Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 15.6. – 21.6. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 15.6. – 21.6. 😍

První karta je Ocenění.

Sebeláska a ocenění sama sebe začíná v první čakře. Je to spojení životní síly a energie. Pokud chybí síla a energie, tak je dobré najít způsob, který vás dokáže dostat zpátky, do vaší síly. Oceňujte sami sebe. Potěšte se čímkoliv, co udělá dobře vaší duši.

Karta radí. 👍

Odpovědi na jakoukoliv otázku najdeme uvnitř sebe. Jestliže budete mít pocit oslabení, můžete se zeptat otázkou: „Co mi ubírá sílu?“ Kdo nebo co mi bere mou energii?“

Druhá karta je Štěstí.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je příhodná doba navázat vztah se svým nitrem.
Emoce štěstí je spojena s vírou. Tato emoce dodává sílu, energii a víru, že vše bude dobré a jste pod ochranou.

Karta radí. 👍

Udržujte si optimistický pohled. Cokoliv máte rozjednáno, jděte bez obav do toho. Věřte a důvěřujte, vesmír stojí při vás a kryje vám záda. Tento týden budete mít štěstí a bude vám vše vycházet podle vašich představ.

Třetí karta je emoce Zamilovanost.

Je to karta vztahů a taky vztahu sama k sobě. Jestliže řešíte partnerský vztah a nejste si jistí partnerem, tak tato karta jasně říká: Buď cítíte zamilovanost anebo ne. Logika tam nemá místo. Můžete vyjmenovávat stovky kladů dotyčného partnera, ale pokud tam není vášeň a touha, nejste zamilovaní.
Mimochodem vztahy se neřeší, vztahy se dějí. Jsou to srdeční záležitosti. Hlavou se do srdce nedostaneme.

Karta radí. 👍

Ptejte se: „Co mi říká moje srdce?“
Srdci neporučíš. Místo rozebírání partnera, co si přeje on, zkuste rozebrat sebe a zeptejte se sami sebe, co si přejete vy. Mysl vám může odpověď jedno, ale srdce se svými emocemi, vám dá přímou odpověď, která je pravdivá.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? 😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám přicházejí krásné energie, které se budou opět týkat vztahů. Není to nic překvapujícího, jsme v roce dvojek a nul, takže čištění a rovnováha jing a jang. Všechno začíná zapadat do sebe a uspořádává se do harmonie.

Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát.
Tento týden padá z nebe štěstí. Budou taky padat velké výhry v loteriích. Můžete pokoušet štěstí. Tento týden bude poletovat hodně zlatých mušek, tak mohou přiletět i k vám. 🍀

Jen je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, všechno jde správným směrem.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně, šťastně a úžasně. 😍❤️🤩🍀

S láskou Milena ❤️

Potřebujete mít větší jistotu a klid na duši? Tak se netrapte a nechte si udělat výklad z karet emocí. Získáte pocit důvěry, zamilovanosti a úlevy.

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře