Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 4.5. – 10.5 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 4.5. – 10.5 😍

První karta je emoce Pesimismus.😕

Tato emoce je spojená s první čakrou a s okolnostmi, které tento pocit spouštějí. Vaše určitá přesvědčení vám brání vidět tyto situace optimisticky. Může se to týkat v oblasti vztahů, práce, zdraví, financí anebo určité situace, které kolem nás momentálně probíhají.

Karta radí. 👍
Je nutné si uvědomit, že cokoliv se děje, je možné změnit a začít změnou uvnitř sama sebe. Emoce pesimismu je reakce na vnější situaci a je dobré se zeptat, proč tu situaci vidíte tímto způsobem. Dejte si otázku: „Proč jsem o tom, přesvědčená?“

Zeptejte se: A co by se stalo, kdyby to dopadlo tak, jak si myslím? Tím uvolníte tlak a už jen tím, že si odpovíte, tak se vám uleví.
A potom vyzkoušejte protipól pesimismu a to je optimismus a zeptejte se sami sebe: „A co když to všechno dobře dopadne?“

Druhá karta je emoce Spokojenost.🥰

Tato emoce je spojená se srdeční čakrou a ukazuje, že jste spojení s nitrem a nenecháváte se rozladit tím, co se kolem vás děje. Situace, které se aktuálně kolem vás dějí, si už dokážete sami zpracovat a umíte si udržet svůj vnitřní klid.

Karta radí.👍

Kdykoliv budete cítit neklid, tak je to vždy způsobeno obavami a strachem. Uklidněte se větami, například: „Vše je tak, jak má být. Vše je dobré. Všechno bude dobré.“
Najděte si zpátky pocit klidu a spokojenosti, uvědoměním, že strach má velké oči a nic není opravdu tak špatné, jak to vypadá.
Emoce spokojenosti přichází tehdy, když se dokážete udržovat v přítomnosti a nenecháváte se ovlivňovat tím, co bylo a neděláte si starosti s tím, co bude.

Třetí karta je emoce Úžas. 😍🤩💖

Tato emoce má velkou sílu a je spojená se srdeční čakrou. Je taky spojená s určitými přesvědčeními a osobní vírou. Začínáte vidět svou budoucnost v jasném světle a dokonce už vidíte ve své představivosti, určité změny ve vašem životě. Představivostí si můžete tyto pocity vyvolávat.

Karta radí. 👍

Držte se těchto pocitů. Pokud začínáváte plánovat něco nového, tak vám tato karta radí, abyste bez obav šli za svými cíly a určitě vám to vyjde. Zákon přitažlivosti vám přitáhne přesně to, s čím budete v souladu s osobní vibrací. Jak se cítíte, tak přitahujete.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují emoce pesimismu, spokojenosti a úžasu. V začátku týdne může ještě doznívat něco z minulého týdne nebo i z větší minulosti.
Ale to postupně přejde v ujasnění a konečné rozhodnutí v určité záležitosti, která souvisí se změnami v životě.

Když se naladíte v této konkrétní situaci na své nitro, dokážete se lehce rozhodnout a pochybnosti zmizí.
Najdete rovnováhu, a tak se bude cítit spokojeně nejen vaše mysl, ale bude spokojená i vaše duše. Díky tomuto rozhodnutí se budete cítit nejen spokojeně a natěšeně, ale budou vás zaplavovat i silné pocity radosti a úžasu.

💖Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
💖Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
💖Poděkováním a vděčností znásobujete to dobré.
💖Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře