Vzkaz Magických karet na týden od 24.2 – 1.3.

Co nám karty emocí sdělují na tento týden 24.2. – 1.3. 😍

První karta je emoce strach 😬

Ten kdo si intuitivně zvolil jedničku, tak mu tato karta sděluje, že je tam něco, co vyvolává nějaké obavy. Může to být buď v soukromých záležitostech a nebo je tu ovlivnění z vnějšího prostředí, to co vidíte, co slyšíte, například od lidí z vašeho okolí nebo z médií.

Strach je náš hluboký instinkt a ochránce v kritických situacích. Když ho poslechneme a zareagujeme, ochraňuje náš život, například při jízdě autem.

Karta radí naslouchat svému instinktu, a pokud jsou nějaké pocity strachu, zadat si otázku a z čeho mám vlastně strach? A pokaždé odpovědi se tak třikrát za sebou zeptat: A proč si to myslím? Uvidíte, že si nakonec přijdete na to, že není nutné mít z čehokoliv strach. Se strachem je nejlepší se spřátelit. Nakonec jak se říká, když nejde o život, jde o h…..

Druhá karta je emoce Přátelství.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu dvě, tak mu tato karta sděluje, že je důležité mít kolem sebe lidi, s kterými se cítíme dobře a s kterými jsme v přátelském vztahu. Tato karta radí dát na svůj pocit a na to, čemu věříte, co se týká lidí kolem vás.

Tento týden si budete jistí, koho chcete mít dále ve svém životě a s kým už se nebudete chtít tolik stýkat. Pokud se budete rozhodovat v jakékoliv oblasti, rozhodnete se správně a ve svůj prospěch. Tato emoce je spojená s 6. čakrou a to je víra. Jak se říká, jaké si to uděláš, takové to máš.

Třetí karta je emoce Netrpělivost.

Ten kdo si intuitivně zvolil kartu tři, tak mu tato karta sděluje, že tady může být něco, co způsobuje nějaký tlak. Ten mohl vzniknout z určité situace, která ještě není ukončena a potřebuje čas na dozrání.

Tato karta radí, kdykoliv budete cítit netrpělivost a pocit například: už aby to bylo, tak se soustřeďte na střed těla v žaludku.
Začněte se zhluboka nadechovat a vydechovat. Dejte zásobu kyslíku do této oblasti, která je spojena s 3. čakrou a s emocí netrpělivost.

Uklidněte se, volně dýchejte a představujte si, že už je to hotovo. Že už právě teď se to stalo. Právě teď a tady už jste se ocitli v budoucnosti, kde je vše vyřešeno, tak jak potřebujete. Změňte pocit Netrpělivosti na pocit úlevy a radosti. Uvidíte, že to vyjde.

A co nám celkově karty emocí sdělují na tento týden?

Jsou tady dvě energie, které způsobují pocity strachu a tím nejistotu a určitou netrpělivost. Tyto energie budí otázky, které se můžou týkat jakékoliv životní oblasti, ať už zdraví, práce, vztahů, financí. Co bude dál? Jak to bude pokračovat? Už aby to skončilo a bylo to za mnou…

Emoce strach souvisí se 7. čakrou a ta je spojená se spiritualitou a tedy i pohledem člověka na život. 7. Čakra je v oblasti temene hlavy a přes ní k nám proudí informace v podobě myšlenek.
Záleží, co si pustíte do hlavy a jak to zpracujete.
Proto je pozitivní myšlení základem zdravého života.
Úplně taková nejjednodušší rada je, zkuste si takový malý rituál.

Pokud máte nějakou dotěrnou myšlenku, které se nemůžete zbavit, tak ji zhmotněte. Vypište ji z hlavy na papír.
Podívejte se na ní na papíru, že už je z vaší hlavy venku a pak proměňte energeticky formu na oheň. Papír spalte a popel vysypte do vody.
Tím jste proměnili energetickou formu vzduch, země, oheň, voda: vzduch (myšlenka) země (zhmotněná myšlenka) oheň ( proměna energie) voda (očištění, pustit to)

Mějte v hlavě pouze přátelské myšlenky, které vám dělají dobře.

Každá myšlenka je spojená s vaší vírou. V hlavě si udržujete ty myšlenky, kterým věříte.
Pokud tam jsou negativní myšlenky, ptejte se sami sebe, proč jim věříte? Co to způsobilo, že jim věříte?

A na závěr se zeptejte:

Mám přátelskou mysl nebo na mě moje myšlenky útočí?
Dělají mi moje myšlenky dobře na těle a duši? ❤️😍

Věřím, že jste si našli ve výkladu, to, co se vám právě hodí.Mějte krásný a magický týden nabitý vzrušujícími energiemi.
Přeji vám krásný a úspěšný týden.

Mějte se krásně. 😍

S láskou Milena ❤️

https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci ❤️

https://milenamachurova.cz/magicke-karty-emoci ❤️

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře