Fikaná sekretářka a dýmka míru

Milé ženy, pozor na sekretářky vašich mužů. Paní Clintonová by mohla vyprávět o praktikantce svého manžela, Monice. Holka to byla šikovná, jak u stolu, tak pod stolem a ukázala prakticky, jak se správně kouří dýmka míru.

Takže milé dámy, sundejte si růžové brýle a zbystřete, pokud má váš manžel v blízkosti sekretářku, která vypadá alespoň trochu k světu, nevěřte mu, když říká, že není jeho typ a vy jste jeho bohyní. Ženy jsou velmi vynalézavé, jak ukořistit bohatého muže a sekretářky vašich bohatých manželů, obzvlášť. Bohatství a úspěch vašeho manžela je silné afrodisiakum pro spoustu určitých žen. Jaké jsou varovné signály?

Jsou to ženy, které jsou mladé, alespoň částečně atraktivní, ambiciózní, hrají hru na opečovávání, hrají naivitu s odevzdanýma očima, nabízejí vašemu muži pohled na odhalené vnady, dodávají porce obdivu nad jeho úchvatností, s nekonečným tajným přáním, urvat od života, co to dá.  S chtivou snahou, najít ten správný čudlík, kde můžou vypnout rozum vašeho manžela.

Když se jim to podaří, předvedou mu ze svého sexy repertoáru tu nejfamóznější ukázku, jak se kouří dýmka míru. A muž ztratí rozum nadobro, protože zapomene na vše co je a co kdy bylo, a uvědomí si, že mu ještě nikdy nikdo nepředvedl takový srdečný a obdivuhodný, opravdový zájem o jeho osobu.

Muž je fascinován a cítí, že má plné právo, říci nahlas celému světu, že je zamilován. Opouští ženu, děti, rodinu, svůj rodný dům a odchází vstříc své lásce, klidně i do pronajatého bytu, zažívat své štěstí, přestože po něm potopa a zlomená srdce.

Jsou ženy, které jdou vstříc svému štěstí, přes mrtvoly. A neuvědomují si, že vše je energie a co vytváříme, to se nám ve stejné míře vrací. Oblbnout muže a stáhnout ho od rodiny, ženy a dětí, se může podařit, ale vesmírné zákony oblbnout nejde. Ty neustále sledují rovnováhu a počítají příjem a výdej. Pokud člověk víc bere, než dává, vytváří si problém. Vždy dojde k dozrání času a vyúčtování. Když žena letí vstříc svému štěstí, nezastaví se, neohlíží zpět, že za ní zůstává spoušť a zpuštošená země, nezůstanou její činy bez následků. Je to vesmírný zákon přitažlivosti. A to že tato žena s radostí “dává“ své tělo, to se jaksi nepočítá. Tady se jedná o jiné skutky, které se týkají charakteru člověka. Vesmír má citlivé antény na dobro a zlo. Skenuje všechno a předloží vám účet.

Ano, některé ženy jsou mrchy. Klidně svůj vztek vybalte naplno.

Mrcha sekretářka, která spí s vaším mužem a rozbila vám rodinu.

Mrcha kamarádka, která se vyspala s vaším mužem, a klidně vám ho měla zájem za vašimi zády, ukořistit si pro sebe.

Mrchy kamarádky, které vám závidí váš skvělý život a za zády závistivě pomlouvají.

Vyrušte tyto lidi ze svého života.

A když se otřepete, tak jako to v přírodě dělá raněná gazela, budete pokračovat dál, bohatší o vědomí, že právě teď na vás čeká někdo a něco mnohem úžasnějšího, o čem byste bez tohoto prožitku neměly ani potuchy.

Jak se lidé chovají k tobě, je jejich karma. Tvá karma je, jak na to jejich chování odpovíš.

Jedno je však velmi důležité. Vyléčte své zlomené srdce a nechte věci dozrát, jak je uvnitř cítíte, ale mějte důvěru v lásku, nezavírejte své srdce, ale naopak s důvěrou otevřete, že to nejkrásnější na vás teprve čeká. Vylétněte jak Fénix z popela vstříc lásce, čeká na vás někdo mnohem úžasnější. Protože vy si to zasloužíte. Řekněte si, vše se děje pro mé dobro. Pozitivní emoce jsou ten nejlepší a nejrychlejší dopravní prostředek pro naše přání.

„Chcete-li změnit svůj život, uvolněte všechny události z minulosti, nechte je odejít a už se o ně nestarejte. Nespoutejte se emocionálně k věcem, které už nelze změnit.“ Pierre Franckh

 

A nezapomeň, že jsi kočka.

 

S láskou Milena

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře