Proč láska tak bolí?

Muž si našel někoho jiného a jeho žena byla zoufalá. Jediný problém v jejich vztahu, který byla schopna vidět, byl problém – ta druhá žena. Vyčetla mu: Scházíš se s ní jenom proto, že ti neustále říká, jak jsi úžasnej!“ Muž se na ženu vážně podíval a tiše odpověděl: Ano, myslím, že na tom něco bude.“

Vztahy tady nejsou od toho, aby nás zbavily bolesti. Jediný způsob jak se zbavit bolesti, je vyléčit to, co ji způsobuje.

Trpitelská láska vypadá tak, že například žena s modřinou na oku se usmívá a říká, že ještě má zašitou hlavu, protože letěla pádem na ústřední topení. Ale jinak je fakt hodný, má ji opravdu rád.

Nebo žena, které muž často balí kufry a vyhazuje ji na ulici a nezapomene ji ještě na rozloučenou dokazovat svou lásku, fyzický násilím. Žena se uklidní, muž se uklidní a žena se vrací zpátky, aby se toto kolečko mohlo zase opakovat.

Nebo žena, která věří v lásku nebeskou a přestože si jí muž doma ani nevšimne, natož v posteli, tak se nakonec vezmou, aby žena proplakala celou svatební noc, protože pochopila, že se vůbec nic nezměnilo. Zvonečky na dobrý konec nezacinkaly. Zazvonil jeden zvonec a vzalo to rychlý konec. Rozvod byl na spadnutí.

V dnešní době to nejsou nijak extrémní nebo výjimečné případy. Tato trpitelská láska dohání lidi k šílenství.
Co je důležité jako první, pokud to chceme změnit?

Rozhodnout se a přestat se starat o pocity toho druhého a nechat ho být, ať se postará o své démony v hlavě sám. A tato žena nebo muž se musí postarat, stejně tak o své démony v hlavě. Protože když se takoví dva lidé sejdou a dají dohromady, tak to není láska, ale peklo.

Neexistuje žádný pravý, protože neexistuje ani žádný nepravý.
Neexistuje nikdo dokonalý. Je jen člověk, který je právě vedle nás – ten, který nám pomůže poskytnout dokonalé lekce.
Rosteme tím, že zvládáme svoje vlastní lekce, nikoli lekce někoho jiného. A v každé situaci může chybět pouze to, co jsme tam nedali my sami.
Zdá se vám, že ve vztahu trpíte?
Člověk trpí tak dlouho, jak dlouho si to dovolí.

Chcete s tím něco udělat? Chcete to změnit? Chcete o tom mluvit? Chcete vidět východisko? Potřebujete vyslechnout? Potřebujete útěchu, podporu i optimistické „nakopnutí“?

Tak neváhejte, nabízím dvě možnosti. Můžete si nechat vyložit karty emocí. Na jakoukoliv vaši otázku dostanete odpověď, kterou právě potřebujete. Magické karty emocí, které uklidní vaši duši. ❤️
⬇️⬇️⬇️

Výklad karet emocí ❤️😍

Nebo si můžete zadávat otázky sama a pracovat s kartami, které budou společně s vaší intuicí, odpovídat za vás. Už to samo o sobě je způsob psychoterapie a osobní rozvoj.
⬇️⬇️⬇️

Magické karty emocí  ❤️😍

Bolest a utrpení v lásce, jen ukazuje směr, jak jdeme po cestě, kde je potřeba to otočit a podívat se, kterým směrem je ukazatel láska a radost. Ať stojíme, kde stojíme, je stále natočen směrem k nám. Je potřeba najít cestu, sami k sobě.

Mějte se krásně. 😍🥰💓
S láskou Milena❤️

Milena Machurová
Mou vášní a touhou je ukazovat lidem cestu, jak se cítit skvěle ve svém těle. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Žena s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Vizionářka, Motivátorka, Podporovatelka -podpora pro vaši mysl, tělo a duši... Autorka Magických karet emocí. Autorka 7 e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Dobré otázky, Řekni mi, kde tě bolí, 21 emocí a jejich význam a souvislosti. FB: Zakladatelka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře
  • Nejnovější příspěvky
  • Stáhněte si zdarma eBook Tajemství života aneb svět bez hranic
  • eBook zdarma Restart emocí

    Inspiraci a návod, jak si poradit s emocemi a jak se zbavit psychické a fyzické bolesti, najdete v eBooku Restart emocí , který je pro vás připraven ke stažení zde: