Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 19.10. – 25.10. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 19.10. – 25.10. 😍
První karta je Žárlivost.
Začátkem týdne bude probíhat uvolňování energie žárlivosti, závisti a podobné pocity, s tím spojené. Jsou to emoce nespokojenosti, které se týkají, že něco nejde podle našich představ. Tím se člověk dostává do nižších vibrací, kde se aktivují další negativní pocity. Urputné touhy a žádostivost, které trvají déle než je zdrávo, mohou dovést až k depresí.
Karta radí.👍
Emoce Žárlivost je ve druhé čakře a je důležité tento pocit posunout vibračně výše a to tím, dokázat si rozebrat a zpracovat příčinu tohoto pocitu a získat tak úlevu.
Druhá karta je Deprese.
Ten, kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že negativní okolnosti a myšlenky můžou zapracovat na stažení životní energie až ke dnu. Proto se v tomto stavu říká, jsem na dně. Je důležité si uvědomovat, jak se cítíte, jestli nedochází k celkové apatii, kdy nic nebaví a schází životní síla.
Karta radí. 👍
Je to geniální stopka naší duše!
Je důležité se ptát: Kam zmizela moje energie? Jsou to i stavy zoufalství, hněvu, úzkostí, které blokují plynulý tok energie.
Deprese zastavuje pohyb vpřed a vyřazuje člověka z provozu.
Deprese se dostavuje v reakci na vnější a vnitřní konflikty.
Je čas se zeptat, co vám tyto pocity sdělují a co je potřeba v životě změnit.
Deprese je ve spojení se sedmou čakrou, která je na vrcholku temene hlavy. Představte si, že právě tam je uzavření proudu energie, díky tlaku negativních myšlenek v hlavě.
Je potřeba pročistit myšlenky a „otevřít“ znovu blokovanou čakru.
K tomu je prospěšná meditace, vizualizace, práce s energií a představivost.
Třetí karta je Úleva.
Tato emoce je spojená s třetí čakrou, oblastí žaludku. V tomto místě si zpracováváme emoce a záleží na nás, jak jsme schopni je „strávit“.
Karta radí: 👍
Je důležité naučit se negativní emoce zpracovat tak, že je vibračně posuneme do čtvrté čakry, tedy srdeční a tam už dokážeme jednat s laskavostí, pochopením a soucitem. Záleží jak jsou v žaludku zpracovány a jestli se chceme například užírat anebo být v klidu a pociťovat úlevu.
A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍
Karty emocí Žárlivost, Deprese a Úleva nám sdělují, že v tomto týdnu přicházejí opět silné energie, které budou aktivovat uložené emoce, z minulých dob a prožitků.
Je čas dalšího energetického pročišťování. Mnoho lidí si sáhne až na dno.
Tento vynucený čas zastavení je z energetického pohledu a spirituálního vývoje zároveň velmi prospěšný. Ikdyž to teď tak nevypadá, mnoho lidí to ocení a zhodnotí jako pozitivní, ale až zpětným pohledem v čase.
Jsou to energie, které budou aktivovat: Co cítím? Čemu věřím?
Zaměřte se na svůj osobní život a snažte se nenechat se stahovat okolní negací. Teď je důležité ladit a navyšovat osobní pozitivní vibrace.
Záleží, jak se právě cítíte. To znamená, například, jestli jste vibračně úplně dole, v apatii, depresi, tak vám nepomůžou jen pozitivní větičky, ale je potřeba navýšit energii hněvu. Ten vás nakopne a dodá sílu a odvahu začít jednat.
Stejně jako mají emoční karty stupnici emocí, tak je i světově známá stupnice vědomí od Davida Hawkinse. Je to vnitřní energetická a duchovní práce neboli vibrační posun.
Vše je o našich vibracích a posunu vědomí směrem k vibracím Lásky, Míru a Osvícení.
Procházíme velmi silnými energetickými proudy transformace a dochází k aktivaci negativních energií.
Tím dochází k pročišťování těchto energií a uvolňování prostoru pro energii vyšších vibrací.
Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.
❤️A afirmace na tento týden: „Silou svých myšlenek přivádím své tělo do stavu rovnováhy a harmonie.“
Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře