Máte potřebu pomáhat druhým?

 

Máte potřebu pomáhat druhým?

Dejte na první místo sebe.

Pomáhejte tam, kde o vaši pomoc stojí nebo si o ni řeknou.
Jsou lidé, kteří si drží zuby nehty svůj boj o přežití a jejich víra a přesvědčení je nepustí, aby změnili názor, že to může být nebo jít jinak.
Zkuste jim ukázat jednodušší a lehčí cestu a oni se do vás pustí, že jen jejich názor je správný a to takový, že to jde těžko, protože tak to v jejich životě chodí.
Koneckonců proč se snažit pomáhat tam, kde o to není zájem. Navíc nikdo z nás nezná cestu toho druhého a neví, co si má ten druhý odžít. Právě díky těžkým situacím se člověk stává silnější, roste v osobním rozvoji, takže náročné situace potřebuje ke svému růstu.
Snaha druhému ulehčit situaci může působit kontraproduktivně, brání dotyčnému v růstu, navíc pokud si nedáte pozor, platí pořekadlo za dobrotu na žebrotu.
Vesmír dává tyto „překážky“ k posilování duše.
Stejně jako běžec na trati překonává a zdolává překážky a tím se zlepšuje, má větší sebedůvěru, je si sám sebou jistější a ví, že to zvládne a dokáže.
Problém je, že lidé jsou ochotni se starat o kohokoliv jiného či cokoliv jiného než sami o sebe. Než aby pečovali o sebe, budou se raději starat o své auto, dům, práci, dítě, zvíře, manžela, manželku, cizího člověka, či o nekonečné množství jiných lidí a věcí.
Především dejte na první místo sebe a buďte ochotni o sebe pečovat. Postarejte se o své fyzické tělo, věnujte pozornost vlastnímu tělu, které stále poskytuje zpětnou vazbu, proto je důležité věnovat pozornost vjemům v těle.
Řiďte se vlastními pocity, dejte na intuici. Naslouchejte své duši.
Pečujte o své zdraví a duševní pohodu.
Dopřávejte si čas pro naději, klid a víru.
Mějte se krásně. 😍❤️🥰
S láskou Milena ❤️
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře