Stres je zabiják dobrých pocitů

Využijte cokoliv, co vám pomáhá a co vás uklidňuje.
Někdo má rád dobré jídlo, meditaci, sport, dobrou knihu nebo dobrý film.

Osobně si tento čas skvěle užívám a jsem dokonce šťastná, že jsem po většinu času doma. Baví mě vařit, takže se cpu dobrým jídlem a vymýšlím, co by ještě. Naštěstí mám zvláštní metabolismus, tak váhu neřeším.

Přestala jsem na chvíli číst knihy osobního rozvoje, ale čtu více oddechové knihy, kdy moje mysl pluje na obláčku a nepracuje. Jaká úleva.

Hodně stahuju filmy a vybírám si romantické komedie.
To znamená relax, pohoda, láska a sranda. Panebože proč už jsem si na to neudělala dříve čas?
Když si lehnu a zababuším se do měkoučké deky, kafíčko a něco dobrého na zub, tak jsem absolutně šťastná a pociťuju v tu chvíli vděčnost, paradoxně za situaci, která je.

Dám vám tip na 5 knih a 5 filmů:

Knihy:
❤️Nedávno jsem četla knihu Jíst, meditovat, milovat. Chodila jsem kolem ní roky, s tím, že to bude slaďák a nelákala mně. Když jsem ji začala číst, tak jsem pravidelně každé ráno rozbalovala papírové kapesníky a celý balíček využila, k otírání slz.
Natolik mě to překvapilo, že jsem začala své slzy na kapesníku fotit, protože jsem v nich čistě náhodou zahlédla zvláštní úkazy. Když jsem to sdělila své kamarádce, tak mi řekla, že si o mně začíná dělat starost. Ale já bych řekla, že to bylo velmi terapeutické a očisťující. Nevím, proč jsem tu knihu začala číst s nástupem karantény.
(Možná ty fotky se slzami budou jednou úspěšné jako fotky vody od Masaru Emoto)🤩

❤️Druhou knihu, kterou můžu vřele doporučit je Kurandera. Příběh peruánské dívky Kantu, který ukazuje, že každý člověk v sobě může nalézt sílu změnit svůj osud. Podle dávné andské tradice v sobě mají ženy neobyčejnou energii, která je schopná vnést do světa rovnováhu a mír.
Po dočtení této knihy uvidíte svět i sama sebe jiným pohledem.

❤️Třetí kniha je Zázračný úklid. Pokud ji ještě doma nemáte, určitě doporučuji. Věřte, že už během čtení prvních stránek, to doma začnete roztáčet. Myslím, že v tomto období, víc než aktuální a užitečné. Čtení této knihy je nejen o potěšení na duši, ale i o pohybu a rozhýbání energií.

❤️Čtvrtá kniha s názvem Poslední aristokratka mně dostala. Smála jsem se a smála. Od smíchu mě až bolelo břicho. Jen se nedívejte na stejnojmenný film. Ten mě zklamal na celé čáře. K smíchu mi tam nepřišlo vůbec nic. Ale samozřejmě, každý z nás to můžeme vidět jinak.

❤️Pátá kniha je jedna z mých oblíbených, s názvem Merde rok v Paříži. Postupně jsem kupovala všechna další pokračování. Když jsem jely s mamkou ve vlaku a spolu je v kupéčku četly, tak jsme na etapy vybuchovaly smíchy. Lidi v kupé se smály s námi. Nedalo se to udržet.

A tady je 5 + 1 oddechových filmů, které můžete oprášit:

😍Dobrý ročník
😍Pod toskánským sluncem
😍Můj splněný sen
😍Ali ví, po čem ženy touží
A můj velmi oblíbený, několikrát sjetý
😍Co jsme komu udělali?
Když jsem ho viděla poprvé v kině, tak jsem se tam svíjela od smíchu. Pravidelně si ho jednou za čas pouštím znovu a těším se na to, co už jsem viděla ikskrát. Stejně jako dvojku s názvem 😍Co jsme komu zase udělali?

Přeju vám pohodové dny a můžete se v komentáři dole podělit o vaše oblíbené knihy a filmy a dát tak další tipy.👍👍👍

Mějte se krásně. 😍🥰❤️

S láskou Milena ❤️

 

Milena Machurová
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí, ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruji k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuji cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Autorka šesti e-knih: Zázraky se dějí aneb Jsi kočka, Restart Emocí, Tajemství života, Andělský tanec emocí, Magické metody, Magické otázky. FB: Zakladatelka a autorka fanpage Zázraky se dějí Více informací o mně najdete zde: Můj příběh
Komentáře