to bylo zábavné a vykládání skončilo se smíchem. Až mnohem později jsem si uvědomila  a pochopila význam výkladu karet a jejich hloubku.

Ženy chodí ke kartářkám častěji než muži. Důvodem jsou především vztahové záležitosti a ženy mají zájem situaci a své pocity u kartářky rozebrat a zároveň i vyřešit. Udělat si v hlavě jasno. Na rozdíl od většiny mužů, kteří emoce potlačují a nechtějí s tím mít nic společného. Přiznat úzkost, strach, obavy, nejistotu? Muži to odmítnout jako slabost a třeba řeknou : „to jsou samé kecy“… a vrhnou se do práce, na sport nebo do hospody. Únikových ventilů je spousta. Na tyhle ventily jsou někteří lidé odborníci. 🙂

Muži žijí procesem a ženy chtějí vědět, kam to směřuje a hlavně jak to dopadne. Zrovna mně napadlo slovíčko sex. 🙂

Dokázat se uvolnit a brát život tak, jak zrovna jde a nic neočekávat, vnímat to, co je právě teď, být smířen se situací, jaká zrovna je a mít víru, že všechno je tak, jak má být. Dobře se to radí ve všech moudrých knihách o přítomném okamžiku. Být stále vědomý a bdělý, ve všem co děláme.

Jak se vám to daří? Kolikrát za den si uvědomíte sami sebe, momenty a okamžiky, které kmitají jeden za druhým. Jak často se zastavíte během dne a uvědomíte si, jak žijete a co právě děláte? Kolik odpovědí na tuto otázku by končilo ,na to nemám čas?

Potřeba rozebrat problém, který nás tíží, získat od něj odstup a nadhled, láká nechat si věštit od kartářky, která stručně a jasně z karet vyjeví naše pocity a nastaví nám zrcadlo. Člověk většinou řekne, já to tušil, já to věděl, ja jsem si to myslel.

Dobrá kartářka je psychologem i psychoterapeutem, je empatická, dokáže mít pochopení, soucit, umí povzbudit a ukázat směr, kterým se můžeme vydat. Říká se, že karty nelžou.  Vždy nám ukážou situaci jaká zrovna je, což znamená, že ukážou to, jak se zrovna cítíme a co si sami o tom myslíme. Jsou stovky možností jak můžou věci dopadnout a záleží pouze na nás, co doopravdy chceme a především, co cítíme my.

Když vyjdou karty pro vás dobře, jste spokojeni, že se vám to potvrdilo a jdete si dál s jistotou za tím, co jste si naplánovali.

A nebo výklad  není podle vašich představ a necháte se ovlivnit kartami, situaci začnete řešit podle karet a ne podle sebe, co doopravdy cítíte. A to je samozřejmě špatně. Nechat se ovlivnit druhým člověkem, který nám říká něco, co se nám nelíbí a přesto tomu uvěříme a dodáme tomu pocity obav a nebo strachu, tak tím klepeme na dveře zákonu přitažlivosti a ten dodává přesně to, co cítíme. A ať si to zdůvodníte logicky jak chcete, a že tomu stejně nevěříte, zákon přitažlivosti na logiku kašle. Přitáhnete a dostanete přesně to, co cítíte.

Je to touha… vědět víc, nahlédnout do budoucnosti, chtít znát jasnou cestu, mít jistotu, že jdeme správně. Mít obavy z rozhodnutí je přirozené a nikdy nebudeme mít stoprocentní jistotu, že tohle rozhodnutí bude tím jediným a správným. Když chceme něco změnit, jsou už připraveny stovky možností, jakým směrem se můžeme  ubírat. Tato okýnka do budoucnosti se otevírají a my máme možnost volby, vybrat si to jedno, které se pro nás otevře.

Můžou být rozhodnutí, kterým se říká špatná nebo dobrá. Volba je pouze na vás a nikdy nevíte co přinese čas a to co se zdálo být  jako špatné a čemu jste se chtěli zoufale vyhnout, může být v budoucnosti zpětným pohledem, pro vás jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které vás v životě posunulo. A ne nadarmo se říká, všechno zlé, pro něco dobré.

Pokud vás láká výklad karet a chcete nakouknout do budoucnosti, berte to pouze jako zábavnou hru a taky psychologický rozbor.  Nenechte se nikým a ničím ovlivnit, pokud to není v souladu s vaší duší. Spoléhejte se vždy na to, co říká vaše srdce.

Vaše budoucnost už je vytvořena na základě myšlenkových vzorců (přesvědčení), které momentálně máte, neustále se mění a přizpůsobuje změnám myšlenek a přesvědčení. Tak si v přítomnosti tvoříte svou budoucnost.

 

Tak nezapomeňte na zákon přitažlivosti a že karty mají pravdu.  A nezapomeňte, že vaše rozhodnutí je nejmocnější síla ve Vesmíru.

Tak věřte, nevěřte…volba je na vás. 🙂

A pokud vás zajímá,  proč se vám nedaří přitáhnout, co si přejete, je to proto, že máte v podvědomí protizáměr, který je silnější, než to, co si vědomě přejete. Je to antipřesvědčení. Je to značka Stop k vašemu přání. Pokud toužíte zjistit, jaké jsou vaše Stopky v podvědomí, nabízím vám jedinečný výklad Magických karet emocí. Jedná se o hlubší sondu do vašeho podvědomí, kdy vám s pomocí emočních karet pomůžu objasnit a ukázat, které emoce vás podporují a které vás blokují.

Najdeme spolu vaše Stopky na cestě ke splnění přání. Dokud si svou Stopku neuvědomujete, stále se snažíte o různé zdlouhavé objížďky, kdy nakonec bloudíte, vracíte se zpátky, začínáte cestu znovu a tak stále dokola a přání je pořád někde v budoucnosti.

Přejete si zdraví? Přejete si více peněz? Přejete si lepší práci? Přejete si mít lepší vztahy?

Pojďte se společně podívat do vaší duše, po čem touží, co si doopravdy přeje, jaké jsou vaše Stopky přesvědčení a co jí v tom brání, aby vaše duše byla šťastná.

Magické karty emocí odhalí vaše emoce, jak ty pozitivní, z kterých máte dobrý pocit, tak i ty, z kterých máte špatné pocity. Můžeme se spolu vydat na cestu odhalení, kdy vám Magické karty emocí ukážou, které  emoce vás podporují a které emoce vás blokují. Tento výklad karet je úplně jiná liga. Nemusíte odevzdaně čekat, až se něco stane a nechat se vláčet osudem, tady si vědomě rozhodujete sami o tom, jaký bude váš život. Vaše přesvědčení vytváří vaši realitu. Pokud se vám cokoliv nelíbí, pojďte to společně změnit.

Pomůžu vám výkladem Magických karet emocí odhalit a vytáhnout na světlo negativní emoce, které bývají hlouběji skryty v podvědomí a které vám blokují vaše štěstí.

Tak co, jak se rozhodnete? Pro tvoření vlastní reality je pravidlo číslo jedna: CÍTIT SE DOBŘE.

Rozhodnutí je nejmocnější síla ve Vesmíru. Pocity jsou to, na čem záleží. Jak se chcete cítit?

Potřebujete nakopnout a nasměrovat tak, že se zbavíte nepříjemných obav?

Chcete pocítit úlevu a ujasnit si váš partnerský vztáh?

Zajímá vás, po čem touží vaše duše?

  Klikněte zde a přečtěte si recenze spokojených klientů.

S láskou Milena   

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře