Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 5.10. – 11.10.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 5.10. – 11.10. 😍
První karta je Hněv.
Začátkem týdne bude probíhat uvolňování energie hněvu, který souvisí s nějakou aktuální událostí. Nechte tuto emoci vyplavit. Je to proces očišťování. Tato emoce je spojená s třetí čakrou, to je oblast nad pupkem a je to sídlo emocí.
Odtud pochází i strach ze života, nedostatek odvahy, žárlivost, vnitřní neklid, nespokojenost, výbušnost, podrážděnost…jestli ucítíte vyplavovat nějaké nepříjemné pocity, tak si uvědomte, s čím jsou spojené. Když je tato čakra otevřená, tak máte pocit míru, klidu, spokojenosti, jste vyrovnáni sami se sebou.
Karta radí.👍
Emoce hněvu souvisí s třetí čakrou, oblastí žaludku, kde to může bublat, aktivují se emoce, tak je dobré si uvědomit, co vám právě sdělují. Co vás vytáčí, na co reagujete, se vás zároveň bytostně dotýká.
Jednou jsme dole, jednou nahoře. Žijeme ve vlnách energií a to, co je nejdůležitější je naučit se pracovat s emocemi a sjíždět vlny tak, abychom si neublížili.
Čím víc cítíte hněv, tím víc vám pomáhá uvědomit si něco důležitého, co se týká právě teď vašeho životního rozhodnutí. Představte si vizualizaci, jak sluneční paprsky pronikají do míst, kde cítíte tlak a proměňují temná místa, v zářivě osvětlený prostor, naplněný vibrací světla. Posilujete tak svou sebedůvěru.
Druhá karta je Důvěra.
Neohlížejte se nalevo ani napravo, ale soustřeďte se na své nitro. Uvědomte si, čemu důvěřujete vy sami a co je důležité ve vašem životě. S jakými pocity začínáte tento týden, tak se bude celý týden odvíjet.
Máte důvěru nebo nedůvěřujete? Týká se to jakékoliv životní oblasti, ať už oblasti vztahů, práce, zdraví nebo financí. Najděte v sobě pocit jistoty. Stůjte nohami pevně na zemi a soustřeďte se na oblast srdce. Vnímejte to, co vám říká vaše intuice.
Karta radí. 👍
Pokud se právě pro něco rozhodujete, dejte na svůj instinkt a věřte, že náhody neexistují. Důvěřujte svému vnitřnímu vedení. Vše k vám přijde v ten pravý čas.
Udržujte si stále optimismus a pozitivní myšlenky. Nenechávejte se rozhodit žádnou negativní myšlenkou. Ať už ve vaší hlavě nebo zprávami z okolí.
Plány mohou vyjít, pokud se řídíte logikou, ale jestli uvnitř cítíte, že to není to, po čem doopravdy toužíte, tak z dlouhodobého hlediska, to stejně nebude fungovat. Jestli se rozhodujete jít do něčeho nového nebo chcete ukončovat staré záležitosti, nalaďte se na svůj pocit v srdci. Tam dostanete pravdivou odpověď, která vám pomůže k rozhodnutí.
Třetí karta je Očekávání.
Tato emoce je spojená s šestou čakrou, třetím okem a vírou. Jste ve fázi očekávání? A s jakým přesvědčením očekáváte výsledek? Zhmotňuje se to, co očekáváte a je důležité, jaké pocity s tím máte spojené. Myslete jen na dobré a každý pocit obavy zrušte a nerozvíjejte ve své mysli.
Karta radí: 👍
Jak očekáváte, tak dostáváte. Věřte, že když si něco přejete a nedostanete to, čeká vás něco mnohem lepšího. Vaše vyšší Já, ví mnohem lépe, co je pro vás důležité a co potřebujete pro váš duchovní rozvoj.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Hněv, Důvěra a Očekávání nám sdělují, že v tomto týdnu k nám přicházejí silné energie, kdy bude něco nového začínat. Jsou to dny nových začátků a nových příležitostí. Je velmi důležité stáhnout pozornost a koncentraci z okolního dění a začít se soustředit sám na sebe.
Zaměřit na svůj osobní život a nenechat se rozptylovat okolní negací. Teď je důležité ladit a navyšovat osobní pozitivní vibrace.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A afirmace na tento týden:
„Přítomnost jsem stvořil/a svými dřívějšími myšlenkami. Teď si svými myšlenkami vytvářím svou budoucnost.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře