Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 27. 7. – 2.8.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 27. 7. – 2.8. 😍

První karta je Naděje.

Hned v prvních dnech týdne dojde k posunu energie, a jestliže máte nějaké plány, tak budete silně vnímat, že máte něco udělat. Týká se to nové práce, nových vztahů, celkově životních změn. Je čas na akci a taky na komunikaci, kde je to potřeba, k vyjasnění stávající situace.

Karta radí.👍

Na nic nečekejte a udělejte nějakou akci, ke které jste inspirováni a cítíte uvnitř sebe, že nadešel ten správný čas.

Druhá karta je Přátelství.

Tento týden bude docházet k novým kontaktům, které budou přátelské a přinesou do vašeho života mnoho dobrého. Všímejte si, s kým jste se tento týden seznámili. Může se jednat o osobu, která zůstane nadlouho ve vašem životě. Může se jednat o muže nebo ženu, je to duchovní záležitost a máte spolu spojení z minulého života.
Můžete taky tento týden potkat svou spřízněnou duši. Záleží na vaší víře, a jak jste vibračně na tuto událost připraveni.

Karta radí. 👍

Odpovězte si na dvě otázky:
Jak se cítím v samotě?
Není čas utnout tuto závislost?

Třetí karta je emoce Zamilovanost.

Síla emocí v tomto týdnu a vlny energií, které přicházejí, budou pomáhat osamělým lidem, vibračně ladit na seznamování.
Lidé kteří jsou v partnerských vztazích, ucítí zlepšování ve vzájemném vztahu a rychlé vyčištění případných nedorozumění. I těch, které vázly delší dobu.

Karta radí.👍

Očekávejte, že se budou zlepšovat vztahy a všechno bude do sebe zapadat, tak jak má. Co je nefunkční bude odpadávat, odpojovat se, aby docházelo k novým spojením, která budou v mnohem lepší harmonii.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Přicházejí k nám krásné energie, tak toho využijte a nechte se nést na vlnách lásky.
Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Tento týden se týká velmi silně vztahů. Jak soukromých, tak pracovních. Budou aktivovány vrchní čakry-čtvrtá, pátá, šestá.
To znamená, v srdeční čakře budete vnímat energii, která se postupně posune nahoru a donutí ke komunikaci, abyste se vyjádřili, co doopravdy cítíte. Tím se posune energie výš do třetího oka – šesté čakry a vy si budete zcela jistí tím, co se právě děje.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden:
„Dnes je můj nejoblíbenější den.“❤️

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře