Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 10.8.– 16.8.

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 10.8.– 16.8. 😍

První karta je Očekávání.

Co očekáváte v tomto týdnu?
Když něco očekáváte, tak je to zároveň spojeno s vaším přesvědčením a s vaší vírou. Jestli je pro vás v tomto týdnu něco důležité a čekáte, že by to mělo vyjít, tak si můžete otestovat, jak je na tom vaše přesvědčení a víra, ve spojení s touto situací, přáním…atd.

Když vám to nevyjde, můžete si být jistí, že vaše podvědomé přesvědčení je v rozporu s tím, co si přejete a co si myslíte na vědomé úrovni.

Karta radí.👍

Naše přesvědčení tvoří naší realitu. Cokoliv nefunguje podle našich představ, tak jsou bloky na podvědomé úrovni. Tam je potřeba udělat změnu a pracovat s energií.

Utište šotka pochybností zázračnou otázkou: „Jaké by to bylo, kdyby…? A doplňte si sami podle toho, co si představujete a přejete.

Karta se ptá:

V jaké konkrétní oblasti se cítíte nejistí?
Proč si to myslíte?
Jak to můžete zlepšit?

Druhá karta je Důvěra.

Když se pouštíme do něčeho nového, jediný smysl má jít do toho naplno. Věty typu, zkusím to a pak uvidím, mají minimální sílu. Končí to většinou tak, že si člověk řekne, já to tušil, že to nevyjde.
Je to například jako se sázením na zahradě. Buď zasadíte semínka zeleniny nebo kytiček, s naprostou jistotou a důvěrou, že zelenina vyroste nebo budete plní pochybností, jestli bude dost slunce, jestli nebude hodně pršet…atd.

Karta radí. 👍

Důvěřujte, že je všechno podle vesmírného plánu a vesmír miluje a podporuje hojnost a růst. Věřit a spolupracovat s vesmírem se vyplatí a hlavně je život mnohem jednodušší.

Třetí karta je emoce Zamilovanost.

Tento týden budete ve vztazích vnímat dobré energie. Kdo si vybral kartu tři, tak prožije ve vztahu něco velmi příjemného a ten kdo nemá partnera, tak se rozhlížejte kolem sebe. Jsou příznivé energie na seznamování.

Karta radí:👍

Klidně se vrhněte na seznamku. Záleží však na vašem očekávání a vaší důvěře. Je to jako s tím sázením semínek kytiček a zeleniny. Buď do toho půjdete natěšeně a naplno, že tam na vás čeká ten pravý partner nebo s větou zkusím to a uvidím…😍

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty emocí Očekávání, Důvěra a Zamilovanost říkají a doporučují: začněte týden s ujasněním, co tento týden chcete, aby se vám podařilo.
❤️ Vytvořte semínko přání.
❤️ Pak ho s naprostou důvěrou pomyslně zasaďte do úrodné země.
❤️ Vyšlete mu energii slunce v podobě lásky a zamilujte se do stavu, že už se to splnilo.
❤️ Uklidněte vnitřního šotka a dodávejte svému přání vláhu, větou: Jaké by to bylo, kdyby…
❤️ A představujte si do nejmenších detailů, že už to je…dejte do toho emoce. 🥰😍💖🤩🥳

Zadívejte se pozorně na karty, v jakém pořadí leží, a nechte je na sebe intuitivně působit. Nalevo karta symbolizuje minulost, uprostřed je přítomnost a napravo je budoucnost. Zadejte si otázku, co potřebujete právě vědět.

Jaká myšlenka se vám v hlavě objevila?
Tak to jste dostali odpověď.

Je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“

Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

A jedna afirmace na tento týden: „Věřím síle svého přání.“

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, všechno je a bude dobré.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.
Mějte se krásně a opatrujte se a přeji vám🙏ať se splní vaše přání 😍❤️🥰🍀

S láskou Milena ❤️
https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci/

Výklad z magických karet emocí

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře