Zákon přitažlivosti, zhmotňování a čtyři světy.

Jak velká je vzdálenost mezi „chtít a mít.“? 🧐

Mnoho lidí po něčem touží a má spoustu přání. Sotva si člověk jedno přání splní, už má další myšlenky a další cíle k naplnění.
Někdo si dokáže plnit přání tak, že to pro druhé lidi vypadá doslova jako zázraky a někomu se to nedaří nebo minimálně. Jak to teda funguje?

Nežijeme jen na fyzické úrovni, ale máme k dispozici čtyři světy.

Tři světy vnitřní a jeden svět vnější.

V prvním světě Myšlenkovém – přichází myšlenka na přání (už jste někdy přemýšleli, odkud se berou myšlenky?)

Ve druhém světě Emocionálním – přidává se pocit, já to chci, já po tom toužím (už jste někdy přemýšleli, odkud se berou vaše emoce, pocity?)

Ve třetím světě Spirituálním – skenování vzájemné vibrace myšlenek a emocí (tady je to taky jasné, všechno je energie)

Ve čtvrtém světě Materiálním – dochází ke zhmotnění přání, ve fyzickém světě (tak jak to, že to ještě nevidím?) 🧐

Aby se tyto tři vnitřní světy myšlenek, emocí a vibrací otiskly do reality, neboli fyzicky zhmotnili do vnějšího světa, tak musíme přijmout a dodržovat pravidla Vesmírných zákonů.
Jedním z nich je zákon akce a reakce. Příčiny a následky. Jak to vypadá v praxi? Dám příklady.

Podívejte se na tu kouzelnou fotku z Bali a představte si:
Stojíte na jedné straně mostu a díváte se na druhou stranu. Dostali jste nápad (myšlenka), že přejdete přes most a půjdete prozkoumat druhou stranu, protože jste slyšeli, že v domečku mezi palmami je ukrytý veliký poklad (přání).
Sotva na to pomyslíte, ucítíte v sobě touhu (emoce), okamžitě vyrazit.

Čím dál silněji cítíte, že je to přesně pro vás a že to získáte. Najednou víte, že to chcete strašně moc.

Ale v tom si najednou vzpomenete, že už jste častokrát od různých lidí slyšeli, že pod mostem v jezírku žijí krokodýli, kteří napadají lidi. Myšlenky na krokodýly se vám najednou začnou rojit jako neodbytné vosy.
Bodají a způsobují nepříjemné pocity. Touha opadá a vzrůstají obavy, pochybnosti a strach. Tak strašně moc jste chtěli, až zůstalo jen to strašně.

Zůstali jste stát před mostem a neudělali akci ke splnění přání. Nepřešli jste přes most. Zůstalo jen u myšlenek, negativních pocitů a „chtění“.
A tak změníte přání a místo „pokladu“ si budete přát třeba ledovou kávu, abyste se zchladili, a toužíte po ní tak, že úplně cítíte, jak chutná, jak voní…
Najednou…sim sala bim…
slyšíte, jak zacinká zvonek a vidíte přijíždět na kole muže, který nabízí ledové nápoje z chladícího boxu.

Tak vypadá rychlost splněného přání, které nevyžaduje čas k dozrání ani nutnou fyzickou akci. A že tak najednou? Nebyly ve vyslaném přání pochybnosti a strach. Vibrace myšlenky a emocí byly ve shodě. Netlačili jste na pilu, jen jste si přáli a nechali být. Ale tu podstatnou akci jste udělali. Představili jste si, jako by se to už stalo.

Dám osobní příklad.
Sedím u počítače, něco píšu a dostala jsem chuť na horkou čokoládu (myšlenka a přání, chtění). Cítila jsem její vůni i to, jak už si ji vychutnávám (emoce, zapojení smyslů). Věděla jsem, že žádnou doma nemám a okamžitě jsem se rozhodla (rozhodnutí), že si ji musím koupit do zásoby (odhodlání).

A teď pozor! Vesmír naskenoval vibrace a sim sala bim…

V tu samou chvíli mi pípla na počítači zpráva, kde mi paní nabízela různé druhy a příchuti horkých čokolád a navíc mi nabídla aktuální slevovou akci. Woalalá, no to pěkně děkuji!
Objednala, zaplatila (provedla akci) a do dvou dnů jsem měla kávu doma. Ušetřila jsem čas a peníze a získala to, co jsem si přála, za pár kliknutí na počítači. Nemusela jsem se ani zvednout. Přání se splnilo a přišlo rovnou až ke mně domů. A mimochodem, kávičky byly vynikající. Jak taky jinak.

Takže mezi „chtít a mít“ je veliký rozdíl. Kdo něco chce a nemá, tak je jen stále ve fázi chtění. Když chceme doopravdy něco „mít“, tak se musíme rozhodnout a pak se odhodlat. Udělat akci! Akce jsou most mezi vnitřním a vnějším světě.

Jsou mosty, které jsou různě dlouhé, a na některých nevidíme na druhou stranu. Nevíme, co nás na mostě bude čekat a záleží jen na našem odhodlání a vytrvalosti. Ale máme stoprocentní jistotu, že když už jsme na mostě, tak druhá strana na nás nedočkavě čeká, aby nás mohla přivítat a předat nám dary všech našich přání.

A ty velká přání a velké cíle znamenají taky velké odhodlání.
Musíte si říct: Jdu do akce, ikdyby mě měl sežrat krokodýl!
Krok za krokem přecházím most a naprosto pevně věřím, že vesmír mi začne pomáhat, podporovat a dělat zázraky, když ukážu své odhodlání!

Jdu do toho naplno a dám do toho všechno!

Mějte se odhodlaně krásně. 😍❤️🥰

S láskou Milena ❤️

P.S. Jestli jste odhodlaní začít ladit svůj vnitřní svět emocí a vibrací, ke svým splněným přáním, tak tady máte úžasný a božský nástroj. Nezapomeňte, že všechno funguje na základě zákonu Jak uvnitř tak navenek. Ne naopak. ⬇️⬇️⬇️

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci ❤️🌠🥰

              

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře