Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 23.11. – 29.11.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 23.11. – 29.11.

První karta je Přátelství.

Přátelství je nejvyšší forma lásky. Když máte partnera, který je pro vás zároveň přítelem, tak máte velké štěstí. V přátelství nejde o to někoho využívat, nemá to nic společného s tělesnými záležitostmi.

Karta radí. 👍

Přátelství je forma lásky, kdy jste vděční komukoliv, že můžete dávat. Jste tak naplněni láskou, že se o ni musíte podělit, toužíte se vyjádřit. Přátelství je sdílení. Bez výčitek, není to zboží na trhu. Je to cennost, která nepatří do obchodu.

Karta se ptá:

Už jste zažili takové pocity?
Máte takového člověka ve svém životě?
Pokud ano, víte, že jste požehnaní?
Pokud není váš partner zároveň přítelem, co vás spojuje a drží dohromady?

Druhá karta je Obviňování.

Obviňovat druhé za osobní trápení, bolest a utrpení je jako nadávat svému odrazu v zrcadle. Ukazováčkem míříš na druhého, ale čtyři prsty ukazují na tebe.
My sami jsme jen zrcadlem, v kterém se vše odráží. Pomíjivý život se šťastnými a nešťastnými okamžiky.

Karta radí. 👍

Jsme součástí existence. Osobní transformace je umění proměnit a transformovat to zlé v dobré. Je to jako vzít hadí jed, vyrobit z něj sérum, které se stane zázračným lékem, pro záchranu života.
Je to transformace pohledu na dobro a zlo.

Třetí karta je Štěstí.

Co je to štěstí?
Láska, mír, hojnost, zdraví, přátelství, krása, moudrost, nadšení, radost, odvaha, harmonie, kreativita, procitnutí, plynout s proudem, vděčnost, požehnání…

Karta radí: 👍

Zeptejte se sami sebe, co je právě teď pro vás štěstí?

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty emocí Přátelství, Obviňování, Štěstí sdělují, že v tomto týdnu přicházejí opět velmi silné transformační energie, které budou aktivovat a otevírat třetí, šestou a sedmou čakru. Tyto silné energie pomáhají čistit a vyplavovat uložená trápení, spojená s určitými lidmi.

Odložte obviňování a transformujte pohled, který vám umožní dojít k pochopení, proč se vám to stalo. Dojde k usmiřování, ať už fyzickému nebo pocity vnitřního smíru. Když se vám to podaří, budete zaplaveni barevnou fontánou duhy a okamžiků štěstí.

Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.

„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A afirmace na tento týden:
„Vítám každé řešení, které mě vede ke štěstí.“ ❤️🙏🍀

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře