Zapomenutá tajemství

Bolest, požehnání, krása a modlitba. 😍❤️🤩

Dobrých zpráv není nikdy dost. Jedna je hned na začátku a druhá je na konci, pokud tam dočtete.
Dnes mi zavolala kamarádka, která byla na vyšetření na onkologii, že je všechno v pořádku. Nález, který byl před rokem, je pryč. Zmizel, je fuč. Nepřišlo to najednou. Prošla si ozařováním a chemoterapií. Prožila si své duševní a fyzické trápení a taky bolest. Už je to ale pryč. Nemoc nás všechny může něco naučit, kdy můžeme dojít k pochopení a uvědomění.

Rok jsme spolu strávily hodiny a hodiny na telefonu a já jsem ji často uklidňovala… a co jí velmi pomáhalo, byl výklad z mých karet. Dříve jsem vykládala z „mariášek“, ale loni v září jsem intuitivně a inspirací, která ke mně „přilétla zvrchu“, vytvořila své karty.

Dala jsem jim název Magické karty emocí a ty jsem celou dobu testovala a dělala výklady druhým lidem.

Byla jsem pokaždé velmi překvapena, jak neuvěřitelně fungují a ukazují naprosto přesně emoce dotyčného člověka, který si nechá dělat výklad.
Mnohokrát mi kamarádka volala, vylož mi tři karty, jak to bude…a karty spolehlivě odpovídaly a zároveň uklidnily psychiku a duši.

Když totiž přestaneme popírat fakta, nežijeme v iluzi, nic si nenalháváme, podíváme se pravdě do očí, tak dochází zároveň ke změně pohledu a celkovému uklidnění.
Nedávno jsem si koupila knihu Zapomenutá tajemství, kterou napsal Gregg Braden a tam píše: Nezmění se situace, kterou jste prožili, trápení, smutek, bolest…ale změnou pohledu, se změní něco ve vás.
Bolest, požehnání a krása jsou považovány za klíče k překonání našich největších zkoušek.
Moudrost a bolest jsou dva protipóly téže zkušenosti. Jsou začátkem i koncem stejného cyklu.

Našim počátečním pocitem je bolest. Je to instinktivní odpověď na ztrátu, zklamání nebo zprávu o něčem, co otřese našimi emocemi. Moudrost pak představuje projev naši uzdravené bolesti. Tím, že nalézáme nový význam našich bolestných prožitků, měníme bolest v moudrost.

Požehnání, krása a modlitba jsou nástroji pro naši změnu.

Modlitba je naší vírou. Modlitba jsou naše pocity a emoce. Modlitba je jazykem Boha a andělů.

A požehnání?

Žehnejte sobě a žehnejte druhým, přejte jen to nejlepší. Požehnání znamená úlevu.
Dnes mi kamarádka řekla: představ si, co se stalo, když jsem byla v nemocnici, našla jsem na schodech stříbrný přívěšek, na kterém je napsáno – ochraňuj mě bože.
Kamarádka se často modlila a miluje taky anděly a tato víra jí pomáhala překonávat těžké a náročné období. Nic není náhoda a jak symbolické znamení – věřit, modlit se a odevzdat se.
Mít silnou víru, že na to nejsme sami.

A co je to krása?

Krása je prožitek, který se dotýká našeho srdce, mysli a duše.

Víte o tom, že je modlitba krásy?
Starověké moudrosti popisují tradice Navajů – takový způsob pohledu na život, který veškerou odpovědnost za naše štěstí či utrpení klade přímo na naše bedra. Podstata modlitby se dá shrnout do tří vět.
Krása, se kterou žijete,
krása podle níž žijete,
krása, na které stavíte svůj život.

Jsou to víc než jen slova. V její jednoduchosti je ukrytý klíč k rozřešení jedné z největších záhad lidstva: Jak překonat rány osudu? Než hrát na jistotu a vyhýbat se obtížným situacím, je vědomí, že každá bolest, kterou cítíme je dočasná. Navajové nalezli díky Modlitbě krásy již před dávnými časy sílu, útěchu a způsob, jak se vypořádat s utrpením, které život přináší.

Taky by se to dalo nazvat – rozvoj vyššího myšlení. Všichni procházíme velkými transformačními změnami a úkolem číslo jedna je naučit se dokonale znát, jak pracovat se svými „negativními“ emocemi.
Osobně se mi to úspěšně daří a díky Magickým kartám emocí to jde naprosto zázračně. Vytvořila jsem je právě proto, že mi takový typ karet na trhu scházel.

Tyto karty jsou ojedinělé, magické, zázračné a taky s velkým potenciálem pro dnešní transformační dobu a „úkolem“ číslo jedna – práce s negativními emocemi.
Není to jen na povrchu, jde to do hloubky. Nazvala bych to takovou hloubkovou čistící technikou: Vyčistím od negace sebe, pomáhám světu, čistím svět.

„Svět, který nás čeká, svět, k němuž nezadržitelně spějeme, je lepší než ten, který necháváme za sebou.“ Gregg Braden

A tak druhou dobrou zprávou je, že jsem se rozhodla nenechat si tyto zázračné karty jen pro sebe a aby z nich měli užitek i ostatní. Právě jsou ve fázi výroby a věřím, že je brzy budu moci nabídnout i dalším lidem, kteří pracují na svém osobním rozvoji a chtějí se seznámit se svým vnitřním světem emocí a svou duší.

Dovolím si tvrdit, že jsou krásné, požehnané a vymodlené.
A když vezmete v úvahu kvantový svět, že vše je energie a zákon přitažlivosti, tak karty jen ukážou v realitě (ve vnějším světě) svět, který je uvnitř vás.

A přesto, že dokážou pravdivě odpovědět na jakoukoliv otázku, vznikly především proto, aby se díky práci s těmito kartami, vyplavila a odstranila ukrytá bolest z duše, z mysli i z těla.
Aby způsobovaly radost, úlevu a útěchu na duši a na těle.

Tak já těmto kartičkám žehnám a moc se na ně těším.
A taky věřím, že z nich bude mít spousta lidí velikou radost a taky, že se díky nim budou těšit z překrásných pocitů úlevy a útěchy.

Mějte se krásně a taky moc požehnaně. 😍❤️🌟

S láskou Milena ❤️
Věřte zázraky se dějí ⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-jsi-kocka 😍❤️🌟🐾

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře