Šťastný týden – Zázraky v praxi.

Šťastný týden – Zázraky v praxi.

3 minuty ladění na frekvence.

Na každý boží den…do nekonečna.

Jsou pro vás dny jeden jako druhý, splývají vám do nudné šedi? Těšíte se pouze na víkend? Neděli si náležitě nevychutnáte, protože už jste myšlenkami v otravném pondělí?

Pokud se vás to týká a vnímáte tyto pocity, je čas na přeladění stanice.

Znáte zajisté pravidlo o záměrné pozornosti:

„Kde dávám energii zaměřené pozornosti, tam to roste.“

Dopřejte si ráno hned po probuzení, tři minuty ladění na dotyčný den.

Pondělí bývají údajně nejvíce depresivní, kdy se člověk musí přemáhat a násilně startovat na pracovní týden. Podvědomě cítí tlak a stres z pracovních dní, které ho čekají.

Takže otočte do protisměru a nastartujte zvesela.

Frekvence: Veselé pondělí.

Ladění: Dnes bude den, kdy se zaměřím na to, kdo mě rozesměje, co mi bude k smíchu a to až tak, že se od srdce zasměju. Využiju příležitosti, kdy můžu i já rozesmát alespoň jednoho člověka a osobně mu udělám veselé pondělí.

Každá minuta smíchu a dobrého pocitu se počítá. Nenuťte se ale násilím. Přelaďte se na jinou stanici stejně lehce jako to děláte se stanicí v rádiu. Co nechcete poslouchat, tak přepnete.

Mysl vysílá negativní myšlenky, které nemusí být ani vaše, stahuje je z éteru z různých frekvencí.

Přelaďte myšlenky na veselé pondělí. Dnes posloucháte na této frekvenci a nic vás nerozladí. Hotovo.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se jak jste skvělí, kolik lidí jste dokázali rozesmát (no dobře, tak zvedli jste náladu alespoň sobě) a dopřejte si veselý pocit vděčnosti.

Frekvence: Radostné úterý.

Ladění: Dnes budu mít den, kdy si budu všímat, co mi udělá radost. I kdyby se jednalo o maličkost, drobný detail. Když udělám dnes někomu radost, automaticky ji násobím, dotyčný ji předá dál a mi se vrátí zpět v pocitu radosti. Někoho v dobrém překvapím, třeba i sama sebe.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se, že jste dnes přidali do vesmíru víc radostné energie, vrací se k vám zpět, tak si dopřejte radostný pocit vděčnosti.

Frekvence: Laskavá středa.

Ladění: Dnes jsem laskavá hned z rána sama k sobě. Žádný stres, všechno v klidu, pomalu si vychutnám ráno, do ničeho se netlačím, usmívám se na sebe do zrcadla a pozitivně se podpořím.

Oslovte se jménem do zrcadla a řekněte si: Dnes budeš mít krásný den. Všechno půjde lehce a snadno. Ať se děje, co se děje, dnes budu k sobě i k druhým laskavá. Budu dnes pozorovatelem a budu si všímat situací, co mi okolnosti sdělují. Dnes ke mně přichází všechno dobré. Vesmír mě podporuje za každých okolností.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se a dopřejte si laskavý pocit vděčnosti sobě, jak jste to zvládli i pocit vděčnosti vesmíru, že stojí při vás.

Frekvence: Magický čtvrtek.

Ladění: Dnes se můžu těšit na to, jak se něco přímo magicky projeví v mém životě. Nechám se mile překvapit a nechám to na vesmíru, čím mě chce potěšit. Všechno dnes plyne s lehkostí, překážky se přímo magicky rozpouští a mizí. Jsem dnes více vnímavá a zastavuji se v okamžicích, abych se zhluboka nadechla a uvědomila si svůj dech, své tělo, myšlenky i svou duši.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se, jak jste dnes magicky působili na okolí. Jste paf sami ze sebe, jak jste neodolatelně magičtí a dopřejte si magický pocit vděčnosti z krásného prožitku.

Frekvence: Kouzelný pátek.

Ladění: Dnes je kouzelný den a splní se mi přání. Dnes si vesmír vytáhne z mé duše jedno přání a zhmotní ho. Všechno se daří a věci se dotahují do zdárného konce. Připraveným štěstí přeje, proto mám štěstí a dějí se mi kouzelné věci. Nic není náhoda. Jsem okouzlující bytost. Mám kouzelnou podporu a nechám se vést kouzelným dobrem Vesmíru.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, vnímejte svůj nádech a výdech, pochvalte se, jak jste šikovní a kouzelní, jak vám to dýchání krásně jde (tím se dostáváte do energie veselého pondělí) a dopřejte si kouzelný pocit vděčnosti, za den plný štěstí a kouzel.

Frekvence: Úžasná sobota.

Ladění: Dnes je úžasný den. Čeká mě úžasný pocit a nějaký úžasný zážitek. Mám zbystřené všechny smysly a přivádí mě do úžasu i úplně obyčejné věci a detaily mého života, kterých si běžně nevšímám. Soustředím pozornost na vše co dnes dělám, jak se chovám, jak se chovají druzí a můj pohled je dnes zaměřený jen na věci a detaily které mě přivádějí do úžasu, s pocitem – jak to, že jsem si toho dříve nevšimla.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se jak jste úžasní, jste o tom přesvědčeni celým svým srdcem a duší a dopřejte si úžasný pocit vděčnosti.

Frekvence: Neděle vděčnosti.

Ladění: Dnes je den vděčnosti. Od rána jsem vděčná za vše, co v životě mám. Jsem vděčná za šťastný týden a kouzelné dny. Všechno jde v mém životě správným směrem. Vím vždy v pravou chvíli, co mám udělat. Jsem z celého srdce vděčná a tím se ladím na přijímání. Vděčnost vytváří v mém životě zázraky. S vděčností otevírám dveře, na které klepe hojnost a vítám ji.

Jsem vděčná za tlukot svého srdce, za dech, který mě živí, za svou duši, která mě vede. Dnes dám najevo alespoň jednomu člověku, že jsem ráda, že je v mém životě. Ať už slovem, skutkem nebo jen myšlenkou. Energie této myšlenky, k němu připluje.

Večer si vzpomeňte, jak se vám to podařilo, pochvalte se a dopřejte si šťastný pocit vděčnosti.

Pomyslete na to:

„Jsem vděčná, že mě čeká další šťastný týden. A hned zítra mě čeká veselé pondělí. Už se moc těším, čím mě překvapí, už teď se směju.“ A když si to opravdu řeknete nahlas, uvidíte, že vám to vykouzlí srdečný úsměv.

Všimněte si toho pocitu a buďte vděční. A víte proč? Žijete. Večer jdete spát a ráno se probudíte.

S jakými pocity vstanete, takový bude i den.

Například s pocitem veselé pondělí nebo pondělí, které byste nejraději zadupali do země. A není to škoda v případě druhého? Je to váš den – dar, který dostáváme od života každé ráno.

Je to o tom, jak se chcete cítit. Můžete být spokojeni a cítit se dobře nebo nespokojeni a cítit se špatně.

Úžasné je to, že máte možnost volby, záleží jen na vás, jak svůj den budete chtít prožít.

Osobně jsem pro, mít veselé, šťastné, kouzelné, magické, radostné, prostě úžasné dny. Můžeme se dívat na život se svým úhlem pohledu. Bez ohledu na to, co je kolem nás. Je jasné, že nemusí být každý den veselo, ale můžeme si v každém dni najít něco dobrého.

Čím víc budete zaměřovat pozornost, tedy dodávat energii na to dobré, tím více se bude kyvadlo pohybovat směrem k dobrému.

Mějte se krásně.

S láskou Milena

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře