Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 28.12. – 3.1.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují
na týden od 28.12. – 3.1.
První karta je Spokojenost.
Karta říká, že spokojenost v životě je potřeba najít v sobě. Hledejte, co vás těší, co vás naplňuje, co vás baví a co vás už nebaví. Zrekapitulujte tento rok a přestaňte dělat věci, které vás už nenaplňují.
Karta radí.
Karta a emoce spokojenost je ve spojení se srdeční čakrou. Vnímejte, co cítíte. Končí rok 2020 a pouštíme vše, co se v tomto roce dělo. Každá nespokojenost ukazuje, co vám chybí, co potřebujete, kde nejsou naplněná místa spokojeností.
Vyčistěte svůj vnitřní prostor od nespokojenosti, aby mohla do tohoto prostoru vstoupit spokojenost.
Tento týden je velmi důležitý a vaše pocity a tím i vaše vibrace budou aktivovat a přitahovat nové situace do vašeho života.
Druhá karta je Věrnost.
Tato karta a emoce je ve spojení se srdeční čakrou. Řešíte partnerskou věrnost? Energie konce roku vás bude nutit, dělat rozhodnutí.
Karta radí.
Buďte věrní svým rozhodnutím. Nenechte se omámit sliby. Činy rozhodují. Nenechte rozhodovat rozum, ale srdce. Srdce ví 5000 krát více.
Třetí karta je Obdiv.
Najděte si něco nebo někoho, co můžete obdivovat a co vás může v dalším roce inspirovat.
Karta radí:
Emoce obdiv je spojená s šestou čakrou a tím je vaše víra a vaše přesvědčení. Hledejte to, o čem jste silně přesvědčení, čemu věříte a jestliže z toho máte i dobrý pocit, tak se toho držte.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?
Karty emocí Spokojenost, Věrnost a Obdiv sdělují, že v tomto týdnu budou přicházet energie, které budou utvrzovat naše vnitřní pravdy a přesvědčení.
Budou sílit instinkty srdeční čakry a šesté čakry-třetího oka. Okolnosti, nejen politické, které se kolem nás dějí, budou mít, čím dál menší vliv. Čím větší extrém tlaku, tím více vzrůstá druhá strana-odporu.
Tlak nic nezmůže. Dříve nebo později se díky oboustrannému růstu tlaku a odporu věci vyhrotí a prasknou. Platí to pro jakoukoliv životní situaci.
Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A afirmace na tento týden:
„Když se naladíme na to, že zázraky existují, můžeme je nejen vnímat, ale i sami vytvářet.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a přeji z celého ❤ všechno jen to nejlepší v novém roce 2021. 😍❤🥰

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře