Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 20.7. – 26.7. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 20.7. – 26.7. 😍
A protože dnes máme Novoluní, tak taky jeden mocný rituál.

První karta je Pochybnost.

Když chybí některé indicie u nějaké situace, záležitosti atd. může to vyvolat pocity pochybnosti. Člověk si není stoprocentně jistý a něco mu k pocitu jistoty chybí. Nestojí nohami pevně na zemi a nechce si připustit fakta, která leží přímo před jeho očima.
Jak se otevře pohled po určité zkušenosti, tak tyto fakta uvidíte a sami se bude divit, proč jste si to nechtěli připustit, co bylo na první pohled zřejmé.
Pochybnosti signalizují, že záležitost není taková, jak ji očekáváte. Čím dříve si to připustíte, tím dříve si nebudete nic nalhávat a podíváte se pravdě do očí.

Karta radí.👍

Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi …jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá přijmout fakta a změnit myšlenky optimistickým směrem.

Druhá karta je Obavy.

Kdo si zvolil intuitivně kartu dvě, tak tato karta sděluje a ptá se.
Z čeho máte obavy do budoucna?
Co vás zneklidňuje, že by se mohlo stát?
Proč by se to mělo stát?
Čím jste si nejistí?
Co způsobuje ve vaší mysli neklid?
Obavy jsou vždy myšlenky spojené se strachem a nejistotou na situace, které teprve nastanou. Kdy člověk ještě neví, jak věci dopadnou, a dělá si starosti.
Obavy jsou ve spojení s šestou čakrou, to je třetí oko a souvisí to s naší vírou. Pokud je člověk o něčem přesvědčený a je si stoprocentně jistý, že to tak je, to je silné přesvědčení a tak vlastně věří. To je ta víra.
A jak známo, co si myslíme, čemu věříme a co cítíme, to přichází do našeho života.

Karta radí. 👍

Je důležité, kdykoliv přepadnou obavy, nejistoty nebo strach, položit si sám sobě otázku. Čeho se bojím?
A na otázky si odpovídat. Tím začnete obavy vymazávat z vaší mysli.
Správně položená otázka je jako guma, kterou vymažete jakoukoliv negativní myšlenku nebo přesvědčení.
A na uvolněné místo zapsat nové přesvědčení, s pozitivní energií.

Odpovědi na jakoukoliv otázku najdeme uvnitř sebe. Jestliže budete mít pocit oslabení, můžete se zeptat otázkou: „Co mi ubírá sílu?“ Kdo nebo co mi bere mou energii?“

Třetí karta je emoce Radost.

Radost vzniká v první čakře a proniká přes druhou a třetí čakru směrem do srdeční čakry. Tam se usídlí a my si můžeme užívat nádherného pocitu potěšení. Radost může přijít nečekaně a může nás v tomto týdnu překvapit. Můžeme si jí taky naplánovat, můžeme si ji vytvářet a různě s tímto pocitem experimentovat.

Karta radí. 👍

Jestliže dlouhodobě člověk necítí radost a nemá vyhlídku do budoucna, na co by se těšil, mohou přijít myšlenky, které navádějí, že život postrádá smysl a mohou přijít deprese. Je nutné změnit myšlení a začít v životě věci dělat jinak, než byl člověk doposud zvyklý.
Je velmi dobré pro duševní zdraví, dělat si malé a velké plány do budoucna a najít si něco na co se můžete těšit, pro krátkodobé i dlouhodobé období.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Tento týden se mnohým lidem vyjasní něco, o čem měli delší dobu pochybnosti a zároveň obavy, že se tak stane. Pokud k tomu dojde, tak se vše promění a to o čem jste nechtěli slyšet a nechtěli vidět, vám pomůže v posunu k dalšímu uvědomění. Dojde k velké úlevě a k velkému posunu pocitů směrem k radosti.

Dnes je velmi silné Novoluní a zázračný čas na rituály, pročištění našeho vnitřního prostoru a zbavení se všech pochybností a obav.
Magické karty emocí daly opět najevo, co je potřeba v tomto týdnu udělat a co je aktuální.

Můžete si udělat velmi silný a mocný rituál z bílé magie.

Napište si na list papíru vlastní rukou tento text:

Ve jménu mého vyššího Já, Božské podstaty mojí duše i celé mé bytosti, tímto ruším všechny své minulé, přítomné i budoucí smlouvy a dohody, které byly učiněny s temnými silami a egregory, čímž jsou zcela vymazány z reality se všemi jejich důsledky. Zároveň tímto ruším mnou učiněný slib chudoby a poslušnosti. (pokud jste pokřtění, máte to tam)
Zneplatňuji i veškeré přísahy, sliby a služby, ke kterým jsem se kdy zavázal(a).ˇ
Od tohoto okamžiku jsem na věky věků svobodnou a suverénní bytostí světla.

Datum a podpis.

Zapalte si svíčku a text třikrát po sobě pevně a rozhodně přečtěte a pohlédněte občas vzhůru, jako když se díváte do nebe. Pak si toto silné rozhodnutí uschovejte na nějaké místo a obřad si můžete každý rok zopakovat.
Pokud budete chtít, text si můžete upravovat podle svého tak, aby byl stvořený na míru přesně pro vás.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden:

Jediný život, který mám, je tady a teď. Všechno ostatní je útěk do vzpomínek minulosti nebo do iluze budoucnosti. Právě teď přichází něco krásného a nového do mého života.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře