Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 13.4. – 19.4. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 13.4. – 19.4. 😍

První karta je emoce Nejistota.

Jestliže vás přepadnou pocity nejistoty, je dobré si zadat otázky, s čím jsou tyto pocity spojené. Dám příklad, jak tyto pocity mohou vypadat.
Představte si řeku, kde protéká čistá a průhledná voda.
Když zaprší, řeka se zakalí a chvíli trvá, než se stane voda znovu průzračnou.
Pocity nejistoty jsou jako kal, který je usazený na dně. Když se zvedne hladina emocí, rozvíří se a zaplaví na chvíli tělo a mysl.

Karta radí. ❤️

Dejte si čas. Pozorujte své pocity a ptejte se sami sebe, z čeho tyto pocity pramení. Stejně jako řeka se sama pročistí a nečistota si odplaví, tak i vy můžete pozorovat, jak se pocity odplavují a vaše mysl a tělo se zklidní a pročistí.
Všechno je dočasné. Nic netrvá věčně.

Představte si, jak vámi od shora dolů, přes temeno hlavy, prochází proud pozitivní energie a protéká celým vaším tělem. Zaplavuje každičkou buňku a nabíjí vás jistotou a vírou, že všechno dokážete zvládnout.

Druhá karta je emoce Očekávání.

Emoce očekávání je spojená s šestou čakrou, která souvisí s vírou. Zhmotňuje se to, co očekáváte a je důležité, jaké pocity s tím máte spojené. Myslete jen na dobré a každý pocit obavy zrušte a nerozvíjejte ve své mysli.
Jak odstranit obavy?

Karta radí.❤️

Představte si obavy jako myšlenkové bubliny. Když se jí dotknete, bublina praskne a zmizí.
Nebo si je představte jako věty, které jsou napsány na tabuli. Vezmete houbu a smažete je.
Čím častěji si to dokážete představovat, tím rychleji to mysl dokáže zpracovat.
Později už stačí zadat na dotěrné myšlenky příkaz: Zrušit! Smazat!
A mysl uposlechne váš příkaz.

Třetí karta je emoce Laskavost.

Ten, kdo si intuitivně zvolil trojku, tak mu tato karta sděluje, že je důležité si stále uvědomovat: „Na co myslím, to přitahuji.“ Laskavost je ve spojení se srdeční čakrou. Co cítíte ve svém srdci?

Karta radí. ❤️

Neustále se ladit na dobré pocity. Zaměřovat se na sebe sama a být k sobě laskavá. Když nebudete v pohodě vy, bude se to odrážet ve vašem okolí.
Tato karta vyšla jako třetí a má tedy souvislost s budoucností. Budoucnost tvoříme v přítomnosti. Proto si neděláme žádné starosti s tím, co bude a užíváme si to, co je teď.
Pokud si cokoliv plánujete, tak jen s pozitivními myšlenkami, bez pochybností a obav. Snažte se co nejlépe využít aktuální situaci k tomu, abyste se cítili příjemně a radostně.

Jestliže se cítíte nejistě a vidíte aktuální situaci s pochybnostmi, jaká bude budoucnost, tak vás tato karta nabádá, změnit myšlenky optimistickým směrem.
Je to neustálá práce s myšlenkami a uvědomování si, na co právě myslíte. Když změníte směr myšlení, dokážete sami sebe zklidnit.
To jak se cítíte, je výsledek toho, na co myslíte.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden? ❤️

Karty nám opět ukazují, kde máme zaměřovat pozornost. A to pokračuje stále stejně…udržovat pozornost v oblasti čtvrté a šesté čakry. Oblast srdce a centrum našeho čela.
Karta Nejistota, Očekávání a Laskavost radí stále být ve spojení se srdeční čakrou a třetím okem, tedy láskou a vírou. Držte se láskyplných myšlenek.

Můžete si představovat, jak vámi prochází od temene hlavy přes celé tělo světelný proud Lásky. Kdykoliv se budete cítit oslabeně nebo nejistě, tak se na chvíli zastavte a dopřejte si alespoň na chviličku tuto vizualizaci.

Udržujte si dobré frekvence vašeho těla. Nenechte se rozladit. Můžete si představit své tělo jako kytaru.
Světelné sítě nervů vašeho těla jsou jako struny, které když jsou ve správných frekvencích, vydávají příjemné tóny.
Hlídejte si své struny, ať nejsou moc napnuté, ale ať pruží tak akorát. Když začnou vydávat ostré tóny, tak povolte strunám tlak.
Když ucítíte napětí, najděte způsob, jak se uvolnit.
Je to prevence a kontrola, aby vám struny nepraskly.

Každá kytara má taky svou duši, tak o ni pečujte.
Buďte ke své kytaře laskaví.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.

A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.
Chce to jen nějaký čas.

Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře