Novoroční přání a dáreček

Přeji krásný nový rok 2021
Ať už byl váš rok 2020 jakýkoliv, je to minulost. Je to pryč.
Důležité je hledět vpřed a těšit se na to, co vás tento rok krásného čeká.
Někdo si dává předsevzetí, má své cíle a plány, ale jak se říká, člověk míní pánbůh mění (a když ne pánbůh, připletou se do toho politikové).
Přeji vám, ať je váš rok 2021 podle vašich představ…můžete si vyzkoušet a říct slovo, které by mělo pro vás symbolizovat tento rok.
Pro mně je to slovo Svoboda.
Je důležité si uvědomovat, co svoboda obnáší. Svoboda pro mně určitě není slovo tolerance. Příslovečná žába v nádobě tolerovala zvyšující se teplotu a nevšímala si, co se kolem ní děje. Neměla informace a slepě důvěřovala. 🙂
Až bylo pozdě vyskočit a uvařila se.
Svoboda pro mně znamená volnost v tom, co dělám a kde se chci pohybovat, jak se chci vyjadřovat, projevovat své názory, myšlenky…žít si po svém, bez toho aby mně kdokoliv omezoval a nařizoval mi, co mám dělat.
Přesto se dá říct, že svoboda je relativní pojem. Koneckonců, ať se děje cokoliv „tam venku“, svobodu nikdy neztratíte…najdete ji uvnitř sebe.
Sdílela jsem, jak tady na mém blogu, tak především na mé fanpage Zázraky se dějí.
Můj názor je, že se jedná o celosvětovou hysterii pandemie, ale pandemie strachu a celosvětová hysterie politiků.
Svými názory jsem vyjadřovala svoje přesvědčení a svou pravdu, protože ze svého pohledu šamanského vnímání, se jedná o velkou ekonomickou hru v pozadí a jeden z miliardy virusů dostal své jméno, které se použilo jako reklamní tah a stal se zástěrkou připravovaných dějů v zákulisí.
Je to dokonalá práce s energií a s myslí lidí. Vnořit strach do hlavy lidí je mocný manipulátor, který odvede zbytek práce.
Jedná se o vesmírné zákony zaměřené pozornosti a zhmotňování…pro mnoho lidí něco naprosto nepochopitelného, ale není to nic neobvyklého, vše již dnes potvrzeno kvantovou fyzikou.
A jak říkal A.Einstein, můžete se rozhodnout, buď žijete v přátelském vesmíru nebo nepřátelském vesmíru.
Záleží na vašem úhlu pohledu.
Přeji vám z celého srdce, ať máte váš úhel pohledu nastaven tak, ať vám přináší, co nejvíce radosti, štěstí a spokojenosti ve vašem životě.
A ještě něco… nabízím novoroční dáreček. 🎁
Pokud máte touhu něco probrat, ať už se týká vztahů, lásek, zdraví, něco co vás tíží na srdci a na duši, s čím byste potřebovali rychlou první pomoc, mám pro vás dáreček.
Nabízím 20 procent slevu na výklad z magických karet emocí.
Stačí napsat na můj email nebo zprávu a můžeme si domluvit si termín.
Mějte se úžasně a krásně a přeji vám nádherné dny v roce 2021.
„Dobré věci se stávají, když se nebojíme, že to nevyjde.” 😍
Šťastný nový rok 2021.❤🍀
S Láskou Milena. ❤
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře