Vzkaz Magických karet emocí na týden od 16.3. – 22.3.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 16.3. – 22.3. 😍

První karta je emoce Respekt

Ten kdo si intuitivně zvolil jedničku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu budou situace, které neovlivníme, ale místo vnitřního boje, se můžeme přeladit na pocit respektu.

Když přijde stres, tělo je v bojovém postavení typu útok nebo útěk. V této momentální situaci, která vznikla, nemáme moc na výběr.
Lidé nemůžou nikam utéct a musí být doma. Ze spirituálního hlediska je to situace, která nutí konfrontovat se sám se sebou.

Je to doba, kterou můžete využít a sepsat si plány, co všechno můžete doma udělat, co jste dlouhodobě odkládali a nebo jste na to stále neměli čas.
Je to doba přijetí a respektu.
Přestat sám před sebou utíkat a na chvíli se zastavit ve velmi silných přítomných okamžicích.

Karta radí.
Odpoutejte se od toho, co slyšíte a stopněte příjem negativních informací do vaší mysli.
Zaměřujte se sami na sebe. Dělejte jen to, co vám vytváří příjemné pocity a co vám pomáhá odpoutat se od toho, o čem se mluví, co vidíte a co slyšíte. Snažte se krmit své smysly optimisticky.

Dívejte se na veselé filmy, dělejte si legraci. Zkuste meditace. Probuďte představivost a klidně si představujte, že jste pštros s hlavou v písku, který nechce nic vidět ani slyšet. Představte si cokoliv, co vám zvedne náladu a pomůže vám ladit psychickou rovnováhu.

Když budete psychicky v pohodě vy, můžete tak podporovat druhé.

Druhá karta je emoce Potěšení.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je příhodná doba navázat kontakt se svým nitrem.

Ono totiž v životě můžou přijít situace, které nás směrují k duchovní pouti a vůbec nemusíte fyzicky odjet do Indie, nebo kamkoliv jinam, kde cestují lidé hledat sami sebe.
Duchovní pouť můžete projít a prožít uvnitř sebe sama, aniž byste udělali posun z místa, kde jste.

Karta radí.
Dopřejte si čas sami pro sebe a dovolte si prožít každý negativní pocit, který ve vás může být. Tak máte možnost si uvědomit, že situace, která kolem nás je, tak tento pocit aktivovala.
Můžou to být hluboké pocity zaseklé z vašeho dětství nebo v průběhu života.
A tak máte příležitost se s tímto pocitem setkat, uvědomit si ho, že se odněkud vyplavil a můžete ho vědomě propustit, že už vám neslouží, pro vaše dobro.

Třetí karta je emoce Obdiv

Ten, kdo si intuitivně zvolil trojku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu, stejně jako v předešlém, máme pokračovat v tom, chovat se laskavě a ohleduplně, jak k druhým, tak taky sami k sobě.
Nenechat se strhnout davem a jednat navzdory všemu, podle svého srdce. Řídit se svým instinktem.
Emoce Obdiv je spojená s šestou čakrou a tedy vírou.

Karta radí a opakuje se stejně jako v předešlém týdnu.
Pomáhat i druhým, kteří se ještě nedokážou nalaďovat a mají v sobě chaos, ze silných energií, které kolem nás aktuálně probíhají.

To znamená nepodporovat pesimismus a negaci, ale naopak vidět věci s pozitivním nadhledem, že všechno přejde a bude znovuobnovení toho, na co jsme zvyklí.
To znamená, především svoboda volně se pohybovat, bez jakéhokoliv omezování.

Karta Obdiv nám ukazuje, za co všechno můžeme projevovat vděčnost. Začněte si třeba zapisovat, za co všechno jste vděční. Nebo za co všechno jste vděční, než jste o to právě v této době přišli a nebo k tomu máte omezený přístup.
Víra s vděčností dokáže ladit vaše vnitřní vibrace na vibrace Dobra.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?

Nenechat se strhnout tlakem médií. Nenechat se ovlivnit negativními zprávami a sdělováním čísel. Každý z nás potřebuje slyšet pozitivní zprávy, zprávy o snižování čísel a ukončení omezeného stavu. Jak jsem naznačila, krmte svou mysl jen tím, co vám dělá dobře.
Nepotřebujete aby vám hlava bobtnala negativními zprávami.
Snažte se co nejméně negativně emočně angažovat.

Jsou tady tři úžasné energie emocí respektu, potěšení a obdivu. A tyto emoce jsou stejně jako v předešlém výkladu spojeny s vírou a srdeční čakrou.

Opět nám karty ukazují směr, kde zaměřovat pozornost. Nejen na pozitivní myšlenky, ale přímo na energií nabité myšlenky respektu k situaci, která právě vstoupila do našich životů a duchovní pouti k silných pocitům potěšení a obdivu.

Mějte v hlavě pouze přátelské myšlenky, které vám dělají dobře.
Nezapomínejte na to, že existují vyšší zákony než ty, vytvořené člověkem.
Myslete na zákon přitažlivosti. Přitáhnete k sobě pouze to, co je s vámi vibračně ve shodě.

Proto se sami sebe zeptejte: Mám přátelskou mysl nebo na mě moje myšlenky útočí?
Dělají mi moje myšlenky dobře na těle a duši?

Takže jak vidíte, transformace pokračuje.
Jsme na spirituální cestě k proměně vědomí a jsme všichni na jedné lodi, ale každý s jiným příběhem.

Karty opět radí, ladíme na víru a lásku.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.

Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.

Tady je výklad karet z minulého týdne:
https://milenamachurova.cz/vzkaz-magickych-karet-emoci-na-…/

Mějte se krásně. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře