Minulost, kruh osudu a spirála

Láska je jako oheň. Ale nikdy dopředu nepoznáte, zda vás jen zahřeje nebo váš dům srovná se zemí. Joan Crawford

Víte o tom, že Elizabeth Taylor byla osmkrát vdaná, z toho dvakrát s Richardem Burtonem?
Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Přesto síla lásky, závislosti a vzájemné přitažlivosti funguje jako magnet, který přitahuje tam, kde už to známe, víme, že to nefungovalo a přesto se vracíme zas a znovu, ke stejným lidem, do stejných situací.
Dokonce jsem viděla online kurz Jak získat svého expartnera zpět. 🤓🤩😍

Proč?
Rýpat se znovu ve vztahu, který je minulostí a chtít partnera zpět, který evidentně nemá zájem, jinak by neodešel. Je to zahrávání s ohněm. Přiblížíte se na hranici, kde to končí ve většině případů, opětovným spálením.
Kruh osudu, kdy opakujeme dokola stejné věci, dokud nedojde k uvědomění, transformaci.

Ne ke změně, ale proměně alespoň jednoho z partnerů. Tím se kruh uvolní a otevře se spirála, která posune na vyšší úroveň.
Najednou je jeden z partnerů někde jinde.

Když v přítomnosti hledáte odpověď a nemůžete ji najít, můžete ji najít v minulosti. Ale vracet se do minulosti, v které byl bývalý partner, přitahuje se zároveň zpátky to, kvůli čemu se ti dva lidé rozešli. Všechny nejistoty, neshody…všechny emoce se rozbrnkají jako struny a oživují ten společný tanec všech předešlých emocí.

Moje kamarádka mi vždycky říkala, skončila jsem vztah a tím to pro mě bylo uzavřeno, jednou provždy, žádné kamarádství…
Já to měla naopak, byla jsem expert na vracení se k bývalým partnerům, s kterými jsem se rozcházela a zase usmiřovala. S jedním partnerem dokonce desetkrát, každým rokem jednou. Hold byla to velká láska…a taky velké psycho. S dalším partnerem to bylo taky párkrát, pár let sem, pár let dozadu…a tak stále v kruhu.

Kdybyste se mě dnes zeptali, vracet se k bývalému partnerovi, tak já odpovím otázkou: A proč? Potřebujete to pro své uvědomění? Potřebujete se ještě od toho partnera něco naučit, co vás posune?

Je rozdíl mezi karmickým partnerem a osudovým.
To poznáte, když si jednoho dne uvědomíte, že kruh se uvolnil, že už není potřeba jet ve stálé stejné smyčce.
Karmický partner svým chováním u vás aktivuje a brnká na emoce…ukazovat častokrát tu nejhorší verzi.
Osudový partner vám pomáhá projevit tu nejlepší verzi sama sebe.

Pochopení zrcadlových neuronů:
například… mám skvělého, úžasného partnera…to znamená, že jsem úžasná a skvělá.
Noo…a taky naopak. Jo…pokud se něco nelíbí, proměna je nutná. 😍🦸‍♀️🦸‍♂️

„Jednou potkáte někoho, kdo ve vás zpochybní všechny vaše předešlé partnerské vztahy. Napadne vás, zda jste si museli prožít všechnu tu bolest a stres proto, že vám bylo souzeno se setkat právě s touto osobou.“
Steve Maraboli

A jak poznáme osudového partnera? Richard Bach to velmi krásně řekl:
„Osudový partner je ten, který má zámky, do nichž pasují naše klíče a současně má i klíče, které pasují do našich zámků. Když se spolu začneme cítit oba dostatečně v bezpečí, abychom se nebáli své zámky odemknout, odhalíme před sebou navzájem svá pravá Já a najednou zjistíme, že spolu můžeme být zcela a upřímně sami sebou.
Že se navzájem milujeme takoví, jací skutečně jsme a nikoli takoví, jací jsme předstírali, že jsme. Navzájem tak v sobě nalézáme to nejlepší, co v nás obou je. Je úplně jedno, jestli se kolem nás strhne bouře. Právě s touto bytostí po boku se totiž cítíme naprosto v bezpečí, obklopeni svým soukromým rájem.“

Lidé by rádi znali všechny odpovědi na své otázky, když se rozhodují, co dál.
Jak říká Richard Bach: Uvěř, že znáš všechny odpovědi a budeš je znát.

A já říkám… pro ty Dobré odpovědi, přesně pro vás, potřebujete Magické otázky.
Dobré otázky, které jdou pod povrch. Protože naše pravda a to, co je pro nás důležité, bývá často skryto pod povrchem.

Proto jsem dala dohromady 42 Magických otázek, které vás spojí s vaším nitrem, s vaší duší. A vaše duše vám vždy odpoví pravdivě.
Otázky jsou zde: ⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka 😍👍❤️🌠

Mějte se osudově krásně ❤️😍

S láskou Milena ❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře