Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 6.4. – 12.4. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 6.4. – 12.4. 😍

První karta je emoce Láska.

Láska je ve spojení se srdeční čakrou. Udržujte si stále optimismus a pozitivní myšlenky. Nenechávejte se rozhodit žádnou negativní myšlenkou. Ať už ve vaší hlavě nebo zprávami z okolí.

Karta radí.

Láska pomáhá čistit myšlenky. Jakoukoliv negativní myšlenku přetočte na pozitivní. Nedovolte žádné negativní myšlence, aby se v hlavě rozvíjela. Cokoliv bude mít tendenci vás zneklidnit, okamžitě utněte například slovy: „A dost!“

Druhá karta je emoce Zklamání.

Emoce zklamání je spojená s pátou čakrou, která souvisí s komunikací. Držte se své intuice a nenechte se ovlivnit žádnými negativními rozhovory nebo zprávami.
Přehrávejte si věty:
„Všechno má svůj důvod, nic se neděje náhodou.
Všechno bude dobré.
Očekávám jen to nejlepší.
V mé duši je klid a mír.

Karta radí.

Emoce zklamání může přijít, když máme o situaci určitou představu a ta se nenaplňuje tak, jak si představujeme. Ať se děje cokoliv, je dobré, okolnosti přijmout s tím, že nemusíme vidět celý obraz.

Zásadní je uvědomit si, že vše se děje pro naše dobro. I když to tak nemusí v určité chvíli vypadat a nic tomu nenasvědčuje.
Nejdůležitější je myšlenka: „Vše s děje pro mé dobro.“

Třetí karta je emoce Přitažlivost.

Ten, kdo si intuitivně zvolil trojku, tak mu tato karta sděluje, že je důležité si stále uvědomovat: „Na co myslím, to přitahuji.“ Přitažlivost je ve spojení se srdeční čakrou.

Karta radí.

Tato karta vyšla jako třetí a má tedy souvislost s budoucností. Budoucnost tvoříme v přítomnosti. Proto si neděláme žádné starosti s tím, co bude a užíváme si to, co je teď.
Pokud si cokoliv plánujete, tak jen s pozitivními myšlenkami, bez pochybností a obav.
Snažte se co nejlépe využít aktuální situaci k tomu, abyste se cítili příjemně a radostně.

Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi …jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá změnit myšlenky optimistickým směrem.
Je to neustálá práce s myšlenkami a uvědomování si, na co právě myslíte. Když změníte směr myšlení, dokážete sami sebe zklidnit.
To jak se cítíte, je výsledek toho, na co myslíte.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?

Karta Láska a Přitažlivost je ve spojení se srdeční čakrou a radí, držet se láskyplných myšlenek.
Zklamání je emoce, která je ve spojení s pátou čakrou – komunikace. Každou situaci nebo komunikaci, která je nepříjemná, vždy ukončit přetočením, se slovy:
„Všechno bude dobré, všechno se děje pro mé dobro. Jsem pod Boží ochranou.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Chce to jen nějaký čas.
Přeji vám krásný a úspěšný týden. 🌞

Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře