Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 17. 8.– 23.8. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 17. 8.– 23.8. 😍

První karta je Věrnost.

Tato karta sděluje, že nejdůležitější je zůstat věrný sám sobě, svým hodnotám a víře. Je to věrnost našim snům a přáním. Nikdy se nevzdávat, když se okolnosti na chvíli změní a nemusí právě jít směrem, jak bychom chtěli my.

Karta Věrnost se týká jak partnerských vztahů, tak i vztahu sama k sobě. Pokud jste si jistí láskou ve vztahu a přijdou nějaké komplikace, tak je to jako když by se loď v bouři na chvíli potopila a přelije ji vlna. Loď je natolik silná, že bouři překoná a pluje v klidu dál.
Věrnost je ve spojení se 4. čakrou, tedy srdeční. Pocity věrnosti rozum neošálí. Věrnost jde vždy přes srdce. Tato věrnost v jistotách sama k sobě, dodává vaši duši pocit klidu a míru. Nasloucháte svému srdci, které napovídá, co ano a co ne. Jste si jistí sami sebou, čím dál, tím více.

Karta radí.👍

Ujasněte si priority, co je pro vás důležité, jak ve vztahu osobním, tak pracovním, přátelském.

Karta se ptá:
Jaké si přejete mít vztahy? Jaké lidi si přejete mít kolem sebe?
A zeptejte se dále a proč?

Druhá karta je Laskavost.

Ten, kdo si intuitivně zvolil dvojku, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu je víc než aktuální, chovat se laskavě a ohleduplně, jak k druhým, tak taky sami k sobě.
Nenechat se strhnout okolnostmi a jednat navzdory všemu, podle svého srdce. Řídit se svým instinktem.
Emoce laskavost je spojená se srdeční čakrou, tak vás to energeticky bude přitahovat do nitra a budete jednat ze svého srdce.

Karta radí. 👍

Zkuste se na situaci podívat z jiného pohledu, než jak se vám právě jeví. Podívejte se z nadhledu, a zeptejte se sami sebe, co vám to sděluje. Pravda je ukrytá pod povrchem.

Třetí karta je emoce Žárlivost.

Může tady být něco, co vám vadí a trvá to již delší dobu. Přestože to bylo lehce potlačováno a nechtěla jste se tím zaobírat, teď se to otevře, donutí vás to reagovat a zaujmout nějaký postoj.

Karta radí:👍

Nepopírejte své pocity. Budete mít mnohem větší jasno v rozhodování a budete si jistější, co ano a co ne.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty emocí Věrnost, Laskavost a Žárlivost říkají, že přichází tento týden opět silné energie, které budou působit na vztahy. Sílí pocity empatie, výraznější vnímání, silnější intuice, ještě více jistější sami sebou.
Budete vědět, že vám nikdo nemůže mazat med kolem pusy. Zesílí vnímání pravdy, co ano co ne.

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden:
„Pro všechny své nápady a plány si přitahuji do života právě ty správné lidi.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍❤️🥰🍀
S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře