Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 30.11.– 6.12.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 30.11.– 6.12.

První karta je Zoufalství.

Velmi silný magický úplněk může způsobit nějaký zkrat. Něco se vyhrotí a může bouchnout. Nic si z toho nedělejte, vše je tak, jak má být. Ikdyž to tak nemusí vypadat a můžete se z toho cítit zoufale, jedná se o vyplavení a vyčištění starých záležitostí.

Karta radí.👍

Respektujte situaci, která se vám stala a zhodnoťte situaci ne logikou, ale srdcem. Tím se vám velmi uleví.

Druhá karta je Laskavost.

Obviňovat druhé za osobní trápení, bolest a utrpení je jako nadávat svému odrazu v zrcadle. Ukazováčkem míříš na druhého, ale čtyři prsty ukazují na tebe.
My sami jsme jen zrcadlem, v kterém se vše odráží.
Ať se děje, co se děje, nic si nevyčítejte a buďte především sami k sobě laskaví.

Karta radí.👍

Energie tlačí na naše nitro, už si nemůžete nic nalhávat. Pokud jste něco dlouhodobě potlačovali a nechtěli si připustit, tak se začne uvolňovat a bude chtít ven. Pusťte potlačené emoce ven. Buďte rádi, je to pro vaše dobro a nakonec si to tak i sami zhodnotíte.
Poděkujte bouřce. Udělá velké vlny, ale hladina se rychle uklidní a bouře odejde tak rychle, jak přišla. Vzduch se pročistí a bude se vám mnohem lépe dýchat.

Třetí karta je Respekt.

Přijde k vám nějaké poznání, že to, co jste dříve respektovali ve svém životě, najednou můžete pustit. Že už to nepotřebujete a přestane to být součástí vašeho života. Může se jednat u každého o něco jiného.

Karta radí:👍

Zeptejte se sami sebe, chci to mít ještě ve svém životě?

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty emocí Zoufalství, Laskavost, Respekt sdělují, že v tomto týdnu přicházejí opět velmi silné transformační energie, které budou aktivovat a otevírat čtvrtou a šestou čakru.
Tyto silné energie pomáhají čistit a vyplavovat stejně jako v minulém týdnu, uložená trápení, spojená s určitými lidmi, ze současnosti nebo z minulosti.
Srdce a vaše víra vám napoví.

Když si dokážete prožité věci vědomě zpracovat, s laskavostí a s respektem, tak vyčistíte z minulosti emoce zoufalství a přerušíte smyčku, která se opakovala.

Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.

„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A afirmace na tento týden:
„Nejlepší řešení je už na cestě.“😍🙏

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře