Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 24. 8.– 30. 8. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 24. 8.– 30. 8. 😍

Je to neuvěřitelné, ale vyšly zase karty pozitivních emocí na vztahy. Dokonce vyšla znovu stejná karta uprostřed Laskavost.

První karta je Zamilovanost.

Je to karta vztahů a taky vztahu sama k sobě. Jestliže řešíte partnerský vztah a nejste si jistí partnerem, tak tato karta jasně říká: Buď cítíte zamilovanost anebo ne. Logika tam nemá místo. Můžete vyjmenovávat stovky kladů dotyčného partnera, ale pokud tam není vášeň a touha, nejste zamilovaní.
Mimochodem vztahy se neřeší, vztahy se dějí. Jsou to srdeční záležitosti. Hlavou se do srdce nedostaneme.
Tento týden jsou výrazné šance na seznamování a vylepšování vztahů.

Karta radí.👍

Ptejte se: „Co mi říká moje srdce?“
Srdci neporučíš. Místo rozebírání partnera, co si přeje on, zkuste rozebrat sebe a zeptejte se sami sebe, co si přejete vy. Mysl vám může odpověď jedno, ale srdce se svými emocemi, vám dá přímou odpověď, která je pravdivá.

Karta se ptá:
Jaké si přejete mít vztahy? Jaké lidi si přejete mít kolem sebe?
A zeptejte se dále a proč?

Druhá karta je Laskavost.

Stejně jako v předešlém týdnu, ten, kdo si intuitivně zvolil dvojku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu je víc než aktuální, chovat se laskavě a ohleduplně, jak k druhým, tak taky sami k sobě.
Nenechat se strhnout okolnostmi a jednat navzdory všemu, podle svého srdce. Řídit se svým instinktem. (Já nevím jak vy, ale já jsem se nečekaně strhnout nechala 🥵)
Emoce laskavost je spojená se srdeční čakrou, tak vás to energeticky bude přitahovat do nitra a budete jednat ze svého srdce.

Karta radí.👍

Zkuste se na situaci podívat z jiného pohledu, než jak se vám právě jeví. Podívejte se z nadhledu, a zeptejte se sami sebe, co vám to sděluje. Pravda je ukrytá pod povrchem.

Třetí karta je emoce Ocenění.

Sebeláska a ocenění sama sebe začíná v první čakře. Je to spojení životní síly a energie. Pokud chybí síla a energie, tak je dobré najít způsob, který vás dokáže dostat zpátky, do vaší síly. Oceňujte sami sebe. Potěšte se čímkoliv, co udělá dobře vaší duši. Nečekejte, až vám tento pocit dodá někdo druhý, taky byste se nemuseli dočkat.

Karta radí:👍

Odpovědi na jakoukoliv otázku najdeme uvnitř sebe. Jestliže budete mít pocit oslabení, můžete se zeptat otázkou: „Co mi ubírá sílu?“ Kdo nebo co mi bere mou energii?“ Kdo vás kritizuje nebo shazuje a neumí ocenit vaše kvality a nechce je vidět?
Ujasněte si priority, co je pro vás důležité, jak ve vztahu osobním, tak pracovním, přátelském.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty emocí Zamilovanost, Laskavost a Ocenění říkají, že to stále pokračuje a tento týden budou opět silné energie, které budou působit na vztahy. Sílí pocity empatie, výraznější vnímání, silnější intuice, budete si ještě více jistější sami sebou. Budete vědět, že vám nikdo nemůže mazat med kolem pusy. Zesílí vnímání pravdy, co ano co ne.

Tento týden se budou napravovat roztržky z minulého týdne. Budete si srovnávat v hlavě určité situace a vztahy, které utrpěly vaší nečekanou reakcí. (Tak já tedy určitě, už si srovnávám…🤔)
V minulém týdnu probíhaly energie ze srdeční čakry směrem k uzemnění a zkrat způsobila emoce Žárlivost v druhé čakře. Tento týden se proces energie emocí ze srdeční čakry přesunou do první čakry s emocí Ocenění. Takže oceňovat, oceňovat neboli sebeláska.

Jsem sama překvapena, že vycházejí především karty s pozitivními emocemi,(v balíčku je to půl na půl, 21 pozitivních emocí a 21 negativních).
To znamená, že energetický příliv vln z vesmíru nás nutí stále navyšovat vědomí a pročisťovat nitro od negace. Proto díky těmto silným energiím dochází k určitému napětí, pociťování nespokojenosti, nečekaným reakcím ve vztazích atd.

Tento rok 2020 je rokem vztahů, tak nás to posunuje právě díky našim reakcím. Kdo je spokojený, je přesně na místě tam, kde má být. Nespokojenost je místo, kde cítíte, že je potřeba se posunout jinam.

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden: Každou sekundu, každou minutu, každý den se mi daří stále lépe.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

Výklad z Magických karet emocí

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře