Vzkaz Magických karet emocí na týden od 30.3. – 5.4.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 30.3. – 5.4. 😍

První karta je emoce Respekt. 😎

Respekt znamená, že můžete něco respektovat, ale neznamená to, že s tím musíte souhlasit. Kdo si intuitivně zvolil kartu jedna, tak můžete mít silnější pocit, že aktuální situace a okolnosti, které s tím souvisí, vás vyčerpávají víc, než jste si ochotna přiznat. Ale i přesto se snažíte být silná a nepřipouštět si to.

Karta radí.

Nepotlačujte žádné emoce a vyjadřujte své názory, myšlenky a pocity. Emoce respekt souvisí také s vírou, tedy s tím čemu věříte a o čem jste silně přesvědčeni. V aktuální situaci je to právě spojeno s emocemi, tak je potřeba dbát na psychohygienu a čistit svůj vnitřní prostor. Mluvte o všem, co se vám honí hlavou. Když nemáte s kým, tak si popovídejte klidně třeba i sama se sebou. Je to zdravé.

Druhá karta je emoce Laskavost. ❤️

Laskavost je spojena se srdeční čakrou. Laskavost je jednoduchá. Musíme začít u sebe. Mít rád sám sebe a být k sobě laskavý. Jen tak to funguje. Nikdy ne naopak. Být laskavý k druhým a k sobě se chovat špatně nebo se odsunovat stranou, je jako ulamovat kousky svého srdce a rozdávat na všechny strany. Jednoho dne můžete zjistit, že jste zůstali prázdní a vyčerpaní. Často to dělají ženy v roli matky, manželky, milenky, hospodyňky, všenaslouchající kamarádky pro všechny…atd.

Karta radí.

Je nutné být zdravě sobecká a vzít si čas jen pro sebe. Ikdyby to byla jen půlhodinka, kdy budete mít svůj svatý prostor pro odpočinek a načerpání síly a optimismu. Emoce Laskavost je v srdci a tam taky najdete vnitřní klid a rovnováhu. Buďte k sobě laskavá a věnujte si sama sobě pozornost. Neodsunujte své potřeby do pozadí. Vy jste na prvním místě. Když se zhroutí královna, onemocní celé království.

Třetí karta je emoce Optimismus 😍

Ten, kdo si intuitivně zvolil trojku, tak mu tato karta sděluje, že je důležité hledět do budoucnosti s optimismem. Optimismus je spojen s šestou čakrou a to je víra a přesvědčení.

Karta radí.

Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi …jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá změnit myšlenky optimistickým směrem.
Je to neustálá práce s myšlenkami a uvědomování si, na co právě myslíte. Když změníte směr myšlení, dokážete sami sebe zklidnit. To jak se cítíte, je výsledek toho, na co myslíte.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?

Je to úžasné, zase vyšly karty s emocemi, které jsou spojeny se čtvrtou a šestou čakrou. Takže stále ladíme na Víru a Lásku. Věříme, že svět se mění pro naše dobro. Transformace je v plném proudu. Prociťujeme to celým tělem a především ve svém srdci.

Nezbývá nám nic jiného, než respektovat situaci, která běží, být k sobě laskaví a nalaďovat na nitro a centrum rovnováhy.
Právě teď je to důležité, protože vše kolem nás se může zdát, jako by to byl jeden velký chaos.
Ale to se pouze proměňuje nová struktura budoucích dějů, jak ve velkém měřítku, tak v malém.
To znamená, že nejen ve světě se bude vše měnit, ale každý z nás si zároveň v této době vytváří změny pro svůj život.

Nenechte se zmást tím, co se děje kolem vás. Soustřeďte se na svůj život a svou budoucnost a představujte si ji, jak jen nejlépe umíte. Nedovolte, aby vám do těchto představ vstupoval strach a obavy. Hlídejte si své myšlenky.
Právě teď jsou silné energie, kdy je můžete využít pro vizualizaci své krásné budoucnosti.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Chce to jen nějaký čas.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře