Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 25.5. – 31.5. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 25.5. – 31.5. 😍

První karta je Přitažlivost.

Znamená to, na co myslíme, co cítíme, to přitahujeme. V našem životě se manifestuje to, čemu dáváme svou pozornost. Čím se člověk v myšlení zabývá, to se mu v životě objeví.

Karta radí. 👍

Dávejte si (nejen)v tomto týdnu velký pozor na to, jaké máte myšlenky a jak se cítíte. Pokud chcete, aby vám vyšly vaše plány a nebo se na něco připravujete, tak je potřeba hlídat negativní myšlenky. Uvědomit si je, odstraňovat pochybnosti a okamžitě je otáčet pozitivním směrem. Tím si urychlíte přitáhnutí svých cílů a přání.

Druhá karta je emoce Věrnost.

Tato emoce je spojená s vašim srdcem, takže se bude jednat o pocity v souvislosti ve vztazích, kdy bude toto téma aktuální, ale taky to znamená, zachovávat věrnost ve svých plánech a ve všech srdečních záležitostech.

Karta radí. 👍

Jestliže chcete, aby se vám něco splnilo, musíte být věrni těmto plánům a nebýt s pocity jednou nahoru a jednou dolů. Jednou ano, podruhé ne. Stát si za svým a nedodávat energii pochybností. Jen tak mohou přání růst.

Jestli právě řešíte partnerskou věrnost, tak si budete v tomto týdnu více jistější ve vašem rozhodování. Tato emoce věrnosti je spojená se srdeční čakrou a už nebude možné si něco dále nalhávat. Tato karta říká, že si tento pocit ve spojitosti s partnerem potvrdíte. Budete silně cítit… jestli ano nebo ne.

Třetí karta je emoce Nuda.

Tato emoce je spojená se srdeční čakrou. Je to čas, kdy se nám může zdát, že se nic nehýbe a nic se neděje. Chceme něco rychle vyřešit, aby bylo jasno, ale zdá se nám, že se vše zaseklo.

Karta radí. 👍

Někdy stačí si tento pocit připustit, přestat tlačit na okolnosti, které se zdají, že s nimi nemůžete nic udělat. Toto uvolnění, že věci necháte být, ať se dějí sami, bez vašeho přičinění, způsobí, že se v pravý čas okolnosti dají znovu jako zázrakem do pohybu.

Můžete taky pociťovat určitou úlevu, a jak vás opouští nějaké negativní emocí, které způsobovaly napětí v těle. Cokoliv bude probíhat, tak nepotlačujte tento proces a nechte vše vyplavit. Důvěřujte tomu, dochází k očištění. Každý negativní pocit má svůj důvod a svou příčinu.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám přicházejí energie, které budou vzbuzovat v lidech silné pocity, které budou zasahovat více do hloubky. Přitažlivost, věrnost a nuda je ve spojení se srdeční čakrou, takže budeme konfrontováni sami se sebou.

Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát. Jen je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.

Když cítíte negativní pocity, neznamená to je potlačovat, ale vnímat, co se děje a co se vyplavuje, vždy je to proces uvolnění nějakých prožitků a pročištění těla a mysli.

❤️„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“ 🙏😍❤️

❤️Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
❤️Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
❤️Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
❤️Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Výklad z Magických karet emocí

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře