Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 31.8. – 6.9. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 31.8. – 6.9. 😍

První karta je Očekávání.

Co očekáváte v nejbližší době? Je to něco v oblasti práce nebo vztahu? Karta očekávání souvisí s tvořivostí, to znamená, s jakými emocemi tvoříte svá očekávání? O čem jste přesvědčeni, čemu věříte? Že se vaše očekávání naplní anebo ne? Jaký z toho máte pocit? Je vaše očekávání tvořeno s radostí a s láskou?

Karta radí.👍

To co očekáváte, se naplní tak, jak tvoříte. To, co je tvořeno s radostí a s láskou, dopadne tak, jak si z celého srdce přejete.Pokud očekáváte s pochybností, obavami a váháním, taky tvoříte, ale jiným směrem. Vše je tak, jak má být. Máte obavy, pochybnosti, tak je zrušte, jestliže vám to nejde, tak vám tyto emoce dávají najevo, že to není nic pro vás.

Druhá karta je Přátelství.

Přátelství je karta vztahů, především partnerských a v tomto týdnu budeme konfrontováni a povede nás to k zamyšlení ohledně mileneckých vztahů. Jak uvádí Osho, láska má tři aspekty: nejnižší fyzická láska je sex, nejjemnější láskou je soucit. Sex je níž než láska, soucit je výš než láska, láska je přesně uprostřed.

Karta radí. 👍

Sex je semenem. Láska květinou, soucit vůní.
Zkuste se na situaci nebo partnera podívat z jiného pohledu, než jak se vám právě jeví. Podívejte se z nadhledu, a zeptejte se sami sebe, co vám to sděluje, co máte pochopit. Opravdová láska není o potřebách a touhách, ale o pouhé radosti ze sdílení a dávání.

Karta se ptá:👍

Jaké máte potřeby ohledně svého partnera? Jste závislá na partnerovi, ať už fyzicky, psychicky, finančně…? Cítíte hněv nebo soucit? Respektujete jedinečnost toho druhého? Partner je jako zrcadlo, v kterém se odráží aspekty našeho nejhlubšího já. Líbí se vám odraz, na který se díváte? Pokud nefunguje sex a partner vám nevoní, je nutné zahodit růžové brýle iluzí.

Třetí karta je emoce Pochybnost.

Tento týden budou přicházet situace, které budou tlačit na rychlé rozhodnutí a tím vytvoří tlak. Z tohoto tlaku se budou vyplavovat emoce pochybností, jak se rozhodnout a jestli se rozhodnete správně. Můžete mít pocit, že už toho máte dost.

Karta radí:👍

Jestliže máte silný pocit, že už toho máte dost, tak si dovolte riskovat a zrušte omezení, které vás svazovalo. Odhoďte vše, co vás tíží a omezuje vaší životní energii. Představte si to jako hráz, která je až nahoru naplněná vodou a tlak vody způsobí, že udělá průlom hráze. Když uděláte tento průlom omezení, získáte ohromný příval síly a energie.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty emocí Očekávání, Přátelství a Pochybnost nám sdělují, že v tomto týdnu budeme zaplaveni energiemi tvoření, to znamená, zasazujeme semínka našich aktuálních přání. Karty nabádají ke zvýšené vnímavosti na to, co si doopravdy přejeme.

Tam kde nebudete v souladu s vaším přesvědčením a vírou, tam nic nepořídíte a nic nemůže vyrůst.
S pochybností nikam nedojdete, stojíte na místě. Je to čas, kdy nevíte, co udělat, nemáte jasno. V tomto období je důležité zachovat klid a vyčkat až se vyjasní.
Je to období, kdy se buď všechno naplní a bouchne a nebo se přelomí do zenového klidu. 😍

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden: 😍❤️🥰
„Ať už si přejeme vědomě či nevědomě, naše objednávka je vždy vyslyšena.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci/
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře