Věříte na anděly?

Toho anděla jsem uviděla už zdálky, když jsem se procházela jedním obchodním domem. Přitahoval mě jak magnet. Šla jsem rovnou k němu a hned jsem nadšeně řekla, jak je krásný.
Vzala jsem ho do ruky, prohlížela jsem si ho a pak zase položila zpátky na jeho místo. Zrovna jsem byla rozhodnuta pro minimalismus, že už nebudu nakupovat hned každou věc, která mi padne do oka. 😍

Jdu dále a najednou se v polovině cesty otočím a mířím zpátky k němu. Od té doby mě každý den vítá, když přicházím domů a říkám mu ahoj, když z domu odcházím.
Věřím na anděly a věřím, že každý z nás má svého anděla strážného, který dohlíží na naši cestu životem a když ho požádáme, je připraven nám kdykoliv pomoci.

Před pár lety jsem měla vizi a chtěla nechat vyrobit anděly pro děti. Je to jeden z příběhů, v ebooku s názvem Andělský tanec emocí.
Byl to pro mě opravdu velký tanec emocí. Z procesu výroby jsem byla lehce šílená, zklamaná, nadšená, zoufalá, chtělo se mi umřít…

Pokud budete chtít, můžete se dočíst zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/ebook-andelsky-tanec-emoci ❤️🙏😍

Andělé jsou pro mě taky víra, naděje, vděčnost, hojnost a láska. To všechno jsem vyjádřila ve formě magických náramků, které jsem nechala vytvořit, pro podporu těchto emocí. Jak se vám líbí?

Magické náramky můžete okouknout zde: ⬇️⬇️⬇️
https://milenamachurova.cz/magicke-naramky ❤️🙏🥰

Mějte se krásně. 🥰
S láskou Milena ❤️

P.S. Na pocity nudy a pocity prázdnoty v životě, je jeden lék. A tím je víra. Je to velká síla, která vás podrží, když se kolem vás všechno rozpadá a zdá se vám, že se váš život sype pod rukami.

Věřte zázraky se dějí, máte svého anděla strážného.

 

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře