Světlo ve tvých vlasech a ve tvém srdci.

Světlo ve tvých vlasech a ve tvém srdci.
Zaslechla v rádiu dotaz, nejspíš to bylo na módního poradce, co je módní na letošní vánoce. Zbystřila jsem až tehdy, když řekl, že v žádném případě třpytivé vlasy.
Že jsou to devadesátky a třpytky nee a že je to retro.
Předpokládám, že to byl dvacetiletý módní guru a mě tyhle roztomilé nesmysly pobavily.
Takže za mě, třpytky joo a všude, kde se dá. A to především na vlasech. Kdy jindy, když ne na vánoce, které jsou symbolem světla. A co symbolizuje světlo?
No přece třpytivý lesk!!!
Všechno svítí, všechno září, vítáme zároveň taky slunovrat a uznejte, slunce tedy září…jak se třpytí na slunci kapky ranní rosy nebo sněhové vločky, když poletují a snášejí se k zemi.
A mluvit o minulosti jako o retru, že už to není módní, je jako mluvit o slunci, že v tomto roce je mnohem víc šik než loni.
A vůbec…možná třpytem ve svých vlasech, projasníte i světlo ve své mysli. A to se určitě hodí.
Za mě v každém případě třpytivé vlasy!
Osobně miluju, když vlasy září.
A ještě něco…pro vaši duši.
Protože jsem si koupila novou knihovnu a dělala pořádek v knížkách, dostala se mi do ruky kniha Sněhová koule Warren Buffett a škola života.
Otevřela jsem ji zrovna na stránce, kde byl zajímavý text, vhodný na nedělní nebo jakékoliv jiné rozjímaní. 🥰
Když se ho zeptali, co považuje za největší úspěch a největší prohru, řekl toto:
„Až budete tak staří jako já, životní úspěchy budete měřit podle toho, kolik lidí vás doopravdy miluje. Znám lidi, kteří mají hodně peněz, kteří pořádají slavnostní večeře a po kterých pojmenovávají nemocniční oddělení, ale ve skutečnosti je nikdo nemá rád.
Pokud se dožijete mého věku a nikdo o vás nebude dobře smýšlet, pak není důležité, jak obrovský účet máte v bance. Váš život za nic nestál.
Na konci vás čeká zkouška, která prověří, jaký život jste žili. Problém lásky je v tom, že se nedá koupit. Sex si koupit můžete. Můžete si koupit slavnostní večeře i pamflety, kde se bude psát o tom, jak jste úžasní.
Jenže jediný způsob, jak můžete získat lásku, je, že si ji zasloužíte, což je v případě, že na všechno ostatní máte dostatek peněz, vskutku k vzteku.
Budete si představovat, že napíšete šek na milión dolarů, za který si lásku koupíte. Jenže tak to nefunguje.
Čím více lásky rozdáte, tím víc se vám jí vrátí.“
Mějte se krásně. 😍❤🥰
S láskou Milena. ❤
P.S. Mimochodem…šek na milión dolarů, už je dost velké pokušení, co říkáte. Vzpomínáte na film Neslušný návrh s Demi Moore a Robertem Redfordem?
Láska se tam s penězi pěkně zamotala. 😍❤

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře