Jaký bude váš rok 2023?

Jaký bude váš rok 2023?

Rokem 2022 skončil desetiletý transformační cyklus, který započal v roce 2012. Od roku 2019 do roku 2021 bylo zkouškové období, tlak pandemie byl součástí této energetické zkoušky. Každý měl své místo a svůj úkol v této transformaci, co se týká vibračního posunu v síti jednoty vědomí.

Rok 2022 byl velmi důležitý pro usazení poznání a uvědomění do energetického systému člověka. Jak se vše ukotvilo.

Zjednodušeně řečeno, jaké prožitky a zkušenosti jste v tomto roce 2022 měli a jakým způsobem jste je zhodnotili, jak jste zvládli centrovat protipóly, tak se pro vás bude odvíjet rok 2023.

Ti, kteří vnímají realitu pouze svými smysly, to znamená, ti co myslí stylem, co nevidím to neexistuje, zůstali v energetické úrovni 3D. Neudělali posun ve vědomí a tak budou vnímat tento rok jako těžší a budou vidět hodně věcí černě. Budou se jich silně dotýkat negativní zprávy, které si svým myšlenkovým a vibračním nastavením přitáhnou do své reality. Budou stále poukazovat na to, co vidí, co se jim nelíbí…a tím samozřejmě podle zákonu přitažlivosti dodávají situacím energii. 

Jako příklad pro pochopení může být toto: Jsou dva lidé na stejné ulici. Jeden je šťastný člověk a jeden nešťastný. Šťastný a spokojený člověk stojí na ulici, rozhlíží se kolem a uvědomuje si pocit, jak je krásný den a je vděčný, že život je báječný a jaké má vlastně štěstí.

Nešťastný a nespokojený člověk se rozhlíží kolem a vnímá temnotu tohoto dne, že je jeho život bídný a těžký, že má smůlu, svět se proti němu spiknul a hází klacky pod nohy. 

Dva lidé, kteří stojí na stejném místě, ale každý z nich na základě svého vnitřního rozpoložení, vnímá svou realitu úplně odlišně. Každý si potvrdí to, co cítí a čemu věří, jak vnímá svět a podle toho jednoho situace míjí a druhého situace dostane. Na jednoho z projíždějícího auta zamává veselý člověk a to stejné auto projede kolem druhého člověka a obhodí ho špinavou vodou z kaluže, která byla jako naschvál přímo u něj. Tipněte si, na koho zamávali a kdo si utírá obličej. 

Ti, kteří prošli desetiletým transformačním procesem k uvědomění, energeticky navýšili, udělali posun a dostali se na úroveň 5D. To jsou ti, co pochopili, že vše je energie, že vše kolem vytváříme myšlením, dokážou si už v mnohém realitu ohýbat tak, jak potřebují, odvracejí pozornost od negace, všímají si okolností v jejich životě, že se jim více daří i bez velké snahy a námahy. Vnímají, jak jim jde hodně věcí na ruku jako by samo, i bez jejich přičinění. Jen tím, že dokážou uvolňovat tlaky v sobě a umí už pracovat s  energetickými posuny.

Tito lidé budou v tomto roce 2023 sklízet plody toho, co v uplynulých letech zasadili. Věřím, že vás čeká spoustu radostí… 🙂

Energetická transformace úrovně vědomí lidstva bude pokračovat dále. Z vyššího pohledu byly všechny děje, které probíhaly během tohoto desetiletí zapotřebí, aby část lidstva tuto transformační úroveň vědomí pozvedla, v takzvané síti jednoty vědomí. Ikdyž pro běžný pohled člověka mohlo být a často bylo chápáno, že se jedná o nepochopitelné, nelogické a přímo destruktivní děje. 

Jako příklad můžu uvést, že bez patřičného tlaku se z uhlíku diamant nevybrousí.

V transformačním procesu bylo důležité uvědomění, kdo jsme jako lidstvo, kdo je to člověk, kdo jsem já. Pochopení naší fyzické a biologické identity. Pochopení, že jsme na planetě, kde jsou přírodní zákony a dva z nich jsou velmi podstatné pro úspěšný a šťastný život.

Zákon polarity, který znamená, že v momentě tvoření jednoho pólu se automaticky aktivuje druhý pól. Je to umění nacházet rovnováhu a nenechat se příliš vykolejit na jednu nebo druhou stranu. Druhý zákon pro tvoření reality na této planetě je zákon příčiny a následku. Člověk dostane to, co si sám stvořil. Uvědomění je základem léčení stavu vědomí lidstva.

Pokud vám to přijde příliš těžké a nebo složité, nic si z toho nedělejte. Na pochopení a uvědomění máme celý život.

A nebo taky ne.

Je to na každém z nás.

Záleží po čem toužíte a co si přejete právě vy. Jak vnímáte svůj život, jaký vám dává smysl, co se vám líbí, co se vám nelíbí, co si přejete změnit…vy tvoříte svůj život, svou realitu, každým okamžikem, každou myšlenkou, každou vibrací…

Není umění cítit se dobře, když vám nic neschází a jste šťastni a spokojeni. Velké umění je cítit se šťastně, vděčně a spokojeně, ikdyž aktuální realita těmto pocitům nenasvědčuje. Díky pozitivním vibracím uvnitř sebe začnete energeticky ovlivňovat realitu tam venku a dokážete přímo zázračně zhmotňovat to, co cítíte. Jste schopni se posunovat do vyšších rovin vědomí.

Co vám desetiletá transformace dala a co vám vzala?

Na to si můžete odpovědět sami.

Hlavně nezapomeňte, že na všechno nemusíte být sami. Stačí jen požádat o pomoc. Jak jen chcete a čemu věříte…Vesmír, Bůh, Božské bytosti, Andělé…nebo se zeptejte karet, vše je energie a naše realita je naše zrcadlo.

Pokud máte v sobě otázky, na které byste chtěli znát odpověď, mám úplnou novinku. Novou vykládací metodu z Magických karet emocí, kdy vám řeknu, které negativní emoce vás blokují a v kterých vašich čakrách leží, třeba právě na váš konkrétní problém. Negativní emoce jsou spojeny s určitým přesvědčením.

A především, co je důležité, aby vám dále tyto emoce a přesvědčení nevytvářely odpor, můžeme je rychlou, spolehlivou a jednoduchou metodou spolu ihned odstranit. 

Objednat se můžete zde: Výklad z Magických karet emocí.

Mějte se krásně a všem vám přeji šťastný a úspěšný nový rok 2023 plný zázraků a splněných přání.

S láskou Milena.

 

 

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře