Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 7.12.– 13.12.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 7.12.– 13.12. 😍
První karta je Obavy.
Začátek týdne bude probíhat v obavách. Ať už se to týká politické situace nebo soukromých záležitostí. Všechno souvisí se vším. Je nutné se obrnit trpělivostí.
Karta radí. 👍
Jsme v období konce roku, kdy energie a tlaky vzrůstají.
Pokud máte v sobě pocit tlaku, zeptejte se:
Co mi vyvolává obavy? Čeho se obávám?
Když si na to dokážete odpovědět, dostáváte obavy z hlavy ven a tak s nimi dokážete lépe zatočit a odstranit.
Obavy jsou jen převlečený strach.
A strach jsou jen negativní myšlenky.
Myšlenka je jen energetická bublina naplněná nějakou formou. Podívejte se na ní.
Je to jakobyste se jí dotkly prstem, prskne a bublina s myšlenkou je pryč.
Druhá karta je Důvěra.
Krásná karta, která navazuje na obavy. Buď máte důvěru anebo máte obavy. Buď věříte, že vše půjde dobře nebo máte strach, že to nepůjde hladce.
Karta radí. 👍
Jak si přejete, aby to ve vašem životě probíhalo?
Důvěřujete procesu, že se vše děje pro vaše dobro?
Procházíme transformačním procesem, kterým projdou jako vítězové ti lidé, kteří se nedají stáhnout nízkovibračními vlivy, ale posilují energii vyšších vibrací. Jsou to bojovníci. K tomu je nutná vnitřní síla.
Ti kdo vnitřní sílu ztratí, rezignovali a stávají se apatickými… bez emocí.
Třetí karta je Radost.
Koncem týdne dojde k nějaké události, která vyvolá pocity radosti. Máme se na co těšit. Proto je důležité nenechat se ovlivnit začátkem týdne, ale těšit se, že konec týdne přinese nějaké radostné zprávy.
Karta radí. 👍
Kdykoliv se necítíte dobře, zkuste si uvědomit aktuální pocit a proč se tak cítíte a pak si říct, že ten pocit pouštíte. Tím si uvolníte místo pro pocit radosti a vědomě se začněte z něčeho radovat. Uvidíte, že to jde. Je to o vědomém zaměřování pozornosti, na to, jak se cítíte a na co aktuálně myslíte.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Obavy, Důvěra, Radost sdělují, že v tomto týdnu přicházejí zprávy, které mohou vyvolat pocity obav. Když si udržíte pozitivní vibrace důvěry, že ať se děje co se děje, vše má svůj hlubší smysl, tak se vše zase promění. Přirovnala bych to zjednodušeným příkladem… jako kdybyste byly v lodi na oceánu a proti vám by se valila velká vlna. Když to vidíte, přichází obavy a nezbývá nic jiného než vložit svůj život do důvěry. Vlna se přelije a přichází radost. Někteří lidé, mohou tento týden až takto extrémně pociťovat obavy.
Je potřeba uzemnění-první čakra, nacítění na svůj střed – srdeční čakra a spojení s šestou čakrou, střed čela, bod třetího oka, spojení se svou intuicí. Spojení těchto tří bodů je vycentrování do rovnováhy. Je to vnitřní energetické nacítění.
Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A afirmace na tento týden:
„Být připraven/a znamená připustit si v životě všechny zázraky.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 🥰❤😍
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře