Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 1.6. – 7.6. 😍

Vzkaz Magických karet emocí a co nám sdělují na týden od 1.6. – 7.6. 😍

První karta je emoce Spokojenost.

Jestli máte nějaké otevřené věci a čekáte na výsledek, tak vše dopadne dobře, k vaší spokojenosti. Může se jednat i o záležitosti starší, tento týden se dozvíte o posunu anebo přímo uzavření záležitosti, směrem k dobrému. V tomto týdnu se budou i nové věci, záležitosti, situace v oblasti vztahů, práce i zdraví vyvíjet správným směrem a půjde vše s lehkostí.

Karta radí. 👍

Můžete se zabývat svými přáními na tento měsíc. Představujte si je, vizualizujte si je a prožívejte, jak se budete cítit, až se splní. Uvědomte si případné negativní myšlenky nebo pocity, odstraňujte pochybnosti a okamžitě je otáčejte pozitivním směrem. Tím si urychlíte přitáhnutí svých cílů a přání.

Druhá karta je emoce Hněv.

Tato emoce je spojená s třetí čakrou, to je oblast nad pupkem a je to sídlo emocí. Odtud pochází i strach ze života, nedostatek odvahy, žárlivost, vnitřní neklid, nespokojenost, výbušnost, podrážděnost…jestli ucítíte vyplavovat nějaké nepříjemné pocity, tak si uvědomte, s čím jsou spojené. Když je tato čakra otevřená, tak máte pocit míru, klidu, spokojenosti, jste vyrovnáni sami se sebou.

Karta radí.👍

Tato oblast je spojená s elementem ohně, a dělá ji dobře nabíjení sluneční energií, která vyživuje a dodává vitalitu. Odtud jsou taky řízeny mezilidské vztahy, sympatie a antipatie. Pokud ucítíte nepříjemné emoce, zeptejte se sami sebe, kdo nebo co vás štve.
Uklidněte oblast v okolí žaludku a zeptejte se, co nebo koho nemůžete strávit. Dostaňte to ze sebe ven. Co vám brání v rozhodnutí?
Představte si vizualizaci, jak sluneční paprsky pronikají do míst, kde cítíte tlak a proměňují temná místa, v zářivě osvětlený prostor, naplněný vibrací světla. Posilujete tak svou sebedůvěru.

Třetí karta je emoce Laskavost.

Tato emoce je spojená se srdeční čakrou. Ve slově laskavost je obsažená láska. Tato karta říká, zachovejte klid a chovejte se k sobě i druhým jemně a laskavě, jak se jen dá. Uklidníte své srdce a celý vnitřní prostor. Je to emoce, která dělá dobře jak vám, tak druhým. Nenechte se nikým a ničím vyvést z míry.

Karta radí. 👍

Zkuste si tento týden více uvědomovat své pocity a vnímejte, kdy se cítíte dobře a kdy reagujete nervózně, neklidně, přehnaně, ustrašeně…apod. co způsobilo změnu v reakcích a chování.
Řekněte si klidně nahlas, kdykoliv si to uvědomíte, teď se cítím skvěle… teď jsem naštvaná…pojmenujte si své emoce a vnímejte, co vás k tomu napadá. Zeptejte se, proč se cítím naštvaná…apod. Tímto chováním si budete projevovat laskavost sama k sobě.

A co nám celkově sdělují karty emocí na tento týden?😍

Karty na tento týden ukazují, že k nám přicházejí energie, které budou vzbuzovat v lidech silné pocity, které budou chtít ven, ale tímto pročištěním, budou přicházet pocity uvolnění, spokojenosti, uklidnění a pocit, že je vše v pořádku. Budete vnímat vibrace, že vše zapadá, tak jak má a že je vše v souladu. Pocit, jako by se vesmír postaral za vás a odstranil z vaší cesty všechny překážky, které vás tížily.

Pro všechny platí, jsou velmi příznivé energie na tento týden. Cokoliv máte v plánu, bude se dařit. Cokoliv intuitivně cítíte, jděte bez obav do toho. Jsou laskavé energie, které vám budou přát. Jen je nutné pamatovat na zákon přitažlivosti a znovu si připomínat, na co myslím, co cítím, jaké vibrace vytvářím ve svém vnitřním světě, tak se projevuje vnější realita.
Když cítíte negativní pocity, neznamená to je potlačovat, ale vnímat, co se děje a co se vyplavuje, vždy je to proces uvolnění nějakých prožitků a pročištění těla a mysli.

„Vesmír nám vzkazuje, ukaž své dobré vibrace a já ti ukážu zázraky.“
❤️Už teď se těšte, jak se váš život změní k lepšímu.
❤️Pochvalte se za všechno, co se vám podaří.
❤️Poděkováním a vděčností znásobujeme to dobré.
❤️Začněte si všímat věcí, které probíhají dobře.

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.
Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
A věřte, bude líp.
Všechno bude dobré.

Přeji vám krásný a úspěšný týden. 😍🍀❤️
Mějte se krásně a opatrujte se. 😍

S láskou Milena ❤️

P.S. Pokud potřebujete uklidnit rozbouřené emoce, vyjasnit situaci, kterou právě prožíváte, nebo se jen potřebujete rozhodnout a potřebujete podporu, můžete si nechat udělat výklad z Magických karet emocí. Bližší info. najdete zde. Magické karty emocí.

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře