Tři rituály.

Sobotní rozjímání. 🧐
Rituály.
Tři kroky na cestě z pekla.
Kdo naplní vaše srdce štěstím?
Říká se, že každá krize je obrovskou příležitostí pro změny. Můžeme změnit to, co nám už déle neprospívá a posunout se dál. Životní krize může být pro nás požehnáním. Je to světlo, které nám ukazuje, jakou cestou se vydat.
Když se usadí na jedno rameno strach, úzkost a obavy a na druhé rameno deprese, smutek a nejistota, tak tíha těchto emocí tlačí energeticky dolů a stahuje do emoční spirály, která se provrtává do hluboké jámy.
Smiřte se se svými démony, nekopejte větší jámy, ale postavte spojovací most přátelství. Nekrmte své démony negativitou, například jako je sledování hororů, filmů, kde se zabíjí, nebo dokonce hraním her, kde se přímo z vás jako hráče stává vrah. Mozek je nejdokonalejší počítač, nehodnotí, co je realita a co iluze. Bere to, co děláte a prožíváte jako fakt.
Emoce jsou spojeny se živly země, voda, vzduch a oheň. První a druhá čakra je spojená se živlem země, třetí čakra je spojená s vodou, čtvrtá a pátá čakra se vzduchem, šestá a sedmá s ohněm.
Pozdravte tyto živly a poděkujte jim za udržování rovnováhy vašeho těla, srdce a mysli. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a stačí jen v duchu pozdravit slunce, ocenit stromy, uvítat déšť, poděkovat větru.
Pozdravit svého anděla strážného.
Podívejte se na nebe a váš anděl vám může ukázat svůj odraz v oblacích.
Slyšela jsem, že náš anděl strážný je na naší pravé straně, jako by za pravým ramenem, hlídá naše kroky a ochraňuje nás. Je spojený s naší duší. Když se ocitneme na cestě, která je pro nás destruktivní a protože duše je náš přítel, tak se může stát, že duše udělá zkrat, aby nás ochránila. Stopne nás.
V tu dobu můžeme mít pocit, že je všechno špatně, ale je to příležitost k velkým změnám na cestě k lepším časům.
A je to přesně, jak v malém, tak ve velkém. Naše osobní zdánlivé krize i světové krize ohlašují změny.
Jen je důležité, s jakým pohledem, přesvědčením a s jakou vírou se na ně díváme.
Tři kroky, které vedou na cestu z pekla.😍
❤️První krok je uvědomění, že nám může hodně pomoci živel voda.
Jsme s ní ve spojení s našimi emocemi a voda nás dokáže od negativních emocí očistit.
Nejlépe tekoucí voda například ve sprše. Požádejte a bude vám dáno. Poproste vodu o pomoc. Představujte si, jak z vás voda odstraňuje vše, co vás tíží a trápí. Jak vás očišťuje, stahuje z vás tíhu a cítíte úlevu. Poděkujte vodě. Tento rituál zaznamenává mozek a spouští očistné a uzdravující procesy v těle.
❤️ Druhým krokem je udělat si útulno.
Znamená to udělat si čas jen pro sebe alespoň deset minut, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. Vnímám slovo útulno, jak je ve spojení se slovem tulit se. Udělejte si čas pro sebe a svou duši, ať se můžete spolu tulit. Spojení, jen vy a vaše duše. Naslouchejte své duši, co vám šeptá. Můžete si z toho udělat rituál. Nebudete závislí na okolnostech zvenku, kdo nebo co naplní vaše srdce štěstím.
Vaše duše a váš vztah, naplní vaše srdce pocitem štěstí.
Nečekejte na chvíli, kdy je vaše duše nucená udělat zkrat, aby vás ochránila. Když pláčeme, tak je to očista duše přes slzy.
❤️ Třetí krok.
Poproste svého anděla strážného, ať vás ochraňuje, vede vaše kroky a hlídá vás. Poproste ho o požehnání a poděkujte.
Je to rituál, kdy nakrmíte své démony přátelstvím. Přestanete spolu bojovat. Vytváříte most přátelství, tím, že jste odložily zbraně, kterými jste na sebe útočily. Tvoříte si vnitřní prostor útulna, klidu a míru.
Začnete mít pocit jistoty a bezpečí, že vše ve vašem životě je v pořádku. Vše je tak jak má být. Vše je dobré. Jdete po spojovacím mostě přátelského vesmíru.
Mějte se krásně.🥰❤️😍
S láskou Milena ❤️
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře