Jaký je rozdíl mezi „rychlovkou“ a pomalým milováním? A co mají společného?

Ve včerejším článku jsem nakousla téma svobody, dotyku duší a sexu a pár komentářů mě inspirovalo k zamyšlení.

Jednak u obou „akcí“ se dějí zázraky. Když vezmeme v úvahu, že to probíhá na základě zázračné sexuální energie, která je nezbytnou životní energií, díky, které vzniká nový život…tak to je hotový zázrak…

„Rychlovka“ i pomalé milování taky probíhá na jedné „cestě“ a rozdíl je v našem rozhodnutí, jestli si dáme sprint na sto metrů nebo cestu projdeme pomalou, klidnou chůzí.

K dotyku dvou duší je však potřeba naladění do jiné dimenze, do jiného stavu vědomí. A to chce trochu více času, takže se doporučuje nesprintovat.

Díky „rychlovce“ se ovšem taky dotknou dvě duchovní energie. Ega se drží při zemi, nepotřebují létat v oblacích. Ego má rádo rychlou akci. Ego má taky rádo zázraky a proto se taky rádo ptá, jestli už je uděláno, jestli už je hotovo.

Tak už je to v životě zařízeno. Někdy je fajn vytrvat a na to dobré si počkat, s tím, že všechno má svůj čas a někdy je zase prospěšné udělat rychlou akci.

Životní cesta je o vytrvalosti, jít stále vpřed, ať už rychle nebo pomalu a nevzdávat se, ikdyž se zdá, že cíl je v nedohlednu. Protože podstatné je… si užívat tu cestu.

Koneckonců i tento miničlánek vznikl jako rychlovka, která mě napadla cestou domů. A jestli to byla touha mého ega nebo mojí duše, to nevím, ale udělala jsem akci. Psát mě baví, tak si to prostě užívám.

A co z toho vyplývá? Pokud po něčem toužíte, tak na nic nečekejte a udělejte to! Jedno jestli pomalu nebo rychle, hlavně je důležité, jděte do toho a nejlépe hned! 🚶‍♀️🚶‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️

A proč?
Protože když se jednou dostanete do cíle, určitě nebudete litovat co jste udělali, ale může vám být líto, co jste neudělali. To už bude pozdě. Váš čas je právě teď. 😍🥰🌠❤️

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře