Modlitba pro osamělou ženu ❤️🙏

Pro ženy, které neztrácejí víru a věří v zázračná setkání dvou spřízněných duší.

Pro ženy, které víru ztrácejí a potřebují duchovní podporu.

Pro ženy, které cítí, že nadešel čas a jejich ložnice potřebuje nový žár plamene a ohňostroje výbuchů, které zažehnou ty nejvášnivější chvíle.

Pro ženy, které touží rozpálit mužské srdce tak, aby je alchymie lásky a romantiky dokázala společně povznést, do mystických výšin.

Pro ženy, které cítí, že přišel čas aby zapojily všechno své kouzlo v plné síle a staly se Bohyní.

 

Drahý Bože…

Děkuji ti s vděčností, že jsi mi dopřál čas, který jsem měla jen pro sebe.
Děkuji ti, že v tomto čase pro sebe, jsem dostala příležitost, a mohla se soustředit na své nitro a na svou duši.
Děkuji ti, že jsem díky tomu mohla zjistit, kdo doopravdy jsem a co si doopravdy přeju.
Děkuji ti za sílu, kterou mi dáváš, abych se nenechala nikým a ničím ovlivňovat ve své víře a přesvědčení, které jsou v souladu s tebou.

Děkuji ti za všechny těžké chvíle, okamžiky a situace, které byly v mém životě, protože jsem díky nim vyrostla a dospěla.
Děkuji ti za všechny bývalé partnery, kteří mi svým chováním pomáhali otevřít oči, ať už to dělali vědomě nebo nevědomě. Já jsem se tak mohla stát tím, kým jsem dnes.

Děkuji ti, že si mnohem jasněji uvědomuji, co si přeju a co už ne.
Děkuji ti, že jsem si plně uvědomila a pochopila, co už ve svém životě nepotřebuji znovu prožívat.

Děkuji ti, že mi ve slabých chvilkách dodáváš víru, naději, důvěru a sílu.
Děkuji ti, že mi dáváš víru, že mi v pravý čas připravíš setkání s mým duchovním partnerem.
Děkuji ti, že jsem našla odvahu a víru odpoutat se od výsledku, jak to dopadne.
Děkuji ti, že jsem se zbavila závislosti a připoutanosti k partnerství.

Děkuji ti, že jsem došla k poznání, že nemohu vidět všechno, v tom malinkém zorném úhlu života, proto děj se vůle Tvá a ne má.
Děkuji ti, že dohlížíš na to, abych naplnila svůj dokonalý scénář a žila příběh mé knihy života, který jsem si kdysi dávno vybrala.

S vděčností ti děkuji za partnera pro mou duši, protože ty víš, že osamocení není smyslem života, ale dočasný dar, abychom poznali sami sebe. Kdo jsme a proč jsme tady na Zemi.

Děkuji ti a věřím, že všechny zkoušky, které mě čekají v novém vztahu, budu zvládat nadále s láskou a důvěrou, že vše se děje pro naše dobro.

Můj milý bože, i když pravý smysl některých zkušeností pro mě zůstává stále utajen a je dočasně skrytý za závojem, z celého srdce ti děkuji za všechno, co jsem doposud prožila.

Jsem připravena na pravou lásku, která ani nebodá ani neutíká, ani není přitahována bolestí.

Celým svým srdcem, duší a tělem jsem připravená a otevřená, přijmout nové zázraky a nová zázračná setkání a dobrodružství.
Protože vím, že Láska je úžasné dobrodružství. Protože Láska jsou dotyky duše s duší.

Děkuji za tvá požehnání.
Požehnání je něco, čemu se můžeme usmívat.
Už teď se na mé tváři objevil zářivý a okouzlující úsměv.

A tak se staň. 🙏❤️

Mějte se požehnaně krásně. 🥰😍🙏❤️

S láskou Milena ❤️
Magické karty emocí  ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře