Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 20.4. – 26.4. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 20.4. – 26.4. 😍

První karta je emoce Láska. ❤️

Láska je spojená s Pravdou. Tato karta vám ukazuje, kde máte hledat Pravdu. Ne to, co slyšíte a vidíte, ale hledejte tam, kde máte své srdce. Co vám sděluje vaše duše a vaše intuice. Nenechte se oklamat svými smysly. Pouze šestý smysl je radar na Pravdu. A taky vaše srdce, které vždy ví. Stačí jen naslouchat.

Karta radí.👍

Jestliže tento týden něco řešíte v souvislosti s láskou a vztahy, nenechte se ovládnout emocemi, ale nahlédněte hlouběji do svého nitra a připusťte si pravdu. Ano pravda je občas spojená s bolestí, ale je zároveň osvobozující.

Druhá karta je emoce Zamilovanost. 🥰

Je to karta vztahů a taky vztahu sama k sobě. Jestliže řešíte partnerský vztah a nejste si jistí partnerem, tak tato karta jasně říká: Buď cítíte zamilovanost nebo ne. Logika tam nemá místo. Můžete vyjmenovávat stovky kladů dotyčného partnera, ale pokud tam není vášeň a touha, nejste zamilovaní.

Karta radí. 👍

Srdci neporučíš. Místo rozebírání partnera, co si přeje on, zkuste rozebrat sebe a zeptejte se sami sebe, co si přejete vy.

Třetí karta je emoce Lítost. ☹️

Je to velmi destruktivní emoce, která oslabuje imunitu a ukrádá energii. Je nutné si uvědomit, co způsobuje lítost a proč. Je prospěšné se dostat po emoční stupnici směrem nahoru a dostat ze sebe vztek a hněv. Lítost je totiž potlačovaný vztek a zlost na určitou situaci nebo člověka.

Karta radí. 👍

Dostaňte tyto negativní energie z těla ven. Někdy stačí promluvit si s někým, komu důvěřujete a můžete se svěřit, s tím, co vás štve nebo trápí.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?

Karty nám opět ukazují, kde máme zaměřovat pozornost A to pokračuje stále stejně… všechny tři emoce jsou v srdeční čakře. Ladit na dobré pocity a udržovat si vnitřní rovnováhu.
A emoce, které jsou s energiemi hněvu, lítosti nebo smutku, zpracovat a vypustit z těla. A jak?

Představte si to třeba jako pečení dorty.
V těle máte mísu, do které chcete dát ingredience. Chutnal by vám dort upečený ze smutku, lítosti a hněvu?
Tak si představte, že tu mísu vysypáváte třeba do koše a berete si nové ingredience. Nasypte do mísy obsah sáčku s láskou, zamilovaností, vděčností a důvěrou. Rozpalte to pořádně a dejte upéct. Nastavte si čas a počkejte, až to cinkne, tak bude hotovo.
Uvidíte, že takový dort s láskou pečený, bude každému moc chutnat. A navíc vás dotyčný ocení, jak jste skvělá. A pokud tam nikdo takový není, kdo by vás ocenil, tak no a co. Snězte si tu úchvatnou dortu jenom vy a oceňte se sama, jak jste úžasná.
.
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Chce to jen nějaký čas.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře