Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 2.11. – 8.11. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 2.11. – 8.11. 😍

První karta je Úleva.

První dny týdne bude docházet k přepnutí. Díky dlouhodobému tlaku najednou dojde k pocitům úlevy. Tělo reaguje spontánně a přepíná z tlaku, do uvolnění. Berte to jako samočistící proces těla, který zabraňuje přetlaku a zkratu.

Karta radí. 👍

Využijte čas k plánování a netlačte na pilu. Nenechte se vyvést z klidu a snažte se každý pocit stresu vyplavovat z těla aktivitou, která vám dělá dobře, jak na těle, tak na duši.

Druhá karta je Štěstí.
Je čas začít aktivovat štěstí. Věřit na štěstí, přát si štěstí, myslet na štěstí…budete mít štěstí.

Karta radí. 👍

Naslouchejte vlastnímu životu. Hledejte jeho hluboké tajemství. Hledejte ho v nudě i v bolesti, stejně jako v radosti a štěstí, v dotecích, ve vůni. Hledejte jeho posvátné utajené srdce, protože při posledním ohlédnutí pochopíte, že všechny okamžiky byly důležité a že život je dar. Frederick Buechner

Třetí karta je Bezmocnost.

Tato emoce je spojená s první čakrou a znamená to mimo jiné, ztratit pevnou půdu pod nohami. Je důležité “vidět“ svůj svět optimisticky, bez ohledu, co je aktuálně kolem vás. Věřte ve vyšší síly, které mají okolní situaci plně pod kontrolou. Uklidněte se větami: Vše jde dle božího plánu. Vše je tak, jak má být. 🙏
Věřte v sílu svého ducha…vyššího Já a věřte své duši. ❤️

Karta radí.👍

Situace kolem nás ukazuje, co je uvnitř nás. Tam venku to změníme změnou vibrací uvnitř sebe. My sami se rozhodujeme, jak se chceme cítit a my si můžeme vědomě zvolit své pocity.
Ten kdo se cítí bezmocný, znamená, že se vzdal své síly, své moci. Najděte svou vnitřní sílu, je uvnitř vás. Nikdo jiný to za vás nemůže udělat.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty emocí Úleva, Štěstí a Bezmocnost sdělují, že v tomto týdnu budou gradovat přetlaky, do formy pocitů úlevy.
Budou probíhat energetické skoky, kdy můžeme pociťovat až euforie štěstí a vidět situaci kolem sebe jen jako děj filmu, který se blíží ke konci.

Pro mnohé lidi bude problikávat skokové vnímání, jiným pohledem. Víc a více bude lidmi vnímáno, kde je Pravda.

Zaměřte se na svůj osobní život a snažte se nenechat se stahovat okolní negací. Teď je důležité ladit a navyšovat osobní pozitivní vibrace.
Vše je o našich vibracích a posunu vědomí směrem k vibracím Lásky, Míru a Osvícení.

Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k lámání těchto negativních energetických vln. Je to proces uvolňování prostoru, pro energii vyšších vibrací.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje moje vnější realita.

„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A afirmace na tento týden: „Všechno se řeší k mé naprosté spokojenosti.“😍❤️👍

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden. 😍❤️🥰🙏
Mějte se krásně a opatrujte se.

S láskou Milena ❤️

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci/

Není k dispozici žádný popis fotky.
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře