Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 6.7. – 12.7. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 6.7. – 12.7. 😍

Je to neuvěřitelné, ale vyšly stejné karty jako v minulém týdnu, jen první dvě mají přehozené pořadí.

První karta je Přátelství.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu jedna, tak mu tato karta sděluje, že je důležité mít kolem sebe lidi, s kterými se cítíme dobře a s kterými jsme v přátelském vztahu. Tato karta radí dát na svůj pocit a na to, čemu věříte, co se týká lidí kolem vás.
Tento týden si budete opět více jistí, koho chcete mít dále ve svém životě a s kým už se nebudete chtít tolik stýkat. Staré neshody se vyhlazují. Pokud se budete rozhodovat v jakékoliv oblasti, rozhodnete se správně a ve svůj prospěch. Tato emoce je spojená s 6. čakrou a to je víra.

Karta radí.👍

Pozorujte blízké lidi kolem sebe a uvědomte si, kdo vám naslouchá a udělá si na vás vždycky čas, když se necítíte nejlíp. Kdo vás utěší, povzbudí, podpoří… to jsou přátelé. Buďte vděčni za jejich přítomnost ve vašem životě.

Karta se ptá: Máte přátelský vztah s Bohem?

Druhá karta je Laskavost.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu budou dávat energie najevo, že se máme chovat laskavě a ohleduplně, jak k druhým, tak taky sami k sobě.
Emoce laskavost je spojená se srdeční čakrou, tak vás to energeticky bude přitahovat do nitra a budete jednat ze svého srdce. Budete vnímat pozitivní energie v sobě a podle toho se budete taky pozitivně projevovat.

Karta radí. 👍

Řídit se svým instinktem a tomu, co říká vaše srdce. Laskavost je jednoduchá. Musíme začít u sebe. Mít rád sám sebe a být k sobě laskavý. Jen tak to funguje. Neznamená to však, potlačovat to, s čím nejste doopravdy spokojeni, ale rozhodnout se, něco s tím udělat.

Karta se ptá: Jste laskaví ke své duši?

Třetí karta je emoce Láska.

Kdo si intuitivně zvolil kartu tři, tak snad ani není, co dodávat. V tomto týdnu ji budete velmi silně pociťovat. Lásku a pocity s tím spojené si budete velmi silně uvědomovat i mimo partnerský vztah.
Budete intenzivněji vnímat sama sebe a uvědomovat si, co ve svém životě chcete a přejete si, a co očekáváte v partnerském vztahu. Den za dnem jakoby vaše vnímání osvítilo slunce a budou se vám věci vyjasňovat. Budete jasněji vnímat vaše priority, co ano a co už ne.
Láska je ve spojení se 4. čakrou srdeční. Ne rozum, ale vaše srdce vám bude napovídat

Karta radí.👍

Zvítězí to, co budete cítit srdcem. Srdce má 5000 krát větší elektromagnetické pole než rozum. V našem životě se může splnit pouze to, čemu věříme z celého srdce!

Karta se ptá: Jste zamilovaní?
A pokud ne, karta se ptá: A proč ne?
Už máte svou představu o budoucím partnerovi?

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍
Je to neuvěřitelné, ale opět vyšly tři úžasné emoce jako v předešlém týdnu. Karty na tento týden ukazují, že k nám stále přicházejí krásné energie, které se budou zhmotňovat podle vašeho naladění a očekávání.
Pro všechny platí, jsou velmi příznivé a nádherné energie na tento týden. Užijte si je. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.

Emoce Laskavost a Láska je spojená se čtvrtou čakrou srdeční a emoce Přátelství je ve spojení s šestou čakrou. Tedy, čemu věříte a co cítíte, tak k vám bude přicházet. Vizualizujte, co si přejete a prociťujte, že už to máte. 😍
Láska a Laskavost jsou ruku v ruce v přátelském vztahu.

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
Všechno, co do mého života přichází je pro mé dobro, i když to nemusím hned vidět.
Všechno bude dobré.

A jedna modlitba na tento týden: Děkuji ti Bože, že jsi mi pomohl pochopit, že tenhle problém už pro mě byl dávno vyřešen.🙏

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Ať je vaše duše veselá a šťastná.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře