Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 13.7. – 19.7. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 13.7. – 19.7. 😍

První karta je Optimismus.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu jedna, tak mu tato karta sděluje, že v tomto týdnu je přímo nutné změnit pohled a nenechat se ovlivnit tím, co slyšíme a co vidíme.
Vidět vše kolem nás optimisticky a dodávat sami za sebe energii optimismu. Tak budeme tuto energii navyšovat.
Jak uvnitř, tak navenek.
Tato emoce je spojená s 6. čakrou a to je víra.

Karta radí.👍

Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi, jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá, změnit myšlenky optimistickým směrem.
Je to neustálá práce s myšlenkami a uvědomování si, na co právě myslíte. Když změníte směr myšlení, dokážete sami sebe zklidnit. To, jak se cítíte, je výsledek toho, na co myslíte.

Druhá karta je Ocenění.

Sebeláska a ocenění sama sebe začíná v první čakře. Je to spojení životní síly a energie. Pokud chybí síla a energie, tak je dobré najít způsob, který vás dokáže dostat zpátky, do vaší síly. Oceňujte sami sebe. Potěšte se čímkoliv, co udělá dobře vaší duši.

Karta radí. 👍

Odpovědi na jakoukoliv otázku najdeme uvnitř sebe. Jestliže budete mít pocit oslabení, můžete se zeptat otázkou: „Co mi ubírá sílu?“ Kdo nebo co mi bere mou energii?“

Třetí karta je emoce Nejistota.

Kdo si intuitivně zvolil kartu tři, Tak mu tato karta sděluje, že pokud pohled na budoucnost přináší pocit nejistoty, je dobré se sama sebe zeptat, proč si to myslíte.

Karta radí.👍

Položte si magické otázky, které vám změní vaše vnitřní přesvědčení a pocity, který s ním souvisí. Odpovězte si na tyto otázky a ucítíte změnu.

❤️Proč se cítím nejistá?
❤️Proč se kvůli tomu cítím nejistá?
❤️Čeho se obávám?
❤️Věřím tomu?
❤️Proč tomu věřím?
❤️Z čeho mám strach?
❤️Co by se stalo, kdybych tomu přestala věřit?

Tyto otázky můžete použít na jakýkoliv pocit.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Přicházející energie optimismu v nás aktivuje i nějaké zastaralé pocity až k pesimismu, který je protipólem optimismu. Pokud budete v prvních dnech tohoto týdne pociťovat nějaké rozladění, jen si to uvědomte, že se jedná o čistění vašeho vnitřního prostoru a vyplavují se z vás tyto energie ven.

Udržujte svou rovnováhu tím, že sami sebe oceňujte a chovejte se k sobě laskavě. Ocenění souvisí s první čakrou, tak je potřeba se uzemňovat, to znamená nenechat se například stáhnout do nějakých konfrontací s druhými lidmi, a zachovávat klid a rozvahu.

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.
Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila? To jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna modlitba na tento týden: Děkuji ti Bože, že všechno, co do mého života přichází je pro mé dobro, i když to nemusím hned vidět. Vím, že všechno bude dobré.🙏❤️🥰

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně, opatrujte se a buďte šťastni. 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře