Třináctá komnata a Pandořina skříňka aneb jak může esoterika ukrást emoce.

Pandora byla v řecké mytologii manželkou Titána Epiméthea. Jednoho dne z vlastní zvědavosti otevřela skříňku, která byla darem od bohů a do světa se rozletělo zlo, nemoci a utrpení. I když víko rychle zavřela, zůstala na dně pouze naděje.
Odkaz tohoto mýtu přetrvává do dnešní doby a opravdu, když je člověku nejhůř, zůstává skrytá naděje, která je na pomyslném dně uložená.

I dnes lidé mnohdy jen z vlastní zvědavosti otevírají svou třináctou komnatu a stane se, že někdo druhý dostane přístup k jejich „pandořině skřínce“ a otevře ji. Jedná se například o zásah do podvědomí při regresích a návratech zpět do minulých životů. Někdo začne zasahovat do jejich energetického pole. Prolomí se přirozená ochranná bariéra.

Jedná se taky o různé kurzy energetického léčení, konstelace, reiki, kineziologie atd. Je velmi důležité vědět, komu se člověk svěřuje. Komu dovolíte zasahovat do vaší energie a dovolíte, aby s vaší energii pracoval, ovlivňoval nebo dokonce manipuloval.

Ze spirituálního pohledu si to představte třeba tak, že jste u rozhledny, která má uvnitř točivé schodiště. Vstoupíte dovnitř a stoupáte krok za krokem směrem vzhůru. V každém patře je okýnko s výhledem ven a vy si pomalu zvykáte na výšku. Získáváte nadhled.
Na každém patře jsou taky neviditelní ochránci, kteří celou dobu na vás dohlížejí a ochraňují. Taky pokaždé zhodnotí, jak jste postupovali a jak jste si během výstupu do jednotlivého patra vedli a otevřou vám bránu, ať můžete postoupit dále.

Náš smysl je evoluce. Růst a vývoj. Postupovat na další úroveň. Získávat další zkušenosti. Nebýt zacyklený v jedné úrovni.
Když jste nahoře, máte radost z nádherného rozhledu a že jste to sami dokázali.

A je tam taky možnost, že se můžete nahoru svést výtahem, který je uprostřed. Neprošli jste sami každé patro, neprožili jste zkušenosti, které jste potřebovali pro své uvědomění a které vás měly posílit. Najednou se člověk díky výtahu (pomocí druhého člověka) dostane do výšin i hlubin, z kterých se mu může zatočit pořádně hlava. Zůstane z toho jako omámený. Otevřené často nepříjemné vzpomínky, zážitky a pocity, které byly uloženy, se probudily a nechtějí odejít.

Povím vám příběh.

Volala mi paní, jestli znám někoho, kdo nemá vůbec žádné emoce. V první chvíli mě napadlo, že to jsou lidé jako psychopati, sociopati, ale věděla jsem, že paní není ten případ. Vyprávěla mi příběh o tom, jak podnikala, měla svůj masérský salón, byla energická, silná, veselá žena, s radostí do života. Jednoho dne ji začalo pobolívat v zádech, nejspíš díky pracovnímu zatížení a tak se rozhodla zajít k doporučené léčitelce.
Už při prvním kontaktu jí bylo nepříjemně a začala se postupně cítit ještě hůř a to už i psychicky.
Začala vyhledávat, kdo jí pomůže. Prožila a zažila těch energetických zásahu na těle a do podvědomí víc jak dost. Když se její první „léčitelka“ dozvěděla, že chodí jinde a její „zdroj peněz“ utekl, tak si na ni paní léčitelka dovolila dokonce křičet.

Bohužel se stalo, že paní, která měla původně pouze bolesti v zádech, zůstala nakonec jako oddělená od těla. Necítila nic. Ztrácela pamět, nechápala základní věci, na co jsou, přestávala vnímat souvislosti. Nepomohly ji prášky a dvakrát se pokusila vzít si život.

Velmi kruté zkušenosti k pochopení, jak důležité jsou pro nás emoce a jak je důležité chápat souvislosti emocí a nemocí.
Možná kdyby si paní včas uvědomila, že bolest v zádech může být signálem těla, že se jedná pouze o pracovní přetížení a dala si chviličku pauzu, tělo by se samo uklidnilo. Že bolest je řeč těla, kterou nám sděluje, že se jedná o energetickou nerovnováhu.
Paní to zhodnotila větou: „Esoterika mi zničila život, ztratila jsem emoce.“

Prosila mě o výklad z mých karet emocí, co jí ukážou, když ona už žádné emoce nemá. A karty opravdu ukázaly vše, čím si prošla. Ale to podstatné v tomto případě bylo, že karty ukázaly, že celková zkušenost, kterou paní prožívala pár let, už odezněla.
Poradila jsem jí, to co potřebovala a co v této životní fázi může pro sebe udělat. Karty ukázaly optimistické vyhlídky a co je velmi důležité, ukázala se při výkladu několikrát za sebou, karta emoce s názvem Naděje.

Jsem autorkou Magických karet emocí, které fungují na základě zákonu přitažlivosti, tak jako vše… koneckonců všechno je energie. Důležité je pochopení, jak energie funguje, výkladem karet posvítit znovu na cestu a nechat svobodnou volbu a rozhodnutí na druhém člověku.
Karty jsem vytvořila s inspirací, touhou a přáním, pomáhat druhým lidem, aby se cítili dobře.

Výklad z karet emocí je první pomoc pro vaši duši, tělo a mysl.

Cítíte se špatně?
Cítíte úzkost, strach, obavy a nejistotu?
Cítíte bolest?
Máte trápení?
Máte otázky, na které si nedovedete odpovědět?

Napište mi nebo zavolejte. Jsem tady pro vás.
Bližší informace tady: ⬇️
https://milenamachurova.cz/vyklad-karet-emoci ♥️

A nezapomeňte, že na dně je uložená naděje. Jen ji stačí vypustit. Karta emoce Naděje říká, že tato emoce sídlí v páté čakře, což je oblast krku a zároveň komunikace. Buďte vděční, že máte emoce, je to dar a pokud se cítíte špatně, je potřeba o tom mluvit. Nedusit emoce v sobě, ale dostat je ven. Uleví se vám a uvolníte prostor pro naději. Však víte…zázraky se dějí 😍🥰

Mějte se krásně. 😍
S láskou Milena 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře