Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 21.12. – 27.12.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují
na týden od 21.12. – 27.12.
První karta je Přitažlivost.
Začátkem týdne si dejte pozor na vaše myšlenky a na to, jak se cítíte. Vědomě se snažte negativní pocity přetáčet, abyste se znovu cítili dobře. Najděte si cokoliv, co vám dokáže změnit náladu.
Karta radí. 👍
Tento týden je velmi důležitý a vaše pocity a tím i vaše vibrace budou aktivovat a přitahovat nové situace do vašeho života. Myslete jen na dobré a představujte si jen optimistické a pozitivní věci ve vašem životě. Nenechte se stáhnout do negace.
Druhá karta je Štěstí.
Střed týdne je ve znamení štěstí. Budou se dít zázraky. I takové, co nejsou na první pohled zřejmé. Budou skryté a v nečekaný čas se zjeví.
Karta radí. 👍
Pokud se připravujete na nějaké životní změny, jděte bez obav do toho. Stojí při vás štěstí. Je to čas příznivých rozhodnutí a nových začátků. Zhmotní se vaše přání.
Třetí karta je Obavy.
Za každých okolností se nenechte ovlivnit a strhnout nějakou negací, ale udržujte si optimistický rozhled. Každou obavu nebo úzkost okamžitě smažte. Jsou silné energie, proto dbejte na čisté a optimistické myšlenky.
Karta radí: 👍
Negativní okolnost nebo pocit můžete v rychlosti změnit. Místo konfliktu se tomu zkuste zasmát. Stačí změnit pohled a mít nadhled. Všechno bude dobré.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Přitažlivost, Štěstí a Obavy sdělují, že v tomto týdnu si máme udržovat pozitivní vibrace. Seberte odvahu, převezměte zodpovědnost za to, kdo jste a žijte svou vlastní pravdu. Ti, kdo znají sami sebe, mají sílu, která dává křídla. Čtvrtá, šestá a sedmá čakra znamená láska a víra vytváří zázraky. Jen nemějte žádné obavy.
Nejsi tady náhodou a nikdo jiný tě nemůže nahradit.
Máš tady své nezastupitelné místo, které je důležitou součástí celku.
Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
A afirmace na tento týden:
„Moje štěstí začíná právě teď a v tomto okamžiku si vytvářím svůj úžasný svět. Moje přání se právě plní a začíná se zhmotňovat.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤🥰
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře