Vzkaz Magických karet emocí na týden od 23.3. – 29.3. ❤️

První karta je emoce Obviňování.

Může docházet k určitým roztržkám, z důvodu zvýšeného napětí. Tato emoce souvisí s třetí čakrou, která je v oblasti žaludku, kde se mohou usazovat pocity strachu a obav.

Ten kdo si intuitivně zvolil jedničku, tak mu tato karta sděluje, že první dny tohoto týdne můžete pociťovat kolísavé napětí, které je způsobené i vlivem úterního zatmění měsíce.

Karta radí.

Odpoutejte se od toho, co slyšíte a stopněte příjem negativních informací do vaší mysli.
Zároveň ale nepotlačujte emoce a klidně se ptejte sami sebe, z čeho máte například strach nebo nějaké případné hlubší obavy.

Pokud rádi píšete, tak si začněte třeba psát deník. Tak se vám přesunou nepříjemné a dotěrné myšlenky z hlavy na papír. A navíc můžete být překvapeni, co z vás vypadne. Tak se můžete dozvědět něco sami o sobě, co jste třeba ani netušili.

Druhá karta je emoce Štěstí.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je příhodná doba navázat vztah se svým nitrem.
Emoce štěstí je spojena s vírou. Tato emoce dodává sílu, energii a víru, že vše bude dobré a jste pod ochranou.

Karta radí.

Udržujte si stále optimistický pohled, nesledujte zprávy ani je nevyhledávejte. Vše, co potřebujete vědět, se k vám vždy dostane. Tento týden budete mít štěstí a bude vám vše vycházet podle vašich představ.

Třetí karta je emoce Nuda.

Ten, kdo si intuitivně zvolil trojku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu můžete více vnímat pocit prázdnoty a nic se vám nebude chtít dělat a do všeho se budete muset nutit.

Karta radí.

Přestože cítíte, že se vám nic nechce, zkuste si na každý den zadat dva nebo tři malé úkoly. Třeba si je každý večer zapište na další den a pak je opravdu udělejte.
Splněný úkol vám vytvoří příjemný pocit spokojenosti, že jste to dali a pochvalte se za to, jak jste šikovní.
Čím víc se odkládají věci, tím více vzrůstá nespokojenost a nevrlost.

Emoce Nuda je spojena se srdeční čakrou. Tak se sami sebe ptejte, co byste si právě teď přáli dělat. Nebo, co byste si přáli dělat, když to teď nemůžete a začněte se těšit na dobu, kdy si to dopřejete.
Buďte na sebe laskaví, a pokud se cítíte opravdu unaveně, dopřejte si bez výčitek lehárko, třeba na celý den. Řekněte si, teď je skvělý čas, užít si i to nicnedělání.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?

Nenechat se strhnout tlakem médií. Nenechat se ovlivnit negativními zprávami a sdělováním čísel. Nepotřebujete, aby vám hlava bobtnala negativními zprávami.

Raději si můžete představit, jak přes vaše temeno hlavy proudí pozitivní proud vesmírné energie, která prochází celým vaším tělem. Vnímejte, jak vás nabíjí výživná a silná energie, která prostupuje každou buňkou vašeho těla.

Karty ukazují směr, kde zaměřovat pozornost.
Soustředit se na centrum těla a třetí čakru.
Kdykoliv si vzpomenete, udělejte vědomé nádechy a výdechy. Představujte si, že s každým nádechem pročisťujete své tělo a s každým výdechem, jak z vás odchází vše, co vás aktuálně tíží.

Karty opět radí, ladíme na Víru a Lásku. 🙏❤️
Věříme, že štěstí stojí při nás. Prociťujeme to celým tělem a především ve svém srdci.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Kdo nestihl přečíst, tady je výklad z minulého týdne :
https://milenamachurova.cz/vzkaz-magickych-karet-emoci-na-t…

A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Chce to jen nějaký čas.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře